Loreal Inoa Supreme ODS2 farba do włosów siwych, koloryzacja trwała bez amoniaku, 100% pokrycia siwizny 60g

  • 78 opinii, 61 pytań
  • Kod katalogowy: 6237
  • Producent: L'Oreal Professionnel
  • Dostępność: Produkt wycofany Produkt wycofany
  • Dostawa od: 6,50 zł

Przedstawiamy profesjonalną farbę Loreal Inoa Supreme ODS2 bez amoniaku w składzie!

Loreal Inoa Supreme ODS2 to koloryzujący żel służący do przygotowania mieszanki do innowacyjnej koloryzacji włosów siwych. Inoa to skrót od słów Innovation No Ammonia czyli inowacja bez amoniaku. Rewolucyjna technologia delikatnie otula włókno włosa wybranym pigmentem nie niszcząc jego struktury, pomaga zachować naturalną ochronną warstwę lipidową, zapewniając przy tym komfort skóry głowy. Przy zastosowaniu koloryzacji Inoa rzadziej występuje uczucie swędzenia i pieczenia niż w przypadku tradycyjnych produktów do trwałej koloryzacji włosów. Kolor dłużej utrzymuje się na włosach, nie blaknie tak szybko jak po zastosowaniu innych farb do włosów. Nie zawiera amoniaku ani nie ma zapachu. Koloryzacja Inoa to różnorodne możliwości kolorystyczne: odcienie precyzyjne i przewidywalne - od prawdziwych zimnych aż po żywe, świetliste i ciepłe; rozjaśnienie do trzech tonów, wyjątkowa jednolitość koloru, od nasad aż po końce; doskonałe pokrycie siwych włosów. Paleta odcieni Inoa Supreme to gama 25 odcieni.

Przygotowanie mieszanki:

Przygotowanie mieszanki odbywa się w błyskawiczny sposób. Aby przygotować mieszankę na potrzeby jednej aplikacji (farbowanie średniej długości włosów)  należy wymieszać:

  • 1 tubkę żelu koloryzującego INOA Supreme ODS2
  • 60 g Aktywatora Odżywczego Inoa ODS2 6%

Aplikacja

Aplikację rozpocząć od odrostu (w przypadku włosów wcześniej koloryzowanych) lub od długości i końców (w przypadku włosów wcześniej niekoloryzowanych). Aplikować w cienkich, maksymalnie 5 mm separacjach. Następnie przeciągnąć mieszankę na długości i końce. Dzięki swej kremowej konsystencji produkt dobrze przylega do włosa.
Czas trzymania: 30 minut.

Malaksowanie - spłukiwanie bez dodatków wody

5 minut przed upływem czasu trzymania zacznij malaksować produkt na skórze głowy, długościach i końcach. Dokładnie malaksuj przez 5 minut. Nie wolno używać wody w początkowej fazie malaksowania!  Po odklejeniu produktu z całej powierzchni skóry oraz długości i końców, dodać niewielką ilość wody i ponownie zmalaksować. Spłukać obficie wodą, aż będzie ona czysta.
Na zakończenie można zastosować dwukrotnie szampon Inoa Post. Jeśli zachodzi potrzeba na zakończenie można zastosować szampon oczyszczający Optimiseur Anti-Residu.

Pokrycie siwych włosów:

pokrywa siwe włosy nawet gdy jest ich 70-100%

Do przeprowadzenia koloryzacji potrzebny jest również

  • Aktywator Odżywczy Inoa ODS2
  • Szampon Inoa Post

Na naszej stronie mogą Państwo zakupić te produkty w oryginalnych dużych opakowaniach.

Jak przy każdej koloryzacji wykonać koniecznie test na alergię skórną. Nie należy łączyć żelu koloryzującego Inoa z innym produktem do koloryzacji np. Majirel.

Wybierz odpowiedni oksydant

Do tej farby należy dokupić oksydant tego samego producenta lub innej marki.

PALETA KOLORÓW Inoa Supreme ODS2

Inoa Supreme 6.23 ciemny blond opalizująco-złocisty
Inoa Supreme 6.31 ciemny blond złocisto-popielaty
Inoa Supreme 7.31 średni blond złocisto-popielaty
Inoa Supreme 7.32 średni blond złocisto-opalizujący
Inoa Supreme 8.13 jasny blond popielato-złocisty
Inoa Supreme 8.23 jasny blond opalizująco-złocisty
Inoa Supreme 8.31 jasny blond złocisto-popielaty
Inoa Supreme 8.32 jasny blond złocisto-opalizujący 
Inoa Supreme 9.13 bardzo jasny blond popielato-złocisty
Inoa Supreme 9.31 bardzo jasny blond złocisto-popielaty
Inoa Supreme 9.32 bardzo jasny blond złocisto-opalizujący
Inoa Supreme 10.13 bardzo bardzo jasny blond popielato-złocisty
Inoa Supreme 10.31 bardzo bardzo jasny blond złocisto-popielaty

 

inoa-supreme

Pojemność: 60g
Producent: L'Oreal Professionnel
Rodzaj koloryzacji: trwała
Bez amoniaku: TAK
Pytania i odpowiedzi
Renata

Dlaczego wycofano produkt Loreal Inoa

Opiekun produktu

Jest to decyzja producenta farby - Loreal Professionnel.

Iwona

Dzień dobry, dotychczas używałam Inoa Supreme 8.31 w połączeniu z 8. Teraz jest niedostępny ten odcień . Co mogę użyć w zamian ( mam duży zapas oksydantu Inoa) . Czy te farby będą jeszcze w sprzedaży ? Co mogę użyć w zamian do dużej ilości siwych włosów ? Pozdrawiam

Opiekun produktu

Jaśniejszy o ton efekt z tym samym odcieniem da 9.31. Polecamy ranking: dobre farby do włosów siwych.

