Kerastase Resistance Booster wzmacniacz 120ml

  • Dodaj recenzję:
  • Kod katalogowy: 9593
  • Producent: Kerastase
  • Dostępność: 2-5 dni roboczych
  • Dostawa od: 6,50 zł
Wzmacniacz "odbudowa" do kuracji Fusio Dose

Twoje włosy są bardzo zniszczone? Wydaje Ci się, że już żaden kosmetyk nie odbuduje Twoich włosów? Jesteś w błędzie! Stosując Kerastase Resistance Booster – wzmacniacz wraz z koncentratem Kerastase Resistance w bardzo krótkim czasie odbudujesz i zregenerujesz swoje włosy.

Regeneracja i odbudowa bardzo zniszczonych włosów

Wzmacniacz Kerastase Resistance Booster to kosmetyk, który powstał specjalnie z myślą o odbudowie bardzo zniszczonych włosów. Wzmacniacz naprawi włosy zarówno od wewnątrz jak i na zewnątrz. Ceramidy, które znajdują się we wzmacniaczu znacznie potęgują działanie ceramidów, które są w koncentracie. To właśnie dzięki takiej współpracy, włosy zostają odbudowane, zregenerowane a ubytki wypełnione. Ceramidy, to niezastąpiony element spajający białka keratyny z których zbudowane są włosy. To właśnie dzięki nim włosy są odporne na złamania przez to, że są bardzo plastyczne i elastyczne. Warto zauważyć także, że ceramidy przyczyniają się do większej gładkości włosów. Dodatkowo zamykają łuski włosów, przez co włosy są lepiej nawilżone. Dlatego jeśli zależy Ci na miękkich, zdrowych i mocnych włosach to wzmacniacz Kerastase Resistance Booster jest właśnie dla Ciebie! Wzmacniacz zawiera w swoim składzie ekstrakt z rośliny rezurekcyjnej. Jest to wyjątkowa roślina, która jest w stanie przeżyć 10 lat w hibernacji bez składników odżywczych a potem włożona do wody odżywia i pięknie wrasta. To właśnie dlatego, owa roślina znalazła swoje zastosowanie w tymże kosmetyku, byś mogła nadać swoim włosom nowe życie. Po użyciu wzmacniacza łącznie z koncentratem zauważysz, że Twoje włosy są zregenerowane, odbudowane i zdrowe.

Sposób użycia: 

należy  dobrać odpowiedni koncentrat do pierwszorzędnej potrzeby włosów. Następnie należy dobrać jeden z boosterów odpowiedni do drugorzędnej potrzeby włosów. Wybrany koncentrat i booster należy połączyć ze sobą zgodnie z instrukcją:

1. Weź do ręki Booster i po zdjęciu z niego nasadki nałóż go na koncentrat. Obróć zgodnie z ruchem wskazówek zegara, aż usłyszysz dźwięk „klik”.
2. Inteligentny system odmierzania wypełni Koncentrat odpowiednią ilością Boostera (6ml). 
3. Zaczekaj, aż płyn przestanie wypływać, następnie odkręć Booster i przytrzymaj nad Koncentratem, aż przestanie skapywać.
4. Na Koncentrat nakręć aplikator i wstrząśnij zawartość w celu połączenia składników. 
5. Spryskaj każde pasmo włosów z odległości 10cm, a następnie wmasuj w długości. 
6. Spłucz. Nie wymaga trzymania na włosach.

Produkt przewidziany na 20 aplikacji. UWAGA- BOOSTER MOŻNA ZASTOSOWAĆ TYLKO Z NOWĄ AMPUŁKĄ KERASTASE.

Pojemność: 120ml

Seria: Resistance
Rodzaj kosmetyku: Kuracja
Pojemność: 120ml
Seria: Resistance
Dla kogo: kobieta
Zobacz video
Opinie o Kerastase Resistance Booster wzmacniacz 120ml
Recenzje użytkowników Dodano
Połączyłam wzmacniacz Kerastase Resistance Booster z koncentratem nawilżającym i moje zniszczone włosy odżyły. Są gładkie i miękkie, bardziej podatne na stylizację. Zastosuję jeszcze kilka aplikacji, bo zdaję sobie sprawę, że aby odbudować włosy nie wystarczy jeden raz.
Strzał w dziesiatke nie miała nigdy lepszego produktu polecam wszystkim każdy kto zakupi ten produkt napewno nie bedzie żałował a wrecz przeciwine zawsze po niego wracał po mimo tego ze nie sa to najtansze kosmetyki ale warte sa tej ceny
widget po rozwinięciu