JRL Forte Pro 2020H - zestaw suszarka do włosów czarna 2150W i 2 szczotki
- Kod katalogowy: 23407
- Producent: JRL Professional
-
Dostępność:
Chwilowo niedostępny
-
709,80 zł
Cena rekomendowana przez producenta: 750,00 zł - W Klubie Fryzomania ten produkt kupisz taniej - zobacz
- Rata już od: Masz firmę? Weź w leasing
Zestaw suszarka JRL Forte PRO 2020H + 2 szczotki został stworzony z myślą o profesjonalistach oraz osobach ceniących najwyższą jakość w stylizacji włosów. W skład zestawu wchodzi suszarka do włosów o mocy 2150 W oraz dwie szczotki – płaska i okrągła. Z tym kompletem stylizacja stanie się prosta, szybka i niezwykle efektywna.
Profesjonalna suszarka JRL Forte PRO
Suszarka JRL Forte PRO 2020H to idealny wybór dla osób ceniących profesjonalizm. Dzięki bezszczotkowemu silnikowi o prędkości do 100 000 obr./min oraz zaawansowanemu generatorowi jonów, urządzenie gwarantuje szybkie suszenie, minimalizując elektryzowanie się i puszenie włosów. Funkcja automatycznego czyszczenia zapobiega zanieczyszczaniu filtra, co wydłuża żywotność urządzenia. Trzy ustawienia prędkości i temperatury oraz przycisk zimnego nawiewu umożliwiają precyzyjną stylizację, dostosowaną do każdego rodzaju włosów. Ponadto w zestawie znajdują się również 2 koncentratory powietrza i dyfuzor.
Szczotki stworzone dla perfekcyjnej stylizacji
W zestawie znajdziesz dwie wysokiej jakości okrągłe szczotki z włosia Multiplex Ionic. Dzięki ceramiczno-grafenowej tubie, idealnie nadaje się do modelowania włosów, zapewniając gładkość i objętość. Specjalne otwory w tubie przyspieszają przepływ powietrza, skracając czas suszenia. Rozmiary:
- szczotka do modelowania Bristle Brush 32mm
- szczotka do modelowania Bristle Brush 53mm
Dane techniczne:
- suszarka: bezszczotkowy silnik o prędkości do 90000 obr./min
- moc: 2150 W
- 3 ustawienia temperatury i prędkości
- funkcja pamięci ustawień
- przycisk zimnego powietrza
- waga suszarki: 320 g
- długość kabla: 3,5 m
- w zestawie 2 koncentratory powietrza i dyfuzor
- 2x okrągła szczotka (32mm i 53mm): powłoka IGC, zmiana koloru pod wpływem ciepła
Producent: JRL
| Akcesoria: | dyfuzor, koncentrator |
| Gwarancja: | 12 miesięcy od daty zakupu |
| Producent: | JRL Professional |
| Wielkość suszarki: | kompaktowa |
| Jonizacja: | Tak |
| Zimny nawiew: | Tak |
| Regulacja temperatury: | 3-stopniowa |
| Waga: | 320g |
| Przewód zasilający: | 3.5m |
| Regulacja siły nawiewu: | 3-stopniowa |
| Kolor suszarki: | czarny |
| Moc urządzenia: | 2150W |
| Silnik bezszczotkowy: | Tak |

Czy wtyczka tej suszarki nie jest chinska? Nie trzeba do niej jeszcze kupić przejściowki?
W suszarce jest wtyczka europejska. Nie jest potrzebna przejściówka.
Witam Czy istnieje możliwość zapakowania tej suszarki na prezent?
Nie mamy możliwości pakowania w ozdobne opakowania. Suszarka w oryginalnym pudełku jest zabezpieczana na czas transportu oraz zapakowana w karton.
Jak weryfikujemy recenzje?
| Recenzje użytkowników | Dodano |
|---|---|
|
P..a
Szybką dostawą. Bespieczne pakowania. Towar odpowiedni. Dziękuję Recenzja zweryfikowana, potwierdzona zakupem |
05-05-2026 |
|
D..o
SUPER!!! Recenzja zweryfikowana, potwierdzona zakupem |
08-04-2026 |
|
U..a
Ta suszarka suszy moje kręcone długie włosy bardzo szybko. Moj mąż ma krótkie kręcone włosy i jemu rozdmuchuje skręt. Nie jest zadowolony. Ja natomiast bardzo. Jest lekka i w miarę cicha. Recenzja zweryfikowana, potwierdzona zakupem |
06-09-2025 |
