Kerastase Nutritive Booster wzmacniacz nawilżający 120ml

  • Dodaj recenzję:
  • Kod katalogowy: 9595
  • Producent: Kerastase
  • Dostępność: 2-5 dni roboczych
  • Dostawa od: 6,50 zł
Wzmacniacz "nawilżenie" do kuracji Fusio Dose

Twoje włosy są strasznie suche? Łamią się i plączą za każdym razem kiedy je rozczesujesz? Wybierz więc Kerastase Nutritive - wzmacniacz nawilżający, który w trybie natychmiastowym sprawi, że włosy będą gładkie, przyjemne w dotyku a także podatne na stylizację.

Odpowiednio nawilżone włosy

Wzmacniacz nawilżający Kerastase Nutritive to kosmetyk, który sprawi, że Twoje włosy znowu będą przyjemne i miłe w dotyku. Wzmacniacz intensyfikuje działanie koncentratu Kerastase Nutritive i w ten sposób przyczynia się do zwiększonej siły działania olejów jojoba oraz oleju z awokado. Dlatego jeśli, Twoim włosom brakuje naturalnych lipidów, które są odpowiedzialne za prawidłowe wypełnienie włosów, właściwe przyleganie łusek a także gładką powierzchnię, to wzmacniacz łącznie z kuracją Kerastase Nutritive jest właśnie dla Ciebie. To dzięki wnikaniu w głąb włosów nienasyconych kwasów tłuszczowych uzupełnione zostają lipidy, przez co włosy stają się gładkie. Warto nadmienić, że wzmacniacz spotęguje siłę ochronną oleju z awokado i w ten sposób jeszcze mocniej ochroni włosy przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Dodatkowo olejek jojoba zapewni zarówno skórze głowy jak i włosom prawidłową równowagę co przekłada się na lepsze dotlenienie włosów, szybsze wnikanie w nie różnego rodzaju substancji odżywczych. To dlatego po użyciu wzmacniacza nawilżającego Kerastase Nutritive połączonego z koncentratem nawilżającym Kerastase Nutritive, Twoje włosy będą zregenerowane, nawilżone i pełne połysku.

Sposób użycia: 

należy dobrać odpowiedni koncentrat do pierwszorzędnej potrzeby włosów. Następnie należy dobrać jeden z boosterów odpowiedni do drugorzędnej potrzeby włosów. Wybrany koncentrat i booster należy połączyć ze sobą zgodnie z instrukcją:

1. Weź do ręki Booster i po zdjęciu z niego nasadki nałóż go na koncentrat. Obróć zgodnie z ruchem wskazówek zegara, aż usłyszysz dźwięk „klik”.
2. Inteligentny system odmierzania wypełni Koncentrat odpowiednią ilością Boostera (6ml). 
3. Zaczekaj, aż płyn przestanie wypływać, następnie odkręć Booster i przytrzymaj nad Koncentratem, aż przestanie skapywać.
4. Na Koncentrat nakręć aplikator i wstrząśnij zawartość w celu połączenia składników. 
5. Spryskaj każde pasmo włosów z odległości 10cm, a następnie wmasuj w długości. 
6. Spłucz. Nie wymaga trzymania na włosach.

Produkt przewidziany na 20 aplikacji. UWAGA- BOOSTER MOŻNA ZASTOSOWAĆ TYLKO Z NOWĄ AMPUŁKĄ KERASTASE.

Pojemność: 120ml

Producent: Kerastase
Seria: Nutritive
Rodzaj kosmetyku: Kuracja
Pojemność: 120ml
Seria: Nutritive
Dla kogo: kobieta
Zobacz video
widget po rozwinięciu