Kerastase Chromatique Touche Tusz do korekcji koloru czerwonego do włosów farbowanych 10ml

  • Kod katalogowy: 13086
  • Producent: Kerastase
  • Dostępność: Mała ilość (wysyłka w 24h) Mała ilość (wysyłka w 24h)
  • Dostawa od: 6,50 zł
  • szt.
  • Cena katalogowa: 137,00 zł 79,70 zł
Kupując ten produkt otrzymasz: 79 pktimg
Po opłaceniu zamówienia zostanie Ci przyznana taka ilość punktów lojalnościowych. Żeby zbierać punkty musisz być zarejestrowanym klientem.
Dodaj do mojej listy

Czerwony wzmacniacz koloru

Chcesz chronić, wzmocnić lub wydłużyć trwałość Twojego koloru włosów? Chcesz zmniejszyć widoczność odrostów i uwydatnić kolor włosów farbowanych? Marzysz o neutralizacji niechcianych odcieni, które mogą pojawiać się już w kilka dni po farbowaniu? Szukasz produktu, który możesz zmieszać z odżywką lub maską? Potrzebujesz produktu, który jednocześnie będzie przynosił widoczne rezultaty i jednocześnie ochraniał je i zapewniał właściwy poziom nawilżenia? Właśnie tak działa Kerastase Chromatique Touche Tusz do korekcji koloru czerwonego do włosów farbowanych 10ml, który intensyfikuje kolor włosów farbowanych i ochrania je.

Kerastase Chromatique Touche Tusz do korekcji koloru czerwonego do włosów farbowanych 10ml – zdrowy i żywy kolor włosów

Tusz do korekcji koloru czerwonego do włosów farbowanych to profesjonalny kosmetyk do domowego stosowania – wystarczy zmieszać go z ulubioną maską. Tusz koryguje niechciane refleksy, co sprawia, że kolor nabiera nowego i promiennego blasku na całej długości. Choć tusz nie zastępuje profesjonalnej koloryzacji, to jednak pozwala utrzymać żywy kolor i zdrową strukturę włosów na dłużej pomiędzy kolejnymi koloryzacjami. Tusz stosuje się od 2-3 tygodnia po koloryzacji aż do ostatniego tygodnia cyklu koloryzacji. Aby zapewnić jednolity efekt i uniknąć przeciążenia włókna włosów, produkt należy stosować raz w tygodniu (średnio co 3 mycie włosów). Tusz w kolorze czerwonym pozwala podkreślić czerwone refleksy w przypadku koloryzacji na rudo.

Co zyskujesz stosując tusz do korekcji koloru czerwonego dla włosów farbowanych Kerastase Chromatique Touche?

  • Korektę rudego koloru włosów;
  • Świeży i promienny blask na całej długości włosów;
  • Wydłuża efekty koloryzacji o kilka tygodni;
  • Zadbane i wypielęgnowane włosy.

Sposób użycia:

Nałożyć do miseczki 15 ml maski Chromatique odpowiednio dobranej do rodzaju włosów, przy średniej długości włosów. Tuszu Chromatique nie należy mieszać bezpośrednio w słoiczku maski, ponieważ nie zostaną zastosowane odpowiednie proporcje i efekt nie będzie mógł być zapewniony. Dodać 10 kropli tuszu Kérastase Chromatique, przy średniej długości włosów. Przekroczenie zalecanej ilości spowoduje zbyt intensywny efekt lub zbyt mocną neutralizację. Ryzyko zabrudzenia dłoni będzie wyższe. Zalecane proporcje zostały przetestowane, aby uzyskać naturalny i najlepszy możliwy efekt. Zmieszać aż do uzyskania jednolitej konsystencji. Umyć włosy przy użyciu Kąpieli Reflection i spłukać. Mieszankę Touche Chromatique nakładamy na wilgotne włosy. Aplikacja na suchych włosach może prowadzić do nierówności koloru i będzie wymagać użycia większej ilość produktu. Nałożyć mieszankę równomiernie na wilgotne włosy, pasmo po paśmie. Wmasuj w długości i końce włosów. Nie należy stosować Tuszu Chromatique na nasadę włosów. Jeżeli to konieczne, użyj grzebienia, aby nałożyć mieszankę jak najbliżej nasady włosów. Mieszankę wystarczy pozostawić na włosach zaledwie 5 minut, aby uzyskać idealny rezultat. Przekroczenie czasu aplikacji może spowodować, że efekt będzie zbyt intensywny lub że kolor będzie niejednolity. Dokładnie spłukać.

Pojemność: 10 ml

Pojemność: 10ml
Producent: Kerastase
Dla kogo: kobieta
Pytania i odpowiedzi
widget po rozwinięciu