Jaguar PreStyle Relax P Slice Nożyczki do włosów, rozmiary 5.5 (81255), 6.0 (81260)

  • Kod katalogowy: 15686/5,5
  • Producent: Jaguar
  • Dostępność: Mała ilość (wysyłka w 24h) Mała ilość (wysyłka w 24h)
  • Dostawa od: 8,70 zł
  • szt.
  • Cena katalogowa: 234,00 zł 175,03 zł
Kupując ten produkt otrzymasz: 175 pktimg
Po opłaceniu zamówienia zostanie Ci przyznana taka ilość punktów lojalnościowych. Żeby zbierać punkty musisz być zarejestrowanym klientem.

Chcesz kupić wysokiej klasy nożyczki fryzjerskie, które zapewnią Ci dokładne i komfortowe strzyżenie każdego rodzaju włosów? Chcesz strzyc lepiej i bez konieczności nanoszenia poprawek? Wybierz więc Jaguar Nożyczki PreStyle Relax P Slice 5.5 (81255), 6.0 (81260), które idealnie się sprawdzą w Twojej pracy i zaskoczą Cię swoimi możliwościami.

Jaguar Nożyczki PreStyle Relax P Slice 5.5 (81255), 6.0 (81260)  – ostrość i precyzja

Nożyczki od marki Jaguar to narzędzie fryzjerskie, które idealnie się sprawdzi w Twojej pracy. Nożyczki doskonale tną, lekko i płynnie. Posiadają mikroszlify na jednym ostrzu, dzięki czemu strzygą precyzyjnie już przy pierwszym cięciu. Nie musisz więc docinać i poprawiać. Pozostawiają zdrowe i idealnie przycięte końcówki. Przyspieszają czas pracy fryzjera, bo ograniczają do minimum konieczność nanoszenia poprawek. Gwarantują swobodę użytkowania i spokój ducha. Nad odpowiednim napięciem strzyżenia czuwa śruba Vario. Stal, z której wykonane są nożyczki, posiada bezkonkurencyjne parametry trwałości, co oznacza, że nawet kiedy przez przypadek spadną ci na podłogę, nie będzie wielkiej tragedii. Nawet po upadku będą bowiem działać tak jak przed. Ergonomiczna budowa nożyczek gwarantuje Ci komfort strzyżenia, gdyż odciąża dłonie i zapewnia redukcję napięcia. Dodatkowo, wklęsły profil wewnętrznych powierzchni ostrza znacznie ułatwia wyskakiwanie włosów podczas cięcia. Nic więc nie hamuje Ci płynności ruchu. Włosy nie plączą się i nie zatrzymują ostrza. Zyskujesz wygodę cięcia i poczucie, że każdy ruch nożyczek jest precyzyjny i doskonały. Nożyczki zapewniają Ci także spokojną pracę, bo wiesz, że wszystko w nich jest wyregulowane dokładnie tak, jak potrzeba i że nie zepsuje się to nagle w trakcie strzyżenia. Nożyczki wykańczane są satynowo.

Rozmiar: 5.5'', 6.0''

Gwarancja: 12 miesięcy

Typ: Nożyczki
Producent: Jaguar
Dla kogo: dla praworęcznych
Profil: Classic
Materiał: stal nierdzewna
Antyalergiczne: Nie
Mikroszlif: jedno ostrze
Pytania i odpowiedzi
widget po rozwinięciu