Inoar G.Hair, maska do kuracji keratynowej dla włosów niesfornych i trudnych 250ml

 • Kod katalogowy: 13639
 • Producent: Inoar
 • Dostępność: Mała ilość (wysyłka w 24h) Mała ilość (wysyłka w 24h)
 • Dostawa od: 8,90 zł
  Inne pojemności:
 • szt.
 • 40,75 zł
  Cena rekomendowana przez producenta: 45,01 zł
 • 16,30 zł za 100 ml

Maska do keratynowej kuracji dla włosów bardzo niesfornych i trudnych

Podobne produkty

Masz już dość tego, że Twoje włosy są wyjątkowo niesforne i trudne do okiełznania? Marzysz o tym, że Twoje włosy staną się piękne, miękkie i doskonale gładkie? A może szukasz kosmetyku, który zapewni im lustrzany blask? Potrzebujesz kosmetyku, który uelastyczni Twoje włosy, nie będzie ich obciążać i nie spowoduje ich przetłuszczania się? Chcesz domknąć łuski włosów i zapobiegać odwodnieniu włosów? Potrzebujesz kosmetyku, który będzie przeciwdziałał wypłukiwaniu się najważniejszych dla Twoich włosów składników mineralnych? Sięgnij więc po Inoar G.Hair Maska do kuracji keratynowej dla włosów niesfornych i trudnych 250ml, która doskonale radzi sobie z włosami opornymi na wszelkiego rodzaju stylizacje.

Inoar G.Hair Maska do kuracji keratynowej dla włosów niesfornych i trudnych 250ml – długotrwały efekt

Maska do włosów łamliwych z keratyną dedykowana jest włosom niesfornym i trudnym, a jej celem jest wzmocnienie włosów. Formuła kosmetyku opiera się na połączeniu specjalnych, wyselekcjonowanych produktów, które wzmacniają włókna włosów od wewnątrz, uzupełniają ubytki w czasie i zamykają łuski włosów. Jej działanie opiera się na hydrolizowanym układzie keratyny. Odżywia i intensywnie naprawia włosy od wewnątrz. Wzmacnia strukturę włókien, aby zapobiegać pękaniu włosów. Dzięki temu większa część wody pozostaje w strukturze włosa, a pasma są mocno nawilżone, elastyczne i błyszczące. Maska ma lekką konsystencję i wyróżnia się delikatnym oraz bardzo przyjemnym zapachem. Nie obciąża włosów i nie przetłuszcza włosów.

Co zyskujesz stosując maskę do kuracji keratynowej dla włosów niesfornych i trudnych Inoar G.Hair?
• efekt utrzymuje się nawet przez sześć miesięcy
• idealnie wygładza włosy
• keratyna radzi sobie nawet z bardzo opornymi włosami
• perfekcyjnie gładkie włosy
• zapewnia odpowiedni poziom nawilżenia
• domyka łuski włosów

Sposób użycia:

1. Umyć włosy, stosując szampon do kuracji keratynowej Inoar G.Hair. W zależności od potrzeb 2-3 razy, tak aby otworzyć łuski włosów. Dokładnie spłukać i odsączyć nadmiar wody.

2. Rozczesać i dokładnie wysuszyć w 100%. Przelać keratynę do kuracji keratynowej Inoar G.Hair do miseczki (ok. 40g). Podzielić włosy na sekcję i nakładać preparat na pasma 1-3 cm, zachowując odstęp od skóry głowy. Przeczesać włosy grzebieniem. Pozostawić na 20 minut.

3. Wysuszyć włosy w 100% (stosując średni nawiew i unikając gorącego powietrza).

4. Wyprostować włosy, dobierając odpowiednią temperaturę: 220 - 230°C - włosy oporne, mocno kręcone, grube, naturalne; 210°C - włosy farbowane, niezbyt zniszczone, średniej grubości; 200°C - włosy delikatne, blond, rozjaśniane. Przeprostować niewielkie pasemka 7 - 10 razy.

5. Poczekać aż włosy przestygną (ok. 5 min.), po czym spłukać letnią wodą.

6. Nałożyć maskę do kuracji keratynowej Inoar G.Hair. Pozostawić na 5 - 10 minut, spłukać, odsączyć włosy i wysuszyć. Włosy można umyć już następnego dnia, stosując odpowiedni szampon po keratynowym prostowaniu.

Pojemność: 250ml

Pojemność: 250ml
Producent: Inoar
Seria: g.hair Inoar
Działanie: Keratynowe prostowanie

Pytania i odpowiedzi