Labor Pro Elite Silk+ Prostownica do włosów szeroka
- Kod katalogowy: 24769
- Producent: Labor Pro
-
Dostępność:
Chwilowo niedostępny
-
455,00 zł
Cena rekomendowana przez producenta: 492,93 zł - W Klubie Fryzomania ten produkt kupisz taniej - zobacz
- Rata już od: Masz firmę? Weź w leasing
Labor Pro Elite Silk+ to szeroka prostownica stworzona z myślą o szybkim i skutecznym prostowaniu długich oraz gęstych włosów. Jej ceramiczno-turmalinowe płytki o wymiarach 35 x 90 mm zapewniają równomierne rozprowadzenie ciepła, chroniąc włosy przed przegrzaniem i nadając im naturalny blask. Technologia jonizacji eliminuje efekt puszenia się włosów, a lekka, ergonomiczna konstrukcja Extra Light gwarantuje wygodę nawet przy długiej stylizacji.
Precyzja w wersji szerokiej
Elite Silk+ posiada ruchome, idealnie spasowane płytki, które dostosowują się do pasm, zwiększając skuteczność stylizacji. Regulacja temperatury w zakresie 180–210°C umożliwia dopasowanie do indywidualnych potrzeb włosów, a blokada ręczna oraz automatyczne wyłączanie po 60 minutach zapewniają komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Kabel o długości 3 metrów zapewnia pełną swobodę ruchu.
Dane techniczne:
- technologia ceramiczno-turmalinowa
- funkcja jonizacji
- ruchome, odchylane płytki
- wymiary płytek: 35 mm x 90 mm
- regulacja temperatury: 180–210°C
- szybkie i równomierne nagrzewanie
- blokada ręczna
- ultralekka konstrukcja Extra Light
- automatyczne wyłączenie po 60 minutach
- kabel zasilający 3 m
Producent: Labor Pro
Model: Elite Silk+
| Gwarancja: | 12 miesięcy od daty zakupu |
| Technologia płytek: | ceramiczno-turmalinowa |
| Producent: | Labor Pro |
| Jonizacja: | Tak |
| Szerokość płytki: | 35mm |
| Długość płytki: | 90mm |
| Regulacja temperatury: | 180-210 stopni C |
| Przewód zasilający: | 3m |
| Funkcje dodatkowe: | autowyłączanie po 60 min |