Anna
Dzień dobry,używałam od 14lat farby Loreal Luo 10, oksydant luo color obecnie nie dostępny na rynku . Teraz używam farby loreal majirel 10 i oksydant 6% , ale nie jestem zadowolona z koloru. I nie pokrywa siwych włosów. Jaką farbę państwo polecacie podobna do luo 10.
Opiekun produktu

Jeśli jest problem z pokryciem włosów siwych, sprawdzi się np. Revlon High Coverage.

Monika
Dzień dobry,używam farby Loreal inoa supreme 10.13 ale nie jest teraz dostępna. Jaką farbą mogę ją zamienić i czy mogę użyć do innej farby oxydantu 6% dedykowanemu Loreal inoa.
Opiekun produktu

Oksydant Inoa jest dedykowany do farb Inoa. Odcień 10.13 znajdzie Pani np. w palecie Loreal Majirel.

Mari
Witam, mam farbowane włosy blond dość zniszczone od pół roku miałam co miesiąc robione pasemka rozjaśniaczem dodane również gdzie nie gdzie pasemka lekkiego brązu z powodu siwizny która znajduje się na czubku i skroniach głowy , chciałabym uzyskać popielaty blond na całej głowie może być taki popiel stonowany ale blond a u dołu włosy są koloru ciepłego blondu tak jak pisałam z dodatkiem pasemek ciemniejszego żeby jakoś to grało z sobą. Proszę doradzić mi jak mogłabym wreszcie uzyskać jednolity kolor włosów od nasady blond . Dziękuje
Opiekun produktu

Odcień popielaty w palecie Inoa to np. 10.13 bardzo bardzo jasny blond popielato-złocisty.

Agnieszka
Farbuje wlosy farba inoa 6.8 (oxy 6%) jednak nie do konca pokrywa mi siwe wlosy. Chcialabym sprobowac inoa supreme jednak nie wiem czy kolor 6.31 bedzie podobny do tego 6.8?
Opiekun produktu

6.8 to odcień neutralny mokka, natomiast 6.31 to ciepły złocisto-popielaty.

Maria
Używam farby inoa supreme 10,31; obecnie niedostępna; jaką farbą zastąpić?
Opiekun produktu

Odcień 10.31 znajdzie Pani m. in. w palecie farb Alfaparf Evolution lub farby bez amoniaku Tahe Organic.

Ewa
Dzień dobry , używam farby loreal majirel 10.21 i oksydant 9 % od 10 lat mam sporo siwych włosów chcę zmienić farbę jaki kolor powinnam kupić?
Opiekun produktu

10.21 to odcień chłodny. W palecie Inoa nie mamy czysto chłodnych blondów, a połączenia chłodnych odcieni popielatych z ciepłymi złocistymi, np. 10.13. Stosując dotychczasową farbę, lepszy efekt krycia siwych włosów można uzyskać stosując oksydant 6% oraz mieszając wybrany odcień z podstawowym.

Jolanta
Proszę o poradę: jestem naturalną brunetką, farbuję na ciemny brąz, chciałabym uzyskać odcień czekolady lub kawy, zimny. Mam trochę siwych włosów. Które odcienie powinnam wybrać?
Opiekun produktu

W palecie Inoa ODS 2 nie mamy ciemnych kolorów. Ciemne chłodne brązy znajdzie Pani np. w palecie Loreal Cool Cover.

Ewa
Dzień dobry, do tej pory używałam farby Loreal Inoa Supreme 7.31. Teraz chciałabym uzyskać chłodniejszy odcień. Myślę np. o kolorze 7.23. Czy po nałożeniu farby 7.23 na obecny kolor mogę spodziewać się niemiłych „niespodzianek” w postaci zupełnie innego koloru, np. zieleni?
Opiekun produktu

Farba powinna dać efekt beżowego ciemnego blondu.

Denisa
Witam czy kolor 6,31 pokryje siwe odrosty u nasady głowy ? pozdrawiam
Opiekun produktu

Tak, farba pokrywa siwe włosy.

Julka
Witam Farbuję włosy mieszanką : majirel cc 10.1 - 35 ml + majirel 9.1 - 20 ml + oxydant 75 ml 6%. Odcień wychodzi bardzo ładny jednak u nasady czoła nie pokrywa w całości siwych odrostów. Bardzo proszę o pomoc : co dodać lub co zmienić aby pokryć siwe odrosty. Ponadto mam pytanie : czy używane przeze mnie kolory farb mają swoje odpowiedniki w wersji bez amoniaku ? Bardzo proszę o pomoc.
Opiekun produktu

W palecie Inoa nie ma odcieni czysto popielatych, są one uzupełnione refleksem złotym (numery 9.13, 10.13), co daje beżowy blond. Do mieszanki Majirel dla lepszego pokrycia siwizny należy dodać kolor podstawowy, np. 9 lub 10.

Iwona
Mam blond włosy na poziomie 9i dużo siwych włosów opornych na farbowanie. Jak pomieszać farby np 9.13 z jaką aby pokryć siwe włosy. Czy inoa supreme ma wersję neutralną? Jeśli nie to z jaką inna farba można to pomieszac?
Opiekun produktu

Farba zapewnia pokrycie siwych włosów bez potrzeby używania natury.

Dzień dobry ponownie, czy można w takim razie połączyć Loreal Supreme 7.32 z 8.13? Czy od razu przejść do jaśniejszej farby? Czy efekt będzie zadowalający? Izabela
Opiekun produktu

Można połączyć odcienie lub użyć poziomu 8, w zależności jaki ma być efekt.

Izabela
Dzień dobry, chciałabym przejść z koloru 7.32 na 7.31(supreme),. mam dużo siwych włosów. Zależy mi na coraz jaśniejszym kolorze włosów, aby stopniowo osiągnąć zamierzony efekt. Co zrobić w takiej sytuacji? Proszę o radę.
Opiekun produktu

7.32 i 7.31 są na tym samym poziomie jasności, różni je jedynie odcień uzupełniający. Jeśli włosy mają być jaśniejsze, trzeba wybrać odcień z poziomu 8 lub 9 i zastosować z aktywatorem 6%.

