Inoar BotoHair Szampon do zabiegu termicznej odbudowy włosów, botoks 1000ml - krok 1 zabiegu

 • 1 opinia
 • Kod katalogowy: 13631
 • Producent: Inoar
 • Dostępność: Duża ilość (wysyłka w 24h) Duża ilość (wysyłka w 24h)
 • Dostawa od: 9,90 zł
 • szt.
 • 209,00 zł 184,50 zł
  Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 184,50 zł

Szampon do zabiegu termicznej odbudowy włosów

Twoje włosy są wyraźnie zniszczone zabiegami chemicznymi? A może masz dość swoich włosów uszkodzonych czynnikami zewnętrznymi, takimi jak zanieczyszczenia pochodzące ze środowiska, promieniowanie UV lub obciążające Twoje włosy składniki z innych kosmetyków do codziennej pielęgnacji włosów? Marzysz o produkcie, który pozwoli Ci zachować odpowiedni poziom nawilżenia i będzie przeciwdziałał nadmiernej utracie wody? Chcesz znaleźć produkt, który będzie bogaty w cenne składniki mineralne oraz keratynę? Poszukujesz kosmetyku do włosów, który przywróci im właściwe nawilżenie i jednocześnie nie zniekształci ich dotychczasowego kształtu? Wypróbuj więc zabieg, którego pierwszym krokiem jest Inoar BotoHair Szampon do zabiegu termicznej odbudowy włosów BotoHair 1000ml, który oczyszcza włosy i otwiera łuski.

Inoar BotoHair Szampon do zabiegu termicznej odbudowy włosów BotoHair 1000ml – starannie opracowana formuła

Włosy zniszczone przez zabiegi chemiczne i czynniki zewnętrzne to częsty przypadek, z którym można się spotkać pracując w salonach fryzjerskich. Rozchylona łuska włosów powoduje utratę wilgoci i kluczowych składników ważnych dla ich zdrowego wyglądu. Z tego powodu INOAR stworzył zabieg Termicznej Odbudowy, który uzupełnia keratynę we włosach, redukując jednocześnie objętość o około 30%. Formuła zabiegu przywraca właściwe nawilżenie włosów, odbudowuje je bez zmiany ich dotychczasowego kształtu. Włosy prosta stają się jeszcze prostsze, włosy kręcone utrzymują piękne fale. Szampon to krok 1 zabiegu, do jego przeprowadzenia potrzebujesz wszystkich trzech kroków.

Co zyskujesz stosując zabieg Inoar BotoHair?
• domyka łuski włosów
• odbudowa włosów zniszczonych
• poprawia wygląd włosów
• produkt nie wpływa na kształt i strukturę włosów
• przeciwdziała utracie wody i ważnych składników mineralnych
• uzupełnia keratynę we włosach
• zmniejsza efekt puszenia się włosów

Sposób użycia: aplikować na wilgotne włosy. Masować do zapienienia i spłukać obficie wodą.

Pojemność: 1000ml

Jak wykonać zabieg botoksu BotoHair Inoar?

1. Umyj włosy dokładnie stosując szampon przygotowujący do zabiegu (krok 1) przez około 3 minuty. Powtórz czynność 2-3 razy, aż łuski włosa się otworzą. Odciśnij nadmiar wody i wysusz włosy. Gdy będą całkowicie suche, przejdź do kroku 2.

2. Załóż rękawiczki ochronne. Wymieszaj ze sobą BotoHair Colagen i BotoHair Reconstructor (krok 2 i 3) w proporcji 1:2 (np. 10 ml Colagen i 20 ml Reconstructor). Mieszanka powinna mieć jednolitą konsystencję.

3. Podziel włosy na sekcje, minimum trzy, odseparuj boki i rozpocznij nakładanie mieszanki od tyłu głowy. Pamiętaj, by nie nakładać jej przy skórze głowy (omijaj odrost). Aplikuj pasmo po paśmie, po czym usuń nadmiar za pomocą grzebienia. Odczekaj 10 minut.

4. Przejdź do suszenia na średniej temperaturze i średniej prędkości. Całkowicie wysusz włosy nie modelując ich szczotką i nie dotykając suszarką do włosów.

5. Ostatni etap to prostowanie. Dobierz odpowiednią temperaturę:

- przy włosach rozjaśnianych, blond, cienkich, delikatnych – 180 stopni C,

- włosy średniej grubości, farbowane – 190-200 stopni C,

- włosy naturalne, grube, oporne – 210 stopni C.

Pojedyncze pasmo powinno być szerokie na 4-5 cm i grube na 0,5-2cm (w zależności od gęstości włosów). Po każdym paśmie przeciągnij prostownicą  5-7 razy.

6. Po zakończonym prostowaniu można spłukać włosy czystą wodą bez szamponu i wysuszyć.

 • Dzień po zabiegu nie związuj włosów, nie spinaj ich i nie korzystaj z sauny, ani basenu. Włosy możesz umyć szamponem następnego dnia. Rekomendowane po zabiegu kosmetyki to Inoar Pos Progress.
 • Zabieg możesz powtórzyć nie wcześniej niż po 45 dniach.

 

Pojemność: 1000ml
Producent: Inoar
Seria: BotoHair Inoar
Pytania i odpowiedzi
Opinie o Inoar BotoHair Szampon do zabiegu termicznej odbudowy włosów, botoks 1000ml - krok 1 zabiegu

Jak weryfikujemy recenzje?
Recenzje użytkowników Dodano
D..h
Produkt bardzo dobrze zapakowany ,szybka dostawa
Recenzja zweryfikowana, potwierdzona zakupem
23-08-2022