Lisap Lisaplex jednorazowy wielofunkcyjny zabieg rekonstrukcji i ochrony włosa 5ml + 20ml

  • 3 opinie
  • Kod katalogowy: 14352
  • Producent: Lisap
  • Dostępność: Duża ilość (wysyłka w 24h) Duża ilość (wysyłka w 24h)
  • Dostawa od: 6,50 zł
  • szt.
  • 25,71 zł 19,11 zł
    Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 19,11 zł

Wielofunkcyjny zabieg rekonstrukcji i ochrony włosa

Potrzebujesz wielofunkcyjnego zabiegu rekonstrukcyjnego do włosów? Chcesz chronić swoje włosy przed uszkodzeniami? Poszukujesz produktu bogatego w kompleks protein organicznych, które będą regenerować włókna zniszczonych włosów? Szukasz kosmetyku do włosów, który będzie można stosować z innymi zabiegami? A może chcesz znaleźć produkt, który nie będzie zawierał siarczanów i parabenów? Zatem właśnie dla Ciebie przeznaczony jest Lisap Lisaplex jednorazowy wielofunkcyjny zabieg rekonstrukcji i ochrony włosa 5ml + 20ml, który powstał specjalnie z myślą o bezpieczeństwie Twoich włosów.

Lisap Lisaplex jednorazowy wielofunkcyjny zabieg rekonstrukcji i ochrony włosa 5ml + 20ml – odbudowuje zniszczone włókna włosów

Wielofunkcyjny zabieg rekonstrukcji i ochrony włosa działa na jego powierzchni, jak i wewnątrz jego struktury. Produkt dwufazowy składający się z: Lisaplex Bondsaver i Lisaplex Hair Structure Filler. Zawiera kompleks protein organicznych, który jest przekazywany do wnętrza włosa jako substancja aktywna, chroniąca, wzmacniająca i regenerująca włókna zniszczonych włosów. Może być stosowany w połączeniu z innymi zabiegami; dekoloryzacji, koloryzacji, rozjaśniania, ondulacji, regeneracji oraz prostowania i wygładzania lub jako samodzielny zabieg. Nie zawiera siarczanów i parabenów. Zawarte w produkcie składniki doskonale uzupełniają ubytki w strukturze włosów, wygładzają je i czynią lśniącymi. Kuracja zapobiega puszeniu się włosów, co znacznie ułatwia stylizację włosów.

Co zyskujesz stosując jednorazowy wielofunkcyjny zabieg rekonstrukcji i ochrony włosów Lisap Lisaplex?
• Skutecznie chroni i odbudowuje strukturę włosa
• Regeneruje zarówno powierzchnie włosów jak i wnętrze kory włosa
• Wysoka zawartość protein organicznych
• Całkowicie pozbawiony parabenów i siarczanów

Sposób użycia:
Koloryzacja: Zmieszać krem do koloryzacji z developerem, zgodnie z proporcjami rozcieńczania podanymi w instrukcji; następnie przy pomocy specjalnego dozownika dołączonego do zestawu pobrać Lisaplex™ BondSaver, dodając 3 ml na każde 50 ml przygotowanego kremu do koloryzacji.

Dekoloryzacja: Wymieszać 30 g rozjaśniacza z kremem utleniającym (zgodnie z zaleceniami podanymi na stosowanym produkcie). Mocno wstrząsnąć Lisaplex™ BondSaver i posługując się specjalnym dozownikiem dolać na zakończenie mieszania 5 ml Lisaplex™ BondSaver, po czym ponownie wymieszać.

Rekonstrukcja: Włosy umyć szamponem chelatującym i odcisnąć w ręcznik. W miseczce zmieszać w równych częściach Lisaplex Bondsaver i polimerowy preparat odbudowujący Lisap Easy Build To, dostosowując ilość do długości włosów. Nałożyć pędzelkiem na całą długość włosów i wmasować. Pozostawić na włosach przez co najmniej 5 minut. W przypadku bardzo zniszczonych i postrzępionych włosów czas trzymania wzrasta do co najmniej 10 minut. Spłukać obficie i nałożyć Lisaplex Hair Structure Filler. Rozczesać włosy, aby rozprowadzić równomiernie produkt i odczekać 5-10 minut.

Pojemność: 5ml + 20ml

Producent: Lisap
Etap w koloryzacji: Preparaty w trakcie koloryzacji
Pytania i odpowiedzi
Opinie o Lisap Lisaplex jednorazowy wielofunkcyjny zabieg rekonstrukcji i ochrony włosa 5ml + 20ml

Jak weryfikujemy recenzje?
Recenzje użytkowników Dodano
M...q
Szczerze mówiąc jestem mile zaskoczona. Działa tak samo jak olaplex tyle że jest o wiele tańszy. Napewno zakupię jeszcze nie raz. Polecam.
12-04-2023
A..a
kupuje tu od lat, jestem zadowolona z produktów i obsługi
Recenzja zweryfikowana, potwierdzona zakupem
07-12-2022
S...a
Bardzo dobry produkt
Recenzja zweryfikowana, potwierdzona zakupem
05-09-2021