Hipertin Platinium Utopik farba do włosów - koloryzacja trwała 60ml

  • 8 opinii, 7 pytań
  • Kod katalogowy: 12188/1.00
  • Producent: Hipertin
  • Dostępność: 2-5 dni roboczych
  • Dostawa od: 6,50 zł
  • szt.
  • Cena katalogowa: 34,98 zł 33,58 zł
Dodaj do mojej listy

Chcesz kupić sprawdzoną i skuteczną farbę do włosów, która nie tylko świetnie pokryje siwe włosy, ale także zadba o zdrowie i kondycję włosów? Wybierz więc Hipertin Utopik farbę do włosów - koloryzację trwałą, która spełni Twoje oczekiwania.

Nowy wymiar koloryzacji włosów

Hipertin Utopik farba do włosów - koloryzacja trwała to wysokiej jakości farba, która fantastycznie sprawdzi się w każdym salonie fryzjerskim, ponieważ przyczyni się do podniesienia jakości oferowanych usług. Farba już podczas procesu koloryzacji uwydatnia idealny balans – pomiędzy doskonałością koloru, a maksymalnym pokryciem siwych włosów.

Oryginalna formuła farby zawiera:

  • Hiplex Protein - substancja czynna powstała z białek roślinnych; ma działanie odżywcze i regenerujące - odbudowuje strukturę włosa;
  • Hyaluron System - połączenie kwasu hialuronowego z substancjami odżywczymi; doskonale nawilża włosy i ma działanie przeciwstarzeniowe.

Pojemność: 60ml

Wybierz odpowiedni oksydant

Do tej farby należy dokupić oksydant tego samego producenta lub innej marki.

Sposób użycia: Kolory do poziomu 9 - proporcja 1:1, 30 minut. Silnie rozjaśniające powyżej poziomu 9 - 1:2, 45-60 minut.

hipertin-utopik-blond
hipertin-utopik-natural
hipertin-utopik-brown
hipertin-utopik-rude

Pojemność: 60ml
Producent: Hipertin
Rodzaj koloryzacji: trwała
Pytania i odpowiedzi
Danuta
Dzień dobry. Zależy mi na ładnym, jasnym naturalnym blondzie(nie może być popielaty) Odrost mam bardzo ciemny blond, a pozostałe włosy farbowane drogeryjną farbą loreal. Który kolor będzie najbardziej odpowiedni. I jak przygotować mieszankę? Czy na odrosty woda o innym stężeniu? Proszę o poradę
Opiekun produktu

Odcienie naturalne oznaczone są cyframi 00 po kropce. Proporcje opisane są w sposobie użycia. Oksydant Hipertin - stężenie dobieramy wg poziomu rozjaśnienia, np. 9% - do 2 tonów.

Katarzyna
Farba 12.20 oksydant na odroście 9%? Jak rozrobić farbę z nim np. Pół farby (30ml) i 60 ml oksydantu?
Opiekun produktu

Proporcje farby i oksydantu to 1:2, więc na 30ml farby 60ml oksydantu.

Katarzyna
Jaki oksydant wybrać do farby nr 12.20? O jakim stężeniu? Moje odrosty to kolor "myszkowaty" i gdzie niegdzie pojawiają się siwe a na dalszej długości jasny blond.
Opiekun produktu

Odrost będzie wymagał rozjaśnienia lub mocnego oksydantu. Działanie poszczególnych stężeń znajdzie Pani w opisie oksydantu Hipertin. Na długości wystarczy niższe stężenie.

Elżbieta
Witam czy farbą 12,20 można robić pasemka ??
Opiekun produktu

Tak, farbę można zastosować do pasemek.

Karola
Witam jaki utleniacz do koloru 9.23 ?
Opiekun produktu

Do farby dedykowany jest oksydant Utopic Hipertin. W opisie oksydantu znajdzie Pani zastosowanie poszczególnych stężeń.

KAROLINA
Dzień dobry. Chcę zakupić farbę HIPERTIN PLATINUM UTOPIK kolor 8.00, jaki utleniacz najlepiej dokupić? Chciałabym aby kolor pozostał taki jak na palecie.
Opiekun produktu

Producent zaleca oksydant Utopik. Stężenie dobiera się w zależności od tego jaki poziom koloru ma Pani teraz i jaki chce Pani osiągnąć. Więcej o oksydantach przeczyta Pani tutaj.

Beata
Dzień dobry, jestem zainteresowana tą farba do samodzielnego farbowania w domu. Proszę o udostępnienie instrukcji, jakie proporcje z utrwalaczem i o wskazanie jasnego brązu, bez czerwonych rudawych tonów do włosów w 50% siwych i suchych na końcach
Opiekun produktu

Jeśli chodzi o kolory do poziomu 9 - proporcja z utleniaczem to 1:1, a powyżej poziomu 9 - 1:2. Kolory dostępne są na palecie poniżej produktu.

Opinie o Hipertin Platinium Utopik farba do włosów - koloryzacja trwała 60ml
Recenzje użytkowników Dodano
dobra koloryzacja
W 100% jestem zadowolona z farby, która spełnia moje oczekiwania
Kolor wyszedł identyczny jak na palecie . Jestem zadowolona z koloryzacji. Na pewno jeszcze zakupię tę farbę. Polecam kolor 9/00 jest bardzo naturalny.
Jestem w 100%zadowolona
Polecam
Produkt profesjonalny. Nie zmywa się przy myciu włosów jak farby z Rossmana czy innych sklepów z gotowymi farbami.
Farby mają bardzo dobre krycie . Mogę z czystym sumieniem polecić ????
Nie spotkałam się wcześniej z taką jakością ! Farba zawiera Hiplex, który pewnie robi tak dobrą robotę. Włosy wydają się zdrowsze niż przed koloryzacją.