Inoar BotoHair Kolagen do zabiegu termicznej odbudowy włosów, botoks 1000ml - krok 2 zabiegu

 • 2 opinie
 • Kod katalogowy: 13632
 • Producent: Inoar
 • Dostępność: Duża ilość (wysyłka w 24h) Duża ilość (wysyłka w 24h)
 • Darmowa dostawa
 • szt.
 • 369,00 zł
  Cena rekomendowana przez producenta: 406,00 zł
 • 36,90 zł za 100 ml
 • Rata już od: Masz firmę? Weź w leasing

Kolagen do zabiegu termicznej odbudowy włosów

Podobne produkty

Czy Twoje włosy są zniszczone przez zabiegi chemiczne lub działanie czynników zewnętrznych takich jak promieniowanie UV, zanieczyszczenia środowiska lub związki chemiczne pochodzące z innych kosmetyków do codziennej pielęgnacji włosów? Chcesz zapobiegać nadmiernej utracie wody z włókien włosów? Marzysz o tym, by zatrzymać we włosach składniki ważne dla zdrowia i pięknego wyglądu Twoich włosów? Potrzebujesz kosmetyku bogatego w kolagen – naturalny składnik Twoich włosów? Chcesz odbudować zniszczone włókna włosów? Sięgnij więc po zabieg Inoar BotoHair Kolagen i preparat do zabiegu termicznej odbudowy włosów BotoHair 1000ml, który jest 2 krokiem całego zabiegu.

Inoar BotoHair Kolagen do zabiegu termicznej odbudowy włosów BotoHair 1000ml – doskonała pielęgnacja każdego rodzaju włosów

Włosy zniszczone przez zabiegi chemiczne i czynniki zewnętrzne to częsty przypadek, z którym można się spotkać pracując w salonach fryzjerskich. Rozchylona łuska włosów powoduje utratę wilgoci i kluczowych składników ważnych dla ich zdrowego wyglądu. Z tego powodu INOAR stworzył zabieg Termicznej Odbudowy, który uzupełnia keratynę we włosach, redukując jednocześnie objętość o około 30%. Formuła zabiegu przywraca właściwe nawilżenie włosów, odbudowuje je bez zmiany ich dotychczasowego kształtu. Włosy prosta stają się jeszcze prostsze, włosy kręcone utrzymują piękne fale. Kolagen jest krokiem 2 zabiegu, który składa się z trzech niezbędnych kroków.

Co zyskujesz stosując kolagen do zabiegu termicznej odbudowy włosów Inoar BotoHair?
• domyka łuski włosów
• odbudowa włosów zniszczonych
• poprawia wygląd włosów
• produkt nie wpływa na kształt i strukturę włosów
• przeciwdziała utracie wody i ważnych składników mineralnych
• uzupełnia keratynę we włosach
• zmniejsza efekt puszenia się włosów

Sposób użycia: aplikować na wilgotne włosy. Trzymać w saunie przez 15 minut.

Pojemność: 1000ml

Jak wykonać zabieg botoksu BotoHair Inoar?

1. Umyj włosy dokładnie stosując szampon przygotowujący do zabiegu (krok 1) przez około 3 minuty. Powtórz czynność 2-3 razy, aż łuski włosa się otworzą. Odciśnij nadmiar wody i wysusz włosy. Gdy będą całkowicie suche, przejdź do kroku 2.

2. Załóż rękawiczki ochronne. Wymieszaj ze sobą BotoHair Colagen i BotoHair Reconstructor (krok 2 i 3) w proporcji 1:2 (np. 10 ml Colagen i 20 ml Reconstructor). Mieszanka powinna mieć jednolitą konsystencję.

3. Podziel włosy na sekcje, minimum trzy, odseparuj boki i rozpocznij nakładanie mieszanki od tyłu głowy. Pamiętaj, by nie nakładać jej przy skórze głowy (omijaj odrost). Aplikuj pasmo po paśmie, po czym usuń nadmiar za pomocą grzebienia. Odczekaj 10 minut.

4. Przejdź do suszenia na średniej temperaturze i średniej prędkości. Całkowicie wysusz włosy nie modelując ich szczotką i nie dotykając suszarką do włosów.

5. Ostatni etap to prostowanie. Dobierz odpowiednią temperaturę:

- przy włosach rozjaśnianych, blond, cienkich, delikatnych – 180 stopni C,

- włosy średniej grubości, farbowane – 190-200 stopni C,

- włosy naturalne, grube, oporne – 210 stopni C.

Pojedyncze pasmo powinno być szerokie na 4-5 cm i grube na 0,5-2cm (w zależności od gęstości włosów). Po każdym paśmie przeciągnij prostownicą  5-7 razy.

6. Po zakończonym prostowaniu można spłukać włosy czystą wodą bez szamponu i wysuszyć.

 • Dzień po zabiegu nie związuj włosów, nie spinaj ich i nie korzystaj z sauny, ani basenu. Włosy możesz umyć szamponem następnego dnia. Rekomendowane po zabiegu kosmetyki to Inoar Pos Progress.
 • Zabieg możesz powtórzyć nie wcześniej niż po 45 dniach.

 

Pojemność: 1000ml
Producent: Inoar
Cechy szczególne: na bazie kolagenu

Pytania i odpowiedzi
Opinie o Inoar BotoHair Kolagen do zabiegu termicznej odbudowy włosów, botoks 1000ml - krok 2 zabiegu

Jak weryfikujemy recenzje?
Recenzje użytkowników Dodano
D..a
Moje włosy naturalnie kręcone, puszący sie. Kuracja owszem wygładziła moje włosy, wyglądają zdrowiej jednak działanie ma podobne do keratyny- wlosy wygładzone i wyprostowane. Wolałabym by pozostały kręcone
Recenzja zweryfikowana, potwierdzona zakupem
04-07-2023
D..h
Produkt godny polecenia
Recenzja zweryfikowana, potwierdzona zakupem
23-08-2022