Labor Pro TLine Feeling Suszarka do włosów
- Kod katalogowy: 24757
- Producent: Labor Pro
-
Dostępność:
Duża ilość (wysyłka w 24h)
-
669,00 zł
Cena rekomendowana przez producenta: 724,78 zł - W Klubie Fryzomania ten produkt kupisz taniej - zobacz
- Rata już od: Masz firmę? Weź w leasing
Labor Pro TLine Feeling to nowoczesna suszarka do włosów, która łączy moc cyfrowej technologii z wyjątkową delikatnością dla włosów. Dzięki bezszczotkowemu silnikowi o prędkości 110 000 obr./min i 12 konfiguracjom ustawień zapewnia błyskawiczne, precyzyjne i bezpieczne suszenie. Niezwykle lekka i ergonomiczna – idealna do codziennego użytku w salonie i w domu.
Maksymalna kontrola, minimalne obciążenie
Feeling oferuje 3 poziomy nadmuchu, 4 ustawienia temperatury oraz przycisk zimnego powietrza. Wyposażona w wyświetlacz LED i funkcję pamięci ustawień, pozwala na szybki powrót do ulubionej konfiguracji. Dodatkowo, samoczyszczący filtr z mikroperforacją oraz cicha praca (78 dB) gwarantują wygodę i trwałość. W zestawie znajdują się 2 koncentratory i dyfuzor – wszystko, czego potrzebujesz do perfekcyjnej stylizacji.
Dane techniczne:
- moc: 1500 W
- cyfrowy silnik bezszczotkowy – 110 000 obr./min
- waga: 287 g
- cicha praca: 78 dB
- wyświetlacz LED
- 12 konfiguracji ustawień
- funkcja pamięci ustawień
- 3 poziomy nadmuchu
- 4 ustawienia temperatury
- przycisk zimnego powietrza
- samoczyszczący filtr z mikroperforacją
- długość kabla: 2,6 m
- w zestawie: 2 koncentratory, 1 dyfuzor
Producent: Labor Pro
Model: TLine Feeling
| Akcesoria: | dyfuzor, koncentrator |
| Gwarancja: | 12 miesięcy od daty zakupu |
| Producent: | Labor Pro |
| Wielkość suszarki: | standardowa |
| Zimny nawiew: | Tak |
| Regulacja temperatury: | 4-stopniowa |
| Waga: | 287g |
| Poziom hałasu: | 78db |
| Przewód zasilający: | 2.6m |
| Regulacja siły nawiewu: | 3-stopniowa |
| Moc urządzenia: | 1500W |
| Silnik bezszczotkowy: | Tak |