Bożena
Dzień dobry. Bardzo proszę o poradę w wyborze odpowiedniego numeru farby Loreal Inoa lub innej farby bez amoniaku, aby uzyskać kolor naturalnego szatynu, który jest moim naturalnym kolorem wlosow. Obecnie włosy mam pofarbowane kolorem ciemnego brązu, z przewagą siwych odrostów. Kolor ten jest bardzo ciemny. Dlatego chce uzyskać kolor naturalnego szatynu tzw. mysiego, nie brazowego- bez czerwono- rdzawych, złocistych i rudawych odcieni. Może być odrobinę jaśniejszy aby tylko nie przebijały rudawe odcienie. Bardzo proszę o poradę który numer koloru farby Inoa , lub innej farby bez amoniaku powinnam zastosować w celu uzyskania w/w odcienia. Z góry bardzo dziękuję za przeslanie porady. Pozdrawiam.
Opiekun produktu

W palecie Oro Therapy znajdzie Pani chłodne odcienie na poziomie 7 lub 8, np. 7.1, 8.21.

MARTA
Chciałabym użyć odcienia inoa 9,32, nie mam siwych włosów, czy muszę dodatkowo zastosować jakiś kolor podstawowy.
Opiekun produktu

Nie, nie jest to konieczne.

Iwona
Dzień dobry, obecnie używam koloru 8.13 w połączeniu z nr 8 ( zgodnie z poradą opiekuna). Teraz chcę zmienić na kolor 7.31. Czy w celu lepszego pokrycia siwizny powinnam użyć koloru podstawowego 7, czy może to być 7.0? I jeszcze jedno pytanie, czy zalecanego szamponu Inoa należy używać tylko po farbowaniu, czy można częściej?
Opiekun produktu

Może być to również 7,0. Można użyć szamponu również raz na kilka myć pomiędzy koloryzacjami.

Joanna
Od kilku lat używam odcienia 8.32. Ale przeszukałam wiele stron i nigdzie nie jest dostępny. Czy został wycofany? Jaki odcień jest podobny?
Opiekun produktu

8.32 Inoa jest niedostępny. Proponuję zmieszać 7.32 i 9.32 w równych proporcjach, co da zbliżony efekt.

Marzena
Witam, ktory bedzie odpowiedni odcien dla mnie?teraz farbowalam mijrel 7.0 ale wyszedl bardzo ciemny. W odcieniu brazu poziom 8.duzo siwych mam. Prosze o pomoc i porade jak dokładnie mieszać.
Opiekun produktu

Można zastosować sam odcień podstawowy 8.0 lub zmieszać go pół na pół z wybranym odcieniem.

Agnieszka
Dzień dobry, proszę o poradę. Mam bardzo dużo siwych włosów. Już dwukrotnie użyłam farby 8,13. L'oreal Professionel Inoa supreme. Niestety na siwych włosach jest odcień niebiesko-zielonkawy. Na tych, które są nie siwe (moje naturalne są koloru ciemny blond) odcień jest ładny, chłodny. Zależało mi na chłodnym odcieniu jasnego blondu na całych włosach. Co powinnam zmienić, aby uzyskać taki sam odcień i na siwych włosach? Może zastosować odwrócone kolory: 8,31 -jasny blond złocisto-popielaty. Uzyskam wtedy ciepły odcień zamiast chłodnego i nie będzie niebieskawo-zielonawego odcienia? Czy nie będą zbyt żółte? Dodam, że mam cienkie włosy (5 lat temu miałam grube, zniszczono mi je dekoloryzacją) i nie chciałabym ich dodatkowo niszczyć i obciążać nieodpowiednimi farbami. Z góry dziękuję za odpowiedź. Agnieszka
Opiekun produktu

Polecam zmieszać wybrany odcień z naturalnym, podstawowym - pół na pół.

Barbara
dzień dobry, robiłam kolor 9:13 + oksydant 6%, wyszedł jak dla mnie za ciemny. Czy następnym razem zrobić 10:13, czy może wystarczy zwiększyć oksydant do 9%.
Opiekun produktu

Polecam wybrać jaśniejszy poziom - 10.

Justyna
Dzień dobry jakiego nr mogę użyć, żeby uzyskać beżowy blond?
Opiekun produktu

Beż to połączenie odcieni zimnych i ciepłych. Taki efekt da np. odcień 10.13 - bardzo bardzo jasny blond popielato-złocisty.

Beata
Dzień dobry, Proszę o fachową pomoc przy doborze farby. Mam mnóstwo siwych odrostów, farbuję włosy co 4 tygodnie farbą loreal z drogerii - Excellence 9,3. Szybko się wyplukuje i jest ciut za żółta. Mam w planie kupić u Was farbę INOA Supreme 9,31 z wodą 6%, lub Matrix Socolor 9G. Moje pytania: 1. Która będzie lepiej kryła i jakie są pomiędzy nimi różnice? 2. Czy są bezpieczne przy samodzielnym mieszaniu z wodą 6%? 3. Jak te kolory Inoa Supreme 9,31 i Matrix 9G mają się do Excellence 9,3? Jakie różnice? 4. Myślę jeszcze o Inoa Supreme 9,13 i 9,32 - jakie są różnice do 9.31? 5. Czy chcąc uzyskać trochę ciemniejszy odcień, ale nadal w kierunku złotego, mogę zmieszać 9,31 + 8,13? Czy lepiej 8.31 + 9,13? Lub co innego lepiej? Pozdrawiam serdecznie i czekam na szybką odpowiedź:) Pozdrawiam, Beata
Opiekun produktu

Obie farby zapewniają dobre krycie i są bezpieczne, każda z nich ma własną formułę. Główną różnicą jest brak amoniaku w składzie Inoa Supreme. Jeśli chodzi o odcienie, polecam artykuł o numeracji farb do włosów na naszym blogu, jest w nim wszystko wyjaśnione.

