Kerastase Reflection Booster wzmacniacz ochrona koloru 120ml

  • Dodaj recenzję:
  • Kod katalogowy: 9597
  • Producent: Kerastase
  • Dostępność: 2-5 dni roboczych
  • Dostawa od: 6,50 zł
Wzmacniacz "połysk" do kuracji Fusio Dose

Chcesz jak najlepiej zadbać o swoje koloryzowane włosy? Głównie zależy Ci na idealnej ochronie koloru? Wybierz więc Kerastase Reflection Booster - wzmacniacz ochrona koloru, dzięki któremu kolor Twoich włosów będzie głęboki i intensywny przez długi czas.

Najlepsza ochrona dla Twoich włosów

Wzmacniacz ochrona koloru Kerastase Reflection Booster to kosmetyk, którego zadaniem jest intensyfikowanie działania koncentratu Kerastase Reflection Booster. Zawarte we wzmacniaczu polimery jonowe są w stanie szczelnie otulić włosy niewidzialną powłoką, która przeciwdziała wypłukiwaniu się kolorów z włosów. Ten swego rodzaju ochronny parasol to nic innego jak gwarancja zawsze głębokiego i intensywnego koloru włosów. Warto zauważyć także, że polimery mają silne działanie regenerujące i odbudowujące włosy. Dzięki czemu bardzo szybko przywrócą Twoje włosy do pełnego zdrowia a także dodadzą im pięknego blasku. Dzięki użyciu wzmacniaczu koloru Kerastase Reflection Booster łącznie z koncentratem ochrona koloru Kerastase Reflection zauważysz, że Twoje włosy są dobrze chronione, zachowują pożądaną intensywność barwy a przy tym są właściwie nawilżone.

Sposób użycia: 

należy dobrać odpowiedni koncentrat do pierwszorzędnej potrzeby włosów. Następnie należy dobrać jeden z boosterów odpowiedni do drugorzędnej potrzeby włosów. Wybrany koncentrat i booster należy połączyć ze sobą zgodnie z instrukcją:

1. Weź do ręki Booster i po zdjęciu z niego nasadki nałóż go na koncentrat. Obróć zgodnie z ruchem wskazówek zegara, aż usłyszysz dźwięk „klik”.
2. Inteligentny system odmierzania wypełni Koncentrat odpowiednią ilością Boostera (6ml). 
3. Zaczekaj, aż płyn przestanie wypływać, następnie odkręć Booster i przytrzymaj nad Koncentratem, aż przestanie skapywać.
4. Na Koncentrat nakręć aplikator i wstrząśnij zawartość w celu połączenia składników. 
5. Spryskaj każde pasmo włosów z odległości 10cm, a następnie wmasuj w długości. 
6. Spłucz. Nie wymaga trzymania na włosach.

Produkt przewidziany na 20 aplikacji. UWAGA- BOOSTER MOŻNA ZASTOSOWAĆ TYLKO Z NOWĄ AMPUŁKĄ KERASTASE.

Pojemność: 120ml

Seria: Chroma Captive
Pojemność: 120ml
Rodzaj kosmetyku: Kuracja
Producent: Kerastase
Seria: Chroma Captive
Dla kogo: kobieta
Zobacz video
Opinie o Kerastase Reflection Booster wzmacniacz ochrona koloru 120ml
Recenzje użytkowników Dodano
Wzmacniacz w połączeniu z koncentratem daje fantastyczne efekty. Kolor jest bardzo intensywny i tak szybko się nie wypłukuje. Włosy są miękkie i błyszczące.Super produkt.
Rewelacyjne serum, bardzo dobrze się rozprowadza. Efekt jest natychmiastowy. Włosy po tym zabiegu wyglądają bardzo dobrze. Polecam :)
Super, super i jeszcze raz super. Idealny produkt do farbowanych włosów. Chyba, najlepszy jaki w ogóle miałam.
Wzmacniacz w połączeniu z koncentratem daje fantastyczne efekty. Kolor jest bardzo intensywny i tak szybko się nie wypłukuje. Włosy też jakby były w lepszej kondycji, mniej się plączą i są bardziej błyszczące.
Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Wreszcie moje włoski są ładne a kolor bardzo intensywny i bardziej trwały.
widget po rozwinięciu