Kerastase Reflection Pixelist koncentrat ochrona koloru, ampułka 12ml

  • Dodaj recenzję:
  • Kod katalogowy: 9596
  • Producent: Kerastase
  • Dostępność: 2-5 dni roboczych
  • Dostawa od: 6,50 zł
Koncentrat Fusio Dose - wzmocnienie blasku włosów koloryzowanych

Poszukujesz kosmetyku, który zadba o Twoje farbowane włosy? Wydobędzie z nich prawdziwe piękno a przy tym zapewni włosom odpowiednie nawilżenie oraz skuteczną ochronę? Wybierz więc Kerastase Reflection - koncentrat, ampułka ochrona koloru, który łącznie ze wzmacniaczem idealnie zadba o Twoje włosy.

Wzmocniona ochrona włosów farbowanych

Kuracja, koncentrat ochrona koloru Kerastase Reflection to kosmetyk z najwyższej półki, który zapewnia włosom skuteczną ochronę. Mowa tutaj głównie o przeciwdziałaniu nadmiernemu wypłukiwaniu się farby z włosów. Jest to możliwe przede wszystkim dzięki składnikom, które są odpowiedzialne za prawidłowe zamknięcie łusek oraz ograniczenie usuwania pigmentu podczas mycia. Zawarte w kosmetyku polifenole, czyli naturalne przeciwutleniacze spowodują, że włosy będą bardziej odporne na blakniecie. Dzięki temu Twoja fryzura będzie zawsze pod ochroną. Warto zauważyć także, że polifenole zabezpieczają a także wzmacniają działanie witaminy C i E, które są odpowiedzialne za wieczną młodość włosów. Dodatkowo witamina E odpowiada także za prawidłowe nawilżenie włosów oraz ograniczenie ich nadmiernego wypadania. Zaś witamina C odpowiada za prawidłową produkcję kolagenu, który jest niezastąpiony przy tworzeniu zdrowych i silnych włosów. Po użyciu kuracji Kerastase Reflection Ochrona Koloru zauważysz, że Twoje włosy są zdrowe i mocne a kolor intensywny i głęboki przez długi czas.

Sposób użycia: 

należy dobrać odpowiedni koncentrat, ampułkę do pierwszorzędnej potrzeby włosów. Następnie należy dobrać jeden z boosterów odpowiedni do drugorzędnej potrzeby włosów. Wybrany koncentrat i booster należy połączyć ze sobą zgodnie z instrukcją:

1. Weź do ręki Booster i po zdjęciu z niego nasadki nałóż go na koncentrat. Obróć zgodnie z ruchem wskazówek zegara, aż usłyszysz dźwięk „klik”.
2. Inteligentny system odmierzania wypełni Koncentrat odpowiednią ilością Boostera (6ml). 
3. Zaczekaj, aż płyn przestanie wypływać, następnie odkręć Booster i przytrzymaj nad Koncentratem, aż przestanie skapywać.
4. Na Koncentrat nakręć aplikator i wstrząśnij zawartość w celu połączenia składników. 
5. Spryskaj każde pasmo włosów z odległości 10cm, a następnie wmasuj w długości. 
6. Spłucz. Nie wymaga trzymania na włosach.

Produkt przewidziany na 20 aplikacji. UWAGA- BOOSTER MOŻNA ZASTOSOWAĆ TYLKO Z NOWĄ AMPUŁKĄ KERASTASE.

Pojemność: 12ml

Producent: Kerastase
Seria: Chroma Captive
Rodzaj kosmetyku: Kuracja
Pojemność: 12ml
Seria: Chroma Captive
Dla kogo: kobieta
Zobacz video
Opinie o Kerastase Reflection Pixelist koncentrat ochrona koloru, ampułka 12ml
Recenzje użytkowników Dodano
Iwona
Bardzo dobrze dba o kolor włosów i już po dwóch tygodniach można było dostrzec pierwsze efekty. Kolor był żywy i bardziej wyrazisty. Włosy też wyglądały lepiej. Ogólnie polecam
23-05-2016
Beata Babroń
Raczej nie mam żadnych zastrzeżeń, ale użyłam go dopiero raz, więc cudów też jeszcze żadnych nie wywołał. Mam jednak nadzieję, że to tylko kwestia czasu.
08-02-2016
widget po rozwinięciu