Kerastase Reflection Pixelist koncentrat ochrona koloru, ampułka 12ml

  • 2 opinie
  • Kod katalogowy: 9596
  • Producent: Kerastase
  • Dostępność: Chwilowo niedostępny Chwilowo niedostępny
  • Dostawa od: 6,50 zł
Kupując ten produkt otrzymasz: 19 pktimg
Po opłaceniu zamówienia zostanie Ci przyznana taka ilość punktów lojalnościowych. Żeby zbierać punkty musisz być zarejestrowanym klientem.
Dodaj do mojej listy
Koncentrat Fusio Dose - wzmocnienie blasku włosów koloryzowanych

Poszukujesz kosmetyku, który zadba o Twoje farbowane włosy? Wydobędzie z nich prawdziwe piękno a przy tym zapewni włosom odpowiednie nawilżenie oraz skuteczną ochronę? Wybierz więc Kerastase Reflection - koncentrat, ampułka ochrona koloru, który łącznie ze wzmacniaczem idealnie zadba o Twoje włosy.

Wzmocniona ochrona włosów farbowanych

Kuracja, koncentrat ochrona koloru Kerastase Reflection to kosmetyk z najwyższej półki, który zapewnia włosom skuteczną ochronę. Mowa tutaj głównie o przeciwdziałaniu nadmiernemu wypłukiwaniu się farby z włosów. Jest to możliwe przede wszystkim dzięki składnikom, które są odpowiedzialne za prawidłowe zamknięcie łusek oraz ograniczenie usuwania pigmentu podczas mycia. Zawarte w kosmetyku polifenole, czyli naturalne przeciwutleniacze spowodują, że włosy będą bardziej odporne na blakniecie. Dzięki temu Twoja fryzura będzie zawsze pod ochroną. Warto zauważyć także, że polifenole zabezpieczają a także wzmacniają działanie witaminy C i E, które są odpowiedzialne za wieczną młodość włosów. Dodatkowo witamina E odpowiada także za prawidłowe nawilżenie włosów oraz ograniczenie ich nadmiernego wypadania. Zaś witamina C odpowiada za prawidłową produkcję kolagenu, który jest niezastąpiony przy tworzeniu zdrowych i silnych włosów. Po użyciu kuracji Kerastase Reflection Ochrona Koloru zauważysz, że Twoje włosy są zdrowe i mocne a kolor intensywny i głęboki przez długi czas.

Sposób użycia: 

należy dobrać odpowiedni koncentrat, ampułkę do pierwszorzędnej potrzeby włosów. Następnie należy dobrać jeden z boosterów odpowiedni do drugorzędnej potrzeby włosów. Wybrany koncentrat i booster należy połączyć ze sobą zgodnie z instrukcją:

1. Weź do ręki Booster i po zdjęciu z niego nasadki nałóż go na koncentrat. Obróć zgodnie z ruchem wskazówek zegara, aż usłyszysz dźwięk „klik”.
2. Inteligentny system odmierzania wypełni Koncentrat odpowiednią ilością Boostera (6ml). 
3. Zaczekaj, aż płyn przestanie wypływać, następnie odkręć Booster i przytrzymaj nad Koncentratem, aż przestanie skapywać.
4. Na Koncentrat nakręć aplikator i wstrząśnij zawartość w celu połączenia składników. 
5. Spryskaj każde pasmo włosów z odległości 10cm, a następnie wmasuj w długości. 
6. Spłucz. Nie wymaga trzymania na włosach.

Produkt przewidziany na 20 aplikacji. UWAGA- BOOSTER MOŻNA ZASTOSOWAĆ TYLKO Z NOWĄ AMPUŁKĄ KERASTASE.

Pojemność: 12ml

Pojemność: 12ml
Producent: Kerastase
Seria: Chroma Captive Kerastase
Działanie: Do włosów farbowanych
Zobacz video
Pytania i odpowiedzi
Opinie o Kerastase Reflection Pixelist koncentrat ochrona koloru, ampułka 12ml
Recenzje użytkowników Dodano
Bardzo dobrze dba o kolor włosów i już po dwóch tygodniach można było dostrzec pierwsze efekty. Kolor był żywy i bardziej wyrazisty. Włosy też wyglądały lepiej. Ogólnie polecam
Raczej nie mam żadnych zastrzeżeń, ale użyłam go dopiero raz, więc cudów też jeszcze żadnych nie wywołał. Mam jednak nadzieję, że to tylko kwestia czasu.
widget po rozwinięciu