TERESA
Dzień dobry,moje włosy to brąz na odrostach i troche siwych a reszta jakies rudawe po wczesniejszych farbowaniach,chce kupic farbe 7.31 i 8.13 jaki oksydant wybrać? czy lepiej nie mieszac tych farb i zdecydowac sie na jeden kolor?
Opiekun produktu

Można mieszać odcienie. Oksydant 6%.

Anna
Witam Farbuję włosy na bardzo jasny złocisty blond. Niestety mam dużo siwych włosów na skroniach, których nie chce pokryć żadna farba. Jaki odcień Państwo proponują?
Opiekun produktu

Jeśli włosy są oporne na farbę, dobrze jest zastosować oksydant 6% i wybrany odcień zmieszany z podstawowym (naturalnym) pół na pół. Jasne odcienie znajdzie Pani np. w palecie Loreal High Lift, a jeśli szuka Pani farby bez amoniaku to np. Oro Therapy.

Iwona
Dzień dobry, od jakiegoś czasu używam Inoa Supreme nr 8.13. Mam jednak wrażenie, że nie do końca pokrywa odrosty, a po 3-4 myciach skronie i boki wyglądają jakby nie były farbowane, odcień poniżej farbowanego odrostu wyglada ładnie-nabiera intensywnego koloru wraz z kolejnym zastosowaniem farby.,Mam prawie 100 % siwych włosów. Czy w związku z powyższym powinnam pomyśleć o zmianie farby, odcienia (ten bardzo mi odpowiada) , czy może aktywator jest za słaby (stosuję 6%) i dlatego odrost jest słabiej pokryty niż reszta?
Opiekun produktu

Dla lepszego pokrycia siwizny, zaleca się zmieszanie wybranego odcienia z podstawowym - 8 w proporcji pół na pół.

Justyna
Dzień dobry, dotychczas farbowałam włosy farbą Majiblond 900 S do której używałam 9% oksydantu. Jestem szatynką ze sporą ilością siwych włosów. Farbę nakładam raz w miesiącu. Ostatnio zastanawiam się nad zmianą sposobu koloryzacji na taką, która nie zawiera amoniaku. Czy farba Inoa Supreme ODS2 w odcieniu 10.13 byłaby dla mnie odpowiednia?
Opiekun produktu

Tak, farba pokrywa siwiznę i daje trwały, intensywny kolor.

Iwona
Czy wśród dostępnych odcieni jest jakiś chłodny brąz lub ciemny blond?
Opiekun produktu

Odcień 6,23 jest ciemnym blondem z dominującym odcieniem chłodnym - opalizującym i uzupełniającym - ciepłym złocistym.

Izabela
Dzień dobry, do tej pory farbowałam włosy Loreal Inoa supreme nr 6,23, ake ten kolor jest dla mnie za ciemny. Proszę doradzić, jaki dobrać, by był ciepły, ale jaśniejszy. Z góry dziękuję za odpowiedź. Izabela
Opiekun produktu

7,23 będzie o ton jaśniejszy i w podobnej tonacji.

Magdalena
Czy macie Państwo dostępne warianty 9.31 9.32 oraz 10.31?
Opiekun produktu

Dostępne odcienie widać po rozwinięciu listy "

 
Anna
Witam,mam włosy w kolorze ciepłego blondu,chciałabym pomalować odrosty na trochę ciemniejszy naturalny kolor ,tzw.mysi-( takie sombre) . Którą farba bylaby lepsza,bardziej naturalna,7.31 czy 7.32?
Opiekun produktu

Oba te odcienie są ciepłe, a ich dominujący odcień to złocisty. Różnią się uzupełniającym odcieniem.

Wioletta
Witam, a jakiego oksydantu użyć żeby odrobinę rozjaśnić wcześniej malowane włosy? Chciała bym z czekoladowego brązu nadać kolor bardziej chlodny popielaty.
Opiekun produktu

Oksydant 3% da efekt rozjaśnienia o 1 ton.

Iwona
Używam loreal excellence bardzo jasny perłowy blond chciałabym zmienić farbę na taką bez amoniaku jaka byłaby najlepsza abym mogła włosy rozjaśnić na taki chociaż podobny kolor i czy ona rozjaśnić włosy tak jak tamta z góry dziękuję za odpowiedź
Opiekun produktu

W palecie Inoa nie ma bardzo jasnych blondów. Proszę zobaczyć np. w palecie Fanola Oro Therapy.

Anna
Użyłam koloru 9.31.(6%oxydant) Na skroniach ,te najbardziej siwe, rozjaśniały się za bardzo, pozostałe super. Czy żeby przyciemnić tylko na skroniach użyc 3 % oxydantu czy lepiej ciemniejszej farby?
Opiekun produktu

Do koloryzacji włosów siwych zaleca się 6% oksydant. By przyciemnić, polecam wybrać ciemniejszy kolor.

Beata
Mam ciemne włosy, z widoczną siwizną. Jakie farby powinnam użyć aby uzyskać kolor jaśniejszy, odcień orzecha lub karmelu
Opiekun produktu

Odcienie są widoczne w palecie pod opisem produktu, na pewno znajdzie Pani coś dla siebie. Inoa zapewnia pokrycie siwych włosów.

Monia
Witam,kupiłam farbę 7.31 ale po wykonaniu próby oceniłam że jest dla mnie ten kolor za ciemny. Proszę o poradę czy mogę połączyć 7.31 z 8.31 żeby uzyskać jaśniejszy odcień
Opiekun produktu

Tak, można połączyć kolory.

Katarzyna
Witam, lubię ciepły blond mam 70% siwych włosów. Proszę o doradzenie jaki numer farby ma ciepły odcień ( żeby nie był czasem ciemny) pozdrawiam
Opiekun produktu

Ciepłe odcienie mają cyfrę 3 po przecinku, która oznacza złotą tonację.

orenda
dzień dobry, rozjaśniłam włosy farbowane wcześniej na ciemny kolor, odrosty (ok. 10 cm) są naturalnie siwo-szare. Kolor po rozjaśnianiu wyszedł żółty, na końcach nieco ciemniejszy. Czy farbą 8.13 lub 9.13 jestem w stanie wyrównać tę "kolorowankę" jaka powstała i nieco zgasić żółte tony?
Opiekun produktu

Polecam wyrównać kolor farbą ton w ton. Szczegółowe informacje znajdzie pani we wpisie na blogu Fryzomanii.

