Lisap Splasher krem koloryzujący do włosów bez amoniaku 60ml

 • Kod katalogowy: 16079/ORANGE
 • Producent: Lisap
 • Dostępność: 2-5 dni roboczych
 • Dostawa od: 6,50 zł
 • szt.
 • 48,59 zł 35,33 zł
  Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 35,33 zł
 • Niedostępny

Potrzebujesz kremu koloryzującego do włosów bez amoniaku? Chcesz uzyskać idealnie jednolity i trwały kolor? Szukasz kosmetyku do koloryzacji, który może być stosowany na włosach uprzednio poddanych całkowitej dekoloryzacji? Czy chcesz przedłużyć trwałość koloru i cieszyć się nieskazitelnym wyglądem włosów przez długi czas? Jeśli chcesz maksymalnie podkreślić odcień, to z Lisap Splasher kremem koloryzującym do włosów bez amoniaku 60ml uda Ci się osiągnąć wymarzony efekt.

Lisap Splasher krem koloryzujący do włosów bez amoniaku 60ml – jednolity i trwały kolor

Wielofunkcyjny krem koloryzujący Lisap Splasher to wysoce zaawansowany i łatwy w użyciu produkt, który wzmocni działanie profesjonalnych farb fryzjerskich. Krem pozwala na wykonanie wielu różnych zabiegów fryzjerskich, takich jak pigmentacja, tonowanie, wzmocnienie koloru, dekoloryzacja i stworzenie mocnych pasemek. Zielony krem koloryzujący znakomicie sprawdza się do wygaszania i tonowania nadmiernie ciepłych kolorów. Krem pozwala uzyskać jednolity i trwały kolor, przywraca blask utracony pod wpływem działania czynników zewnętrznych, podkreśla każdy odcień włosów, umożliwia całkowite usunięcie niepożądanych odcieni.

Sposób użycia:

 • Tonowanie – pozwala odzyskać odcień i blask utracony z powodu działania czynników zewnętrznych. Podczas tonowania mieszamy krem Splasher z aktywatorem w stosunku 1:1, szybko nakładamy mieszankę, pozostawiamy ją na 20-30 minut do momentu otrzymania oczekiwanego rezultatu. Spłukać obficie chłodną woda.
 • Wzmacnianie koloru – pozwala maksymalnie podkreślić każdy odcień. Podczas tego zabiegu możemy połączyć krem Splasher z każdą profesjonalną farbą do włosów dodając od 1g do 20g do gotowej mieszanki koloryzującej.
 • Dekoloryzacja (neutralizacja) – pozwala całkowicie usunąć niepożądany odcień. Krem Splasher całkowicie usuwa naturalne melaniny lub sztuczne pigmenty ze struktury włosa. Do mieszanki dekoloryzującej dodajemy od 1g do 20g kremu Splasher.
 • Efekt modnych pasemek – pozwala uzyskać kolorowe pasemka lub jednolite farbowanie w wybranym kolorze. Czyste pigmenty kremu Splasher gwarantują osiągniecie wyrazistych efektów kolorystycznych. Krem Splasher mieszamy z aktywatorem w stosunku 1:1 i nakładamy na uprzednio rozjaśnione pasma, zostawiamy na 20-30 minut. Spłukujemy zimną wodą.

Pojemność: 60ml

Dostępne kolory:

- Pomarańczowy (orange)
- Fiolet (violet)
- Żółty (yellow)

Wybierz odpowiedni oksydant

Do tej farby należy dokupić oksydant tego samego producenta

Pojemność: 60ml
Producent: Lisap
Rodzaj koloryzacji: trwała, półtrwała i ton w ton
Etap w koloryzacji: Preparaty w trakcie koloryzacji
Bez amoniaku: TAK
Naturalne składniki: Nie
Pytania i odpowiedzi