Kerastase Nutritive Booster wzmacniacz nawilżający 120ml

  • Dodaj recenzję:
  • Kod katalogowy: 9595
  • Producent: Kerastase
  • Dostępność: 2-5 dni roboczych
  • Dostawa od: 6,50 zł
  • szt.
  • Cena katalogowa: 177,12 zł 136,23 zł
  • Niedostępny
Kupując ten produkt otrzymasz: 136 pktimg
Po opłaceniu zamówienia zostanie Ci przyznana taka ilość punktów lojalnościowych. Żeby zbierać punkty musisz być zarejestrowanym klientem.
Wzmacniacz "nawilżenie" do kuracji Fusio Dose

Twoje włosy są strasznie suche? Łamią się i plączą za każdym razem kiedy je rozczesujesz? Wybierz więc Kerastase Nutritive - wzmacniacz nawilżający, który w trybie natychmiastowym sprawi, że włosy będą gładkie, przyjemne w dotyku a także podatne na stylizację.

Odpowiednio nawilżone włosy

Wzmacniacz nawilżający Kerastase Nutritive to kosmetyk, który sprawi, że Twoje włosy znowu będą przyjemne i miłe w dotyku. Wzmacniacz intensyfikuje działanie koncentratu Kerastase Nutritive i w ten sposób przyczynia się do zwiększonej siły działania olejów jojoba oraz oleju z awokado. Dlatego jeśli, Twoim włosom brakuje naturalnych lipidów, które są odpowiedzialne za prawidłowe wypełnienie włosów, właściwe przyleganie łusek a także gładką powierzchnię, to wzmacniacz łącznie z kuracją Kerastase Nutritive jest właśnie dla Ciebie. To dzięki wnikaniu w głąb włosów nienasyconych kwasów tłuszczowych uzupełnione zostają lipidy, przez co włosy stają się gładkie. Warto nadmienić, że wzmacniacz spotęguje siłę ochronną oleju z awokado i w ten sposób jeszcze mocniej ochroni włosy przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Dodatkowo olejek jojoba zapewni zarówno skórze głowy jak i włosom prawidłową równowagę co przekłada się na lepsze dotlenienie włosów, szybsze wnikanie w nie różnego rodzaju substancji odżywczych. To dlatego po użyciu wzmacniacza nawilżającego Kerastase Nutritive połączonego z koncentratem nawilżającym Kerastase Nutritive, Twoje włosy będą zregenerowane, nawilżone i pełne połysku.

Sposób użycia: 

należy dobrać odpowiedni koncentrat do pierwszorzędnej potrzeby włosów. Następnie należy dobrać jeden z boosterów odpowiedni do drugorzędnej potrzeby włosów. Wybrany koncentrat i booster należy połączyć ze sobą zgodnie z instrukcją:

1. Weź do ręki Booster i po zdjęciu z niego nasadki nałóż go na koncentrat. Obróć zgodnie z ruchem wskazówek zegara, aż usłyszysz dźwięk „klik”.
2. Inteligentny system odmierzania wypełni Koncentrat odpowiednią ilością Boostera (6ml). 
3. Zaczekaj, aż płyn przestanie wypływać, następnie odkręć Booster i przytrzymaj nad Koncentratem, aż przestanie skapywać.
4. Na Koncentrat nakręć aplikator i wstrząśnij zawartość w celu połączenia składników. 
5. Spryskaj każde pasmo włosów z odległości 10cm, a następnie wmasuj w długości. 
6. Spłucz. Nie wymaga trzymania na włosach.

Produkt przewidziany na 20 aplikacji. UWAGA- BOOSTER MOŻNA ZASTOSOWAĆ TYLKO Z NOWĄ AMPUŁKĄ KERASTASE.

Pojemność: 120ml

Seria: Nutritive
Rodzaj kosmetyku: Kuracja
Pojemność: 120ml
Seria: Nutritive
Dla kogo: kobieta
Zobacz video
widget po rozwinięciu