Maja
Dzień dobry, chcialam spytać o farby na pozimomie 6. Czy 6.31 czy 6.23 jest jaśniejszy? Na palecie , ktorą oglądałam 6.31 wydawał się jaśniejszy od 6.23, ale u Państwa na stronie mam wrażenie, że kolor 6.31 jest ciemniejszy. mam oporne siwe wlosy, chciałam uzyskać jasny lub średni , ale nie zrudziały brąz, w opiniach czytałam, że kolor wychodzi o ton ciemniej niż na zdjęciu. Moglabym prosić o poradę?
Opiekun produktu

Wszystkie odcienie na poziomie 6 mają ten sam poziom jasności. Różni je odcień. 6.31 to odcień ciepły, złocisto-popielaty, natomiast 6.23 - chłodny opalizująco-złocisty.

Magdalena
Po zastosowaniu 9.32 na włosach jasny blond ( ok. 40%siwych włosów) pojawił się miedziany odrost. Jak temu zaradzić ?
Opiekun produktu

Polecam zastosowanie tonera, np. Color Sync.

Ilona
Jaki toner zastosować do farby Inoa 9.32?
Opiekun produktu

Do farby nie dodaje się tonera (który również jest farbą, tyle że nietrwałą). Farbę Inoa należy zmieszać z oksydantem Inoa 6% (6% jeśli włosy są na zbliżonym poziomie, co kolor docelowy)

sigma
Dlaczego nie ma już w sklepach odcienia 5.14? Jakim innym dostępnym go zastąpić dla utrzymania średniego brązu?
Opiekun produktu

Kolory w palecie Inoa Supreme zaczynają się od poziomu 6. Ciemniejsze znajdzie Pani np. w palecie ODS2.

Weronika
Dzień dobry, Mam raczej ciemne włosy ze sporą ilością siwych. Chciałabym mieć jasny blond. Czy w takim pezypadku włosy mogą zrobić się zielonkawe?
Opiekun produktu

Na pojawienie się zielonego odcienia przy rozjaśnianiu może wpłynąć kilka czynników. Przy prawidłowo przeprowadzonym zabiegu nie powinno się tak zdarzyć.

Sabina
Chce wybrać kolor bardzo jasny blond o odcieniu ciepłym,ale nie wiem który będzie odpowiedni,boje się ,że na moich siwych wyjdzie odcień niebieski lub fioletowy.
Opiekun produktu

W tej palecie ciepły odcień, czyli złocisty bardzo jasny blond to nr 10,31. Przy prawidłowo przeprowadzonej koloryzacji powinien on mieć złocisty odcień z bardzo delikatnymi przebłyskami popielu.

Natalia
Jaki wybrać oksydant do farby 7,32? Ilu procentowy ?
Opiekun produktu

Jeśli tą farbą chce Pani pozostawić włosy na tym samym poziomie, ewentualnie rozjaśnić o 1-2 tony (zależy, jaki jest Pani kolor wyjściowy), to proszę wybrać 6%. Jeśli rozjaśnienie ma być zauważalne, np. o 3 tony - wówczas należy użyć 9%.

Marzena
Dzień dobry,2 miesiące temu swoje w miarę jasne włosy przefarbowałam. Misla to być farba jasny beżowy błąd. Wyszlo ciemno a teraz po iluś myciach,Góra włosów jest kasztanowo ruda. Dodam tylko,że to nie była Państwa farba. Zależy mi na kolorze jasny beżowy błąd albo beżowy bląd . Jaki kolor farby powinnam kupić i jaki oksydant.
Opiekun produktu

W palecie Inoa znajdują się raczej ciepłe odcienie. By osiągnąć chłodny beżowy efekt, polecam np. Majirel Cool Cover. W palecie z odcieniami Ash znajdzie Pani m. in. chłodne blondy - 9.1, 9.11 lub 10.1.

Iza
Mamy tu wszelkie odcienie blondu. Rozumiem, że dla brunetek nie ma tej farby?
Opiekun produktu

Ciemniejsze kolory znajdzie Pani np. w palecie Inoa ODS2.

Irena
Włosy farbowane farbą drogeryjna, w efekcie wyszło żółtko, siwych włosów mało, zależy mi na ładnym blondzie bez odcieni żółtego, czy farba 10. 13 będzie dobra i jaki aktywator użyć
Opiekun produktu

Kolor 10.13 będzie miał złocistą poświatę. Jeśli zależy Pani na typowo chłodnym odcieniu, proszę sprawdzić paletę Inoa Supreme ODS2. Są w niej blondy popielate i opalizujące, dające czysty chłodny odcień. Oksydant 6% powinien wystarczyć.

Paulina
Witam mam pytanie kilka lat temu farbowalam wlosy i przez dwa razy dostałam strasznego uczulenia nie wiem co to spowodowało i jaki składnik w farbie ale czy wasze farby są bezpiecznie dla osób uczulonych? Bardzo bym chciała zmienić kolor ale się boję,że znowu skończy się źle a w czasie pandemi nie ma możliwości zrobić testy uczuleniowe pozatym chyba nie wyjdzie na wszystko. Bardzo prosze o odpowiedz bo juz wątpię,że taka farba wg istnieje ;c
Opiekun produktu

Powinna Pani ustalić jaki składnik uczula i poszukać farby bez niego w składzie. Inaczej nie możemy stwierdzić czy farba Pani nie uczuli.

Katarzyna
Witam, czym różni się złocisty od opalizującego w 9-tce? Po 8.32 siwe odrosty zrobiły się zbyt rude. Czy któraś farba z 9 to złagodzi? Jaki będzie efekt po 9.13,? A.moze sięgnąć po 10?
Opiekun produktu

Odcień złocisty jest ciepły, natomiast opalizujący - chłodny. Proponuję sięgnąć po toner, by ochłodzić blond.

