Hipertin Deco Plex Care rozjaśniacz do włosów w proszku 500g

  • Kod katalogowy: 15735
  • Producent: Hipertin
  • Dostępność: 2-5 dni roboczych
  • Dostawa od: 12,30 zł
  • szt.
  • Cena katalogowa: 133,70 zł 118,81 zł
Kupując ten produkt otrzymasz: 118 pktimg
Po opłaceniu zamówienia zostanie Ci przyznana taka ilość punktów lojalnościowych. Żeby zbierać punkty musisz być zarejestrowanym klientem.
Dodaj do mojej listy

Chcesz znaleźć produkt do koloryzacji włosów, który będzie kompromisem między maksymalnym rozjaśnianiem i staranną pielęgnacją już na etapie farbowania? Szukasz produktu do rozjaśniania włosów, który będzie wyróżniać się przełomową formuła chroniącą pasma? Potrzebujesz kosmetyku nadającego się do stosowania w każdym procesie koloryzacji? Jeśli chcesz chronić włosy i odbudowywać wiązania strukturalne pasm, wypróbuj innowacyjny Hipertin Deco Plex Care rozjaśniacz do włosów w proszku 500g, który bazuje na technologii PLEX.

Hipertin Deco Plex Care rozjaśniacz do włosów w proszku 500g – bezpieczna koloryzacja

Rozjaśniacz do włosów w proszku od marki Hipertin przeznaczony jest do profesjonalnego rozjaśniania włosów w salonie fryzjerskim. Jego specjalnie opracowana formuła sprawia, że rozjaśnianie jest dużo bezpieczniejsze dla włosów, a efekty zachwycają. Dużą zaletą proszku jest to, że nie pyli się w czasie dozowania i mieszania, więc nie przedostaje się do płuc i nie naraża organizmu na podrażnienia i zatrucie. Proszek mocno przylega do włosów co sprawia, że włosy przez długi czas pozostają miękkie i jedwabiste w dotyku. Proszek pozwala rozjaśniać włosy aż o siedem tonów. Rozjaśniacz może być nakładany u nasady włosów wraz w połączeniu z utleniaczem. Doskonale się sprawdzi podczas wszystkich technik rozjaśniania. Produkt pozwala rozjaśnić włosy nawet o 9 tonów. Zawiera technologię Hiplex, która odbudowuje strukturę włosów już na etapie zabiegu koloryzacji.

Sposób użycia:

Odmierzyć właściwą ilość rozjaśniacza i zmieszać z odpowiednim utleniaczem w proporcji 1:2. Czas trzymania i procentowości utleniacza zależy od kondycji włosów i oczekiwanego efektu. Używać rękawiczek ochronnych, unikać kontaktu z oczami. Nie używać do brwi i paznokci.

Pojemność: 500g

Pojemność: 500g
Producent: Hipertin
Seria: Rozjaśniacz Hipertin
Pytania i odpowiedzi
widget po rozwinięciu