Lisap Linfa Schiarente Booster Puder rozjaśniający 25g

  • Dodaj recenzję:
  • Kod katalogowy: 12986
  • Producent: Lisap
  • Dostępność: Mała ilość (wysyłka w 24h) Mała ilość (wysyłka w 24h)
  • Dostawa od: 6,50 zł
  • szt.
  • Cena katalogowa: 14,64 zł 10,91 zł
Kupując ten produkt otrzymasz: 10 pktimg
Po opłaceniu zamówienia zostanie Ci przyznana taka ilość punktów lojalnościowych. Żeby zbierać punkty musisz być zarejestrowanym klientem.

Potrzebujesz pudru rozjaśniającego, który będzie dopełniał działanie olejku Linfa Schiarente? Chcesz odżywić i zdyscyplinować swoje włosy? Potrzebujesz kosmetyku o składnikach pochodzenia naturalnego? Wypróbuj Lisap Linfa Schiarente Booster Puder rozjaśniający do włosów suchych i zniszczonych 25g, który zapewnia ochronę i pozwala cieszyć się nawilżonymi i miękkimi włosami.

Lisap Linfa Schiarente Booster Puder rozjaśniający do włosów suchych i zniszczonych 25g – nawilżone i miękkie włosy

Puder rozjaśniający, dopełniający działanie olejku Linfa Schiarente. Zawiera poliquaternium 10, który odżywia i dyscyplinuje włosy oraz skrobię ryżową, która zapewnia ochronę i pozwala cieszyć się nawilżonymi i zmiękczonymi włosami. Doskonale sprawdza się przy włosach suchych, zniszczonych lub farbowanych. Niweluje zbyt intensywne i niepożądane refleksy. Mieszanka dwóch składników (Linfa schiarente i Booster) z oskydantem 20-30 vol umożliwia rozjaśnienie nawet o 5-6 tonów. Natomiast w przypadku zastosowania oxydantu 5-10 vol uzyskuje się delikatne rozjaśnienia o 3 do 4 tony.

Sposób użycia: Wymieszać 50 ml developera z saszetką Booster 25g i 15g Linfa Schiarente. Nałożyć na suche, nie umyte włosy. Po upływie czasu działania dokładnie spłukać produkt wodą i umyć włosy.

Pojemność: 25g

Pojemność: 25g
Produkty bez amoniaku: Nie
widget po rozwinięciu