Hipertin Platinium Utopik farba do włosów - koloryzacja trwała 60ml

  • 7 opinii, 2 pytania
  • Kod katalogowy: 12188/1.00
  • Producent: Hipertin
  • Dostępność: Mała ilość (wysyłka w 24h) Mała ilość (wysyłka w 24h)
  • Dostawa od: 6,50 zł
  • szt.
  • Cena katalogowa: 31,23 zł 29,98 zł
Dodaj do mojej listy

Chcesz kupić sprawdzoną i skuteczną farbę do włosów, która nie tylko świetnie pokryje siwe włosy, ale także zadba o zdrowie i kondycję włosów? Wybierz więc Hipertin Utopik farbę do włosów - koloryzację trwałą, która spełni Twoje oczekiwania.

Nowy wymiar koloryzacji włosów

Hipertin Utopik farba do włosów - koloryzacja trwała to wysokiej jakości farba, która fantastycznie sprawdzi się w każdym salonie fryzjerskim, ponieważ przyczyni się do podniesienia jakości oferowanych usług. Farba już podczas procesu koloryzacji uwydatnia idealny balans – pomiędzy doskonałością koloru, a maksymalnym pokryciem siwych włosów.

Pojemność: 60ml

Wybierz odpowiedni oksydant

Do tej farby należy dokupić oksydant tego samego producenta lub innej marki.

Sposób użycia: Kolory do poziomu 9 - proporcja 1:1, 30 minut. Silnie rozjaśniające powyżej poziomu 9 - 1:2, 45-60 minut.

hipertin-utopik-blond
hipertin-utopik-natural
hipertin-utopik-brown
hipertin-utopik-rude

Pojemność: 60ml
Producent: Hipertin
Rodzaj koloryzacji: trwała
Pytania i odpowiedzi
KAROLINA
Dzień dobry. Chcę zakupić farbę HIPERTIN PLATINUM UTOPIK kolor 8.00, jaki utleniacz najlepiej dokupić? Chciałabym aby kolor pozostał taki jak na palecie.
Opiekun produktu

Producent zaleca oksydant Utopik. Stężenie dobiera się w zależności od tego jaki poziom koloru ma Pani teraz i jaki chce Pani osiągnąć. Więcej o oksydantach przeczyta Pani tutaj.

Beata
Dzień dobry, jestem zainteresowana tą farba do samodzielnego farbowania w domu. Proszę o udostępnienie instrukcji, jakie proporcje z utrwalaczem i o wskazanie jasnego brązu, bez czerwonych rudawych tonów do włosów w 50% siwych i suchych na końcach
Opiekun produktu

Jeśli chodzi o kolory do poziomu 9 - proporcja z utleniaczem to 1:1, a powyżej poziomu 9 - 1:2. Kolory dostępne są na palecie poniżej produktu.

Opinie o Hipertin Platinium Utopik farba do włosów - koloryzacja trwała 60ml
Recenzje użytkowników Dodano
W 100% jestem zadowolona z farby, która spełnia moje oczekiwania
Kolor wyszedł identyczny jak na palecie . Jestem zadowolona z koloryzacji. Na pewno jeszcze zakupię tę farbę. Polecam kolor 9/00 jest bardzo naturalny.
Jestem w 100%zadowolona
Polecam
Produkt profesjonalny. Nie zmywa się przy myciu włosów jak farby z Rossmana czy innych sklepów z gotowymi farbami.
Farby mają bardzo dobre krycie . Mogę z czystym sumieniem polecić ????
Nie spotkałam się wcześniej z taką jakością ! Farba zawiera Hiplex, który pewnie robi tak dobrą robotę. Włosy wydają się zdrowsze niż przed koloryzacją.