Labor Pro Gettin Fluo Fruits Suszarka do włosów, różne kolory 1800W
- Kod katalogowy: 24752/GREEN
- Producent: Labor Pro
-
Dostępność:
Mała ilość (wysyłka w 24h)
-
Dostawa od: 11,90 zł
-
240,00 zł
Cena rekomendowana przez producenta: 260,00 zł - W Klubie Fryzomania ten produkt kupisz taniej - zobacz
szt.
Podobne produkty
Opis
Labor Pro Gettin’ Fluo Fruits to profesjonalna suszarka do włosów, która łączy wysoką wydajność z energetyzującym designem. Dostępna w czterech intensywnych kolorach inspirowanych owocami – pomarańczowym, zielonym, różowym i żółtym – idealnie ożywia każde wnętrze salonu i dodaje charakteru codziennej pracy stylisty.
Wydajność w stylu fluo
Dzięki silnikowi AC o mocy 1800 W suszarka gwarantuje cichą i mocną pracę, a regulacja temperatury i siły nawiewu pozwala dostosować ją do każdego rodzaju włosów. Ergonomiczna obudowa z wykończeniem soft-touch zapewnia pewny chwyt i wygodę użytkowania. W zestawie znajdują się dwie dysze – szeroka i wąska – dla jeszcze większej precyzji stylizacji.
Dane techniczne:
- kolory: pomarańczowy, zielony, różowy, żółty
- wykończenie soft-touch
- moc: 1800 W
- 2 ustawienia prędkości przepływu powietrza
- 4 ustawienia temperatury
- przycisk zimnego powietrza
- 2 dysze w zestawie: 70x7 mm (szeroka), 55x7 mm (wąska)
- silnik AC – cicha i trwała praca
Producent: Labor Pro
Model: Gettin’ Fluo Fruits
Cechy produktu
| Akcesoria: | koncentrator |
| Gwarancja: | 12 miesięcy od daty zakupu |
| Producent: | Labor Pro |
| Wielkość suszarki: | kompaktowa |
| Zimny nawiew: | Tak |
| Regulacja temperatury: | 4-stopniowa |
| Poziom hałasu: | 79dB |
| Wbudowany tłumik hałasu: | Nie |
| Przewód zasilający: | 2.5m |
| Regulacja siły nawiewu: | 2-stopniowa |
| Kolor suszarki: | pomarańczowy, różowy, zielony, żółty |
| Moc urządzenia: | 1800W |

Pytania i odpowiedzi