Katarzyna
Dzień dobry, do tej pory używałam farby koleston perfecta 8,0+8,38 który nr inoa powinnam kupić, aby uzyskać zbliżony kolor? Mam 80% siwych włosów.
Opiekun produktu

Zbliżony będzie np. 8.32 jasny blond złocisto-opalizujący.

Anna
Dzień dobry, chciałabym zastosować kllor 10.31, mam 80% siwych włosów, jaki oxydant ( chodzinmi o stężenie) powinnam użyć ? Pozdrawiam
Opiekun produktu

Oksydant 6% zalecany przy włosach siwych.

AGNIESZKA
Chciałabym zmieszać kolor 8.13 z kolorem 9.13 tak, aby był odrobinę ciemniejszy niż 9.13. W jakich proporcjach to zrobić? Pozdrawiam
Opiekun produktu

To zależy jaki efekt chce Pani uzyskać. Jeśli w połowie pomiędzy jednym, a drugim to 1:1.

Agnieszka
Dzień dobry, chciałam zapytać o różnicę w kolorach nr 9.13 a 9.31 (osobiście wolę chłodne tony). Pozdrawiam
Opiekun produktu

W kolorze farby 9.13 - dominujący jest odcień popielaty (chłodny), a uzupełniający złocisty (ciepły). W 9.31 - odwrotnie.

Karolina
Dzień dobry, iluprocentowy oxydant wybrać do farby odcień nr 9.13? Mam dosyć ciemny odrost, przemieszany z siwizną. Waham się jeszcze pomiędzy odcieniem nr 8.13 - tu też pytanie o oksydant ile %? W obu przypadkach chciałabym uniknąć żółtych/ rudawych odcieni zwłaszcza przy odroście. Z góry dziękuję za informację zwrotną!
Opiekun produktu

Przy siwych włosach najlepszy będzie oksydant 6%.

Izabela
Dzień dobry, chciałabym zakupić farbę Loreal inoa 6.23 do siwych włosów (mam odrosty). Czy mogę prosić o doradztwo? Dokładnie co muszę zakupić do tej farby? BĘDĘ wdzięczna za odpowiedz. Iza J.
Opiekun produktu

Potrzebny będzie aktywator Loreal Inoa ODS2 o stężeniu 6%. Farbę należy wymieszać z nim w proporcji 60g na 1 opakowanie farby.

Elżbieta
Czy można mieszać farbę INOA z INOA Supreme ?
Opiekun produktu

Producent zaleca mieszanie farb tylko z jednej linii.

Justyna
Mam 50% siwych włosów . Czy potrzebuje te farby mieszać jeszcze z naturą? Dodam że moje włosy są oporne na farbowanie i siwe słabo biorą
Opiekun produktu

Wybrana przez Panią Inoa Supreme to specjalna linia do włosów siwych, która doskonale radzi sobie samodzielnie z pokryciem siwizny.

Ewa
Witam serdecznie, Czym różni się INOA Supreme ODS2 od farby INOA np. tej: https://www.fryzomania.pl/loreal-inoa-ods2-nowa-farba-do-wlosow-60g.html. Zależy mi na pokryciu siwych włosów (powyżej 70%), odcień jasny blond (9). Który z tych produktów powinnam wybrać?
Opiekun produktu

Farba Inoa Supreme jest przeznaczona do koloryzacji siwych włosów, ma silniejsze działanie niż Loreal Inoa.

Iwona
Dzień dobry, czy do tej farby konieczny jest aktywator Loreal inoa, czy może być innej marki. Mam niewykorzystany aktywator Welli.
Opiekun produktu

Producent do farby Inoa zaleca użycie oxydantu także z serii Inoa.

 

 

Opinie o Loreal Inoa Supreme ODS2 farba do włosów siwych, koloryzacja trwała bez amoniaku, 100% pokrycia siwizny 60g

