Leader Cam Maestri d'Italia Nożyczki fryzjerskie ze stali 440

  • Dodaj recenzję:
  • Kod katalogowy: 13535
  • Producent: Leader Cam
  • Dostępność: 2-5 dni roboczych
  • Darmowa dostawa
  • szt.
  • Cena katalogowa: 1 540,00 zł 852,91 zł
  • Rata już od:
  • Masz firmę? Weź w leasing
Kupując ten produkt otrzymasz: 852 pktimg
Po opłaceniu zamówienia zostanie Ci przyznana taka ilość punktów lojalnościowych. Żeby zbierać punkty musisz być zarejestrowanym klientem.

Nożyczki do ślizgu

Czy dążysz do perfekcji w strzyżeniu? Chcesz znaleźć skuteczny sposób na twórcze strzyżenie? Czy pragniesz zagwarantować sobie komfort pracy i przyjemność? Szukasz nożyczek, które nadają się do cięcia w technice ślizgu? Chcesz, by Twoje wymarzone nożyczki wyróżniały się doskonałym balansem i wyważeniem? Leader Cam Maestri d'Italia Nożyczki fryzjerskie ze stali 440 to bardzo dobry wybór dla wysokiej klasy specjalistów w zakresie strzyżenia. Nożyczki ułatwiają Twoją pracę i pozwolą Ci zadowolić Twoich Klientów.

Leader Cam Maestri d'Italia Nożyczki fryzjerskie ze stali 440 zaspokajają potrzeby każdego profesjonalisty

Nożyce stają się przedłużeniem Twojej dłoni i są niezbędne w Twojej pracy. Wypróbuj i przekonaj się, jak wiele przyjemności możesz czerpać ze swojej pracy. Nożyczki zostały wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Ostrza zostały wyszlifowane w specjalistycznej technologii, więc nadają się do precyzyjnego i dokładnego strzyżenia. Zewnętrzna powierzchnia ostrzy jest wypukła i skośna, co sprawia, że nie musisz poprawiać i docinać. Ramiona są osadzone asymetrycznie – to powoduje komfort pracy i ogranicza zmęczenie dłoni. Ostrze typu Convex wyróżnia się precyzją i wyjątkową dokładnością cięcia. Ramiona zespolone są łożyskiem kulkowym, które zapewnia odpowiedni docisk. Nowoczesny design i precyzja konstrukcji zapewniają doskonały balans i wyważenia, które są gwarancja najwyższego komfortu strzyżenia.

Dane techniczne:
● stal 440
● podwójnie ulepszona cieplnie i podwójnie utwardzana w temperaturze minus 120°C
● szczególnie zalecane do pracy ślizgiem
● ostrze typu Convex
● wyposażone w łożysko kulkowe
● doskonały balans i wyważenie, będące gwarancją najwyższego komfortu

Producent: Leader Cam
Antyalergiczne: Nie
widget po rozwinięciu