4 Szpaki

Mydlarnia Cztery Szpaki (4 Szpaki) to naturalne kosmetyki przeznaczone do włosów, brody i ciała. Cztery Szpaki to również rodzinna firma, która postawiła jasno określony cel - produkcja prostych i naturalnych, a zarazem funkcjonalnych produktów, które nie zawierają związków chemicznych podrażniających skórę. Mydlarnia produkuje mydła, olejki, peelingi, szampony w kostce.

Cztery Szpaki, wiele naturalnych produktów

Kosmetyki do ciała 4 Szpaki to wyjątkowe produkty, które zapewniają niezwykle łagodną, naturalną pielęgnację. To między innymi rewelacyjne mydła do ciała 4 szpaki, które opierają się na odżywczej mocy roślinnych składników. Ze swoich właściwości regeneracyjnych i pielęgnacyjnych znane są także olejki do ciała 4 Szpaki.

Również kosmetyki do włosów 4 Szpaki dają doskonałe efekty stosowania bez niepotrzebnej chemii. Panie chwalą sobie działanie rewelacyjnego szamponu do włosów w kostce 4 Szpaki, czy naturalnego serum do włosów Cztery Szpaki w trzech wersjach dla różnych porowatości włosów. Te naturalne kosmetyki do włosów sprawiają, że włosy są mocniejsze, zdrowsze, gęstsze, lśniące i pełne ekstra objętości. To zasługa najlepszych składników pozyskiwanych z zaufanych źródeł. Także kosmetyki dla mężczyzn 4 Szpaki są flagowymi produktami marki. Typowo męskie mydła do włosów i zarostu, a także do ciała oraz odżywcze olejki do brody świetnie sprawdzają się w codziennej pielęgnacji męskiej urody.