Jak weryfikujemy recenzje?
Recenzje użytkowników Dodano
K...a
Włosy są bardzo miękkie i błyszczące po farbowaniu a kolor świetny,
29-07-2023
A...a
Moje włosy są siwe i oporne na wiele farb tak że wogóle nie łapią. Córka wyszukała mi Inoę i w końcu mam kolor jak chciałam. Daje 10 na 10:)
16-06-2023
B..a
Po raz trzeci kupuje w krótkim czasie i jestem pod wrażeniem jakości produktów, terminowości i POLECAM
Recenzja zweryfikowana, potwierdzona zakupem
24-04-2023
G..l
Szybka dostawa. Wszystko OK!
Recenzja zweryfikowana, potwierdzona zakupem
15-03-2023
B..n
Zawsze zamawiałam farbę nr 8,13 i 9,13. Niestety, od dłuższego czadu Państwo nie mają tych farb. Zobaczę czy zamówione numery spełnią moje oczekiwania. Być może będę zmuszona szukać innego dostawcy.
Recenzja zweryfikowana, potwierdzona zakupem
10-03-2023
B..k
Jeszcze nie korzystałam.
Recenzja zweryfikowana, potwierdzona zakupem
12-01-2023
c...h@o2.pl
Szkoda że nie ma ciemnych odcieni bo marzy mi się taki głęboki brąz ale farba jest świetna ogólnie i nie ccę innej.
12-01-2023
M..a
Bardzo dobra i jednocześnie delikatna dla włosów farba. Szybka dostawa. Polecam.
Recenzja zweryfikowana, potwierdzona zakupem
23-12-2022
A..m
polecam
Recenzja zweryfikowana, potwierdzona zakupem
07-12-2022
K...a
Inoa super farba
06-12-2022
M..a
Produkty wysokiej jakości, skuteczne, a jednocześnie delikatne dla włosów i skóry głowy. Polecam.
Recenzja zweryfikowana, potwierdzona zakupem
14-10-2022
I..a
Produkt spełnił moje oczekiwania dostawa bardzo szybka
Recenzja zweryfikowana, potwierdzona zakupem
30-09-2022
E..k
Dostawa ekspresowa ale farba nie pokryła wszystkich siwych włosów kolor ładny 10.13 z aktywatorem 6% w stosunku 1:1. Trochę jestem zawiedziona ...
Recenzja zweryfikowana, potwierdzona zakupem
27-09-2022
L..a
polecam
Recenzja zweryfikowana, potwierdzona zakupem
21-09-2022
B..k
produkt mi znany bardzo dobry. Dostawa nadzwyczaj szybka
Recenzja zweryfikowana, potwierdzona zakupem
06-09-2022
M..a
polecam
Recenzja zweryfikowana, potwierdzona zakupem
06-09-2022
J...a
OK :)
23-08-2022
B..n
Jestem zadowolona z farby, spełnia moje oczekiwania. Nie wiem tylko czy mogę łączyć ze sobą dwie barwy przeciw siwiźnie aby uzyskać nieco jaśniejszy kolor.
Recenzja zweryfikowana, potwierdzona zakupem
12-08-2022
A..c
Nie ma lepszej farby
Recenzja zweryfikowana, potwierdzona zakupem
12-08-2022
M..k
polecam
Recenzja zweryfikowana, potwierdzona zakupem
27-07-2022
J..s
Bardzo dobry produkt. Obsługa szybka i bezproblemowa. Pozdrawiam
Recenzja zweryfikowana, potwierdzona zakupem
26-07-2022
B..k
Najlepsza farba do włosów jaka do tej pory używałam. Idealnie pokrywa siwe włosy, wysyłka szybka bezproblemowa.
Recenzja zweryfikowana, potwierdzona zakupem
12-07-2022
M..s
Produkt już przeze mnie wypróbowany dostawa bardzo szybka. Jestem zadowolona
Recenzja zweryfikowana, potwierdzona zakupem
12-07-2022
A...4
Super do moich zniszczonych słabych włosów bo nie niszczy ich i dodaje blasku.
03-07-2022
D..o
Spełnił moje oczekiwania.
Recenzja zweryfikowana, potwierdzona zakupem
01-07-2022
B..a
Produkt dobry, aczkolwiek te 100% pokrycia siwizny nieosiągalne. Ale farba najlepsza ze wszystkich używanych dotychczas.
Recenzja zweryfikowana, potwierdzona zakupem
20-06-2022
I..l
polecam sklep
Recenzja zweryfikowana, potwierdzona zakupem
16-06-2022
A..w
polecam sklep
Recenzja zweryfikowana, potwierdzona zakupem
14-06-2022
B..k
Bardzo dobra farba. Idealnie pokrywa siwe włosy.
Recenzja zweryfikowana, potwierdzona zakupem
01-06-2022
I..h
polecam
Recenzja zweryfikowana, potwierdzona zakupem
24-05-2022
E..s
Farba nie pokryła w 100% siwe włosy ,tylko ok 60% jestem trochę rozczarowana. Wysyłka trochę za długo.
Recenzja zweryfikowana, potwierdzona zakupem
13-05-2022
k...1@onet.pl
Nie żałuję, że zdecydowałam się na profesjonalną farbę. Różnica w cenie nie za duża, a efekty naprawdę o niebo lepsze niż po standardowej farbie.
12-05-2022
O..a
Wszystko super , siwe włosy całkowicie zafarbowane, dostawa bardzo szybka
Recenzja zweryfikowana, potwierdzona zakupem
11-05-2022
M...2
Przekonałam się do tej farby choć długo używałam amoniakowych Loreali. Efekt ten sam a włosy zdrowsze.
10-05-2022
K..a
Korzystam z tego produktu od lat. Sprawdzony. Niezawodny. Obsługa sklepu beż zarzutu. Polecam.
Recenzja zweryfikowana, potwierdzona zakupem
02-05-2022
M..A
polecam
Recenzja zweryfikowana, potwierdzona zakupem
29-04-2022
E..a
polecam
Recenzja zweryfikowana, potwierdzona zakupem
19-04-2022
M..s
Znakomicie pokrył siwe włosy, nie podrażnił skóry głowy ,mimo częstego mycia nie wypłukał się.
Recenzja zweryfikowana, potwierdzona zakupem
15-03-2022
M..a
Świetna farba, bardzo szybka dostawa.
Recenzja zweryfikowana, potwierdzona zakupem
09-03-2022
A...a
Farba dobrze koloryzuje nie niszczy wlosow/
05-03-2022
B..k
Fantastyczna farba. Pokrywa siwe włosy i nie wypłukuje się . Najlepsza farba do siwych włosów jaką miałam.
Recenzja zweryfikowana, potwierdzona zakupem
25-02-2022
P...l@onet.pl
Widać różnicę że farba wyższej jakości,
31-01-2022
M...a
Świetna farba - włosy pięknie błyszczą i są śliskie :)
22-12-2021
M...a
