Inoar G.Hair Zestaw do kuracji keratynowej dla włosów niesfornych i trudnych 3x250ml

  • 1 opinia
  • Kod katalogowy: 13641
  • Producent: Inoar
  • Dostępność: Do wyczerpania zapasów
  • Darmowa dostawa
  • szt.
  • Cena katalogowa: 440,00 zł 399,00 zł
  • Rata już od:
  • Masz firmę? Weź w leasing
Kupując ten produkt otrzymasz: 399 pktimg
Po opłaceniu zamówienia zostanie Ci przyznana taka ilość punktów lojalnościowych. Żeby zbierać punkty musisz być zarejestrowanym klientem.
Dodaj do mojej listy

Zestaw do keratynowej kuracji dla włosów bardzo niesfornych i trudnych

Czy poszukujesz skutecznego i bezpiecznego sposobu na doskonale proste i idealnie gładkie włosy? Szukasz produktu o specjalnie opracowanej formule, która będzie bogata w minerały i składniki chroniące i odżywiające włosy? Potrzebujesz produktu, który pozostawi włosy delikatne i miękkie w dotyku? Chcesz ułatwić sobie rozczesywanie włosów i ni zniszczy ich struktury? Poszukujesz produktu, który będzie dedykowany włosom czarnym i brązowym? A może chcesz, by efekty utrzymywały się nawet przez dziesięć tygodni? Tak właśnie działa Inoar G.Hair Zestaw do kuracji keratynowej dla włosów niesfornych i trudnych 3x250ml, który zapewnia najlepsze efekty prostowania włosów.

Inoar G.Hair Zestaw do kuracji keratynowej dla włosów niesfornych i trudnych 3x250ml – idealnie gładkie włosy

Formuła zestawu opiera się na połączeniu specjalnych, wyselekcjonowanych produktów, które wzmacniają włókna włosów od wewnątrz, uzupełniają ubytki w czasie i zamykają łuski włosów. Jej działanie opiera się na hydrolizowanym układzie keratyny. Odżywia i intensywnie naprawia włosy od wewnątrz. Wzmacnia strukturę włókien, aby zapobiegać pękaniu włosów. Dzięki temu większa część wody pozostaje w strukturze włosa, a pasma są mocno nawilżone, elastyczne i błyszczące. Produkty w zestawie mają lekką konsystencję i wyróżniają się delikatnym oraz bardzo przyjemnym zapachem. Nie obciążają włosów i nie przetłuszczają włosów. Kuracja G-hair jest w stanie ujarzmić nawet najbardziej oporne włosy, a efekty utrzymują się nawet do 6 miesięcy. Zestaw składa się z szamponu przygotowującego, preparatu keratynowego oraz maski domykającej łuskę włosa.

Co zyskujesz stosując zestaw do kuracji keratynowej dla włosów niesfornych i trudnych Inoar G.Hair?
• efekt utrzymuje się nawet przez sześć miesięcy
• idealnie wygładza włosy
• keratyna radzi sobie nawet z bardzo opornymi włosami
• perfekcyjnie gładkie włosy
• zapewnia odpowiedni poziom nawilżenia
• domyka łuski włosów

Sposób użycia:

1.Umyć dokładnie włosy szamponem przygotowującym do zabiegu(oczyszczającym), w zależności od potrzeb 2-3 razy, aż otworzymy łuskę włosa. Poświęcamy na każde mycie ok 3 minut. Bardzo dokładnie wypłukać szampon! Odsączyć nadmiar wody. Sprawdzić stan i stopień zniszczenia włosów, ocenić czy włosy nie ciągną się na mokro. Jeśli rozciągają się i nie wracają do swojego pierwotnego stanu - zabiegu nie wykonujemy! Włosy są zbyt zniszczone.

2.Delikatnie rozczesać włosy i wysuszyć  w 100%

3.Włożyć rękawiczki. Wstrząsnąć butelkę z keratyną. Nalać do miseczki, w zależności od potrzeb (zaczynamy od 40g)

4.Podzielić włosy na sekcje- 3 lub więcej w zależności od ilości włosów.  

Wybierać pasma o szer 1-3 cm w zależności od gęstości włosów. Rozpocząć nakładanie produktu od tyłu głowy.  Pamiętamy o zostawieniu odrostu-produkt  nie może dotykać skóry głowy. Usuwamy nadmiar keratyny(sczesujemy grzebieniem), włosy nie mogą być przeciążone zbyt dużą ilością produktu.

Pozostawiamy na 20 minut.

5.Rozpocząć suszenie włosów, suszymy je w 100 % Nastawiamy średni nawiew  ciepła w suszarce! Nie suszymy gorącym powietrzem, utrudni-wydłuży to suszenie. Nie dotykamy suszarką włosów, ani tez nie modelujemy na szczotkę (okrągłą). Pomagamy sobie  np.płaską szczotką.

6.Następnie rozpoczynamy prostowanie.

Pracujemy w zakresie temperatur 200-230 stopni-w zależności od grubości, stopnia zniszczenia i koloru włosów.

200 stopni włosy delikatne, blond, po dekoloryzacji, po zabiegach chemicznych

210 stopni włosy farbowane, niezbyt zniszczone, średniej grubości, falowane

220 stopni włosy mocno falowane, gęste, grube, naturalne, niezniszczone

230 stopni włosy mocno kręcone, gęste, grube, naturalne (murzynki, mulatki, turczynki itp.) niezniszczone

Prostujemy pasmo po paśmie 7-10 razy w zależności od rodzaju włosów. (wybieramy pasma o szer. ok 4-5 cm i grubości 0,5-1,5cm- wszystko jednak zależy od włosów ich grubości, gęstości i np. stopnia skrętu)

Mogą wystąpić jednakże pewne kombinacje tych parametrów, np w przypadku kręconego, naturalnego odrostu dla włosów wrażliwszych, gdzie trzeba wykonać najpierw 3 przeciągnięcia na samym odroście a później 7 na całości: da nam to 10 przeciągnięć odrostu a tylko 7 całości.

7.Czekamy aż włosy przestygną -5min,  spłukujemy je letnią wodą (BEZ UŻYCIA ŻADNEGO SZAMPONU!!!) Nakładamy Maskę Step3  trzymamy 5-10min.

Spłukujemy, odsączamy i suszymy włosy.

Tego samego dnia nie spinamy włosów, nie korzystamy z basenu, sauny i solarium.

Pilnujemy aby włosy nam nie zmokły.

Już następnego dnia należy umyć włosy szamponem specjalnie do tego przeznaczonym Inoar: np Pos Progress, Doctor, Daymoist, Help, Arganoil, Photoshop, BB, Macadamia, Kalice, Herbal, Bombar, Vegan.

Po zabiegu nie używamy prostownicy, ponieważ korzystanie z niej niszczy efekt zabiegu.

Pojemność: 3x250ml

Producent: Inoar
Seria: g.hair Inoar
Działanie: Keratynowe prostowanie
Pytania i odpowiedzi
Opinie o Inoar G.Hair Zestaw do kuracji keratynowej dla włosów niesfornych i trudnych 3x250ml
Recenzje użytkowników Dodano
Keratyna świetna, jestem zadowolona! Klientki również
widget po rozwinięciu