Użyłam farby po raz pierwszy i jestem mile zaskoczona. Chociaż nie do końca trafiłam w swój wymarzony kolor. Będę jednak próbować nadal.
Recenzja zweryfikowana, potwierdzona zakupem
06-10-2021
B...a
jedna z lepszych farb do siwych włosów a już naprawdę trochę farb innych firm używałam, mam ciemne włosy a ta farba ich mi nie przyciemnia tak jak wcześniej użyłam 6,23 i zrobiły się ciemniejsze z odcieniem brązu pod światło, pomimo że w opisie jest że to kolor ciemny blond
Recenzja zweryfikowana, potwierdzona zakupem
11-08-2021
anonim
rewelacja
20-06-2021
Mircia R
Polecam produkt
Recenzja zweryfikowana, potwierdzona zakupem
23-05-2021
Katarzyna
Zamówiłam farbę dla mojej mamy, która ma siwe, zniszczone trwałą ondulacja włosy. Po zastosowaniu produktu miła niespodzianka. Gładkie, lśniące włosy. Polecam.
Recenzja zweryfikowana, potwierdzona zakupem
26-01-2021
Katarzyna
Bardzo dobry produkt. Nie niszczy włosów. Pokrycie siwizny dyskusyjne.
25-01-2021
MAGDA
Pani Iwono jestem fryzjerem kilkanaście lat sama też mam siwe 100% ! w salonie pracujè na tej farbie , mamy ok 10 fryzjerów nigdy nic podobnego się nie stało Farba kryje w 100 % siwe zapewniam Gdzieś może wdarła się kucha .....
04-01-2021
Iwona
Nie pokrywa siwych wlosow
Recenzja zweryfikowana, potwierdzona zakupem
28-11-2020
Kania
Polecam
Recenzja zweryfikowana, potwierdzona zakupem
11-05-2020
anonim
polecam
23-04-2020
anonim
Farba bardzo dobra do farbowania siwych włosów. Świetnie kryje siwiznę. Kupuję ją za pośrednictwem tej hurtowni, nigdy się nie zawiodłam, szybka dostawa. Polecam farbę i hurtownię.
30-03-2020
anonim
Używam od lat. POLECAM
Recenzja zweryfikowana, potwierdzona zakupem
06-09-2019
Magdalena
Farbuję kilka lat.Super kryje siwe. Nie mam uczulenia jak na inne.Polecsm
27-05-2019
anonim
Farba pokrywa 100% siwych włosów,które po zafarbowaniu są błyszczące ,zdrowe i odżywione.Kolor jest lśniący z mieniącymi się refleksami. Wyglądają zjawiskowo. Gorąco polecam.Beata
Recenzja zweryfikowana, potwierdzona zakupem
14-05-2019
Bogusia
Super produkt polecam
Recenzja zweryfikowana, potwierdzona zakupem
28-04-2019
Magdalena
Dobrze radzi sobie z siwymi
25-12-2018
Anna
super sklep,bardzo sprawna i szybka dostawa, farby bardzo dobre, świetnie kryją siwe włosy, nie niszczą,ladny polysk włosow, polecam bardzo
Recenzja zweryfikowana, potwierdzona zakupem
06-04-2018
Marlena
Świetnie się trzyma, nie wypłukuje, idealna na siwe wlosy
Recenzja zweryfikowana, potwierdzona zakupem
21-11-2017
dworak
jestem bardzo zadowolona z zakupów produkty zgodne z opisem.. :) Na pewno jeszcze nie raz dokonam zakupów na państwa stronie i polecę innym , solidna firma paczka 24 godziny i dotarła .Polecam wszystkim .. :)
Recenzja zweryfikowana, potwierdzona zakupem
09-03-2017
Kasia Madziak
Bardzo udany zakup. Farba przeszła moje oczekiwania. Sprawdziła się 100%
12-01-2017
Kasia Madziak
Jak dla mnie REWELACJA. Farba idealnie kryje i nie niszczy włosów. Kolor jest długotrwały i głęboki.
12-01-2017
Kasia Madziak
Jestem bardzo, bardzo zadowolona z tej farby. Nawet nie spodziewałam się, że tak dobrze pokryje moje liczne siwe włosy. Zapewne jeszcze ją zakupię.
12-01-2017
Kasia Madziak
Według mnie to najlepsza farba do włosów. Stuprocentowe krycie, piękny i głęboki kolor, brak amoniaku powoduje, że mieszanka nie ma drażniącego i duszącego zapachu.
12-01-2017
Kasia Madziak
Idealnie kryje nawte gdy ma się bardzo siwych włosów. Jest bardzo dobra, polecam na 100 %
12-01-2017
Kasia Madziak
Farba bardzo dobrej jakości. Nie niszczy włosów, dobrze kryje siwe włosy. Otrzymany kolor jest wyrazisty i świetlisty. Włosy gładkie i przyjemne w dotyku.
12-01-2017
Anonimowy
Farba ładnie kryje, miłym zaskoczeniem jest brak zapachu.
26-12-2016
jagniak
JEDYNA FARBA, KTORA SKUTECZNIE POKRYWA SILE WLOSY - ALE COS ZA COS, WLOSY PO TAKIEJ KOLORYZACJI WYMAGAJA DOBREGO ODZYWIENIA I NAWILZENIA.
Recenzja zweryfikowana, potwierdzona zakupem
18-12-2016
Anonimowy
Farba super
09-11-2016
Anonimowy
Farba jest naprawdę rewelacyjna , w 100% pokrywa siwe włosy
05-10-2016
miroslawa borowicz
Bardzo trudno jest zakupic farbe loreal supreme 4.25 Jest w znikomych ilosciach bardzo rzadko
Recenzja zweryfikowana, potwierdzona zakupem
18-08-2016
_Ewa_B_
Ładny kolor. Nie niszczy włosow. Nie do końca pokrywa siwe - ale to tak jak inne produkty
22-07-2016
Anonimowy
Mam dużo siwych włosów, a farbę INOA supreme sprawdziłam. Doskonale kryje siwiznę, nie niszczy włosów.Włosy farbuję raz w miesiącu pomimo, że codziennie myję włosy. Farba jest trwała. Polecam Grażyna
14-04-2016
Arleta Walczak
Dla mnie rewelacja, kryje 100% siwych włosów NAPRAWDĘ, nie na niby. Nie niszczy włosów, pięknie się trzyma, włosy doskonale się układają. Używam jej od dwóch lat, szczerze polecam.
Recenzja zweryfikowana, potwierdzona zakupem
10-02-2016
Magdalena S
Świetna farba! Nie niszczy włosów, doskonale pokrywa siwe włoski i ma piękny, długo utrzymujący się kolor.
Recenzja zweryfikowana, potwierdzona zakupem
04-02-2016
Luka
Włosy po farbowaniu są zdrowsze. Fajny produkt, godny polecenia zwłaszcza dla suchych włosów, które po farbach drogeryjnych wyglądają jak miotła.
18-01-2016