Insight

Firma InSigt to jeden z liderów jeśli chodzi o naturalne kosmetyki do włosów. W około 96 procentach produkty InSight skomponowane są ze składników naturalnych. Ich bezpieczeństwo i łagodne, ale skuteczne działanie oraz przyjazność dla środowiska sprawiają, że marka InSight jest przebojem wśród profesjonalnych fryzjerów, a także kobiet, które cenią sobie naturalne kosmetyki z wyższej półki. Sztuczne składniki zostają tu zastąpione naturalnymi o skoncentrowanym działaniu.

Kosmetyki InSight – bez sztucznych składników

Marka InSight stawia na naturę. Dlatego ani szampony do włosów InSight, ani też inne kosmetyki nie zawierają SLS i SLES – silnie odtłuszczających substancji. Zastępuje je wyciąg z orzecha kokosa, który równie dobrze, ale naturalnie radzi sobie z usuwaniem zanieczyszczeń z włosów. Alergeny zapachowe to kolejny składnik, którego wystrzegają się produkty InSight. M. in. maski i odżywki do włosów InSight wyróżnia bardzo subtelny i delikatny roślinny zapach, za to skuteczność kosmetyków można poczuć bardzo szybko. Także kolor większości kosmetyków jest naturalny, ponieważ nie ma w nich sztucznych barwników. Zarówno kosmetyki do stylizacji InSight, jak i wszystkie inne produkty nie mają w swoich składach silikonów (także serum do włosów InSight), które oblepiają łuskę włosa. Zamiast nich, stosowane są naturalne wyciągi, które od środka dogłębnie odżywiają każdy włos. Wyeliminowany ze składów InSight został również olej mineralny, który jest pochodną ropy naftowej.

Kosmetyki InSight powstają na bazie wody ozonowanej, co oznacza, że jest ona całkowicie sterylna. Wszystkie składniki organiczne pochodzą z certyfikowanych upraw. InSight to kosmetyki wegańskie, nie testowane na zwierzętach i niezawierające pochodzących od zwierząt składników. Opakowania kosmetyków pochodzą z recyklingu i są przystosowane do kolejnego recyklingu. Jeśli więc interesują Cię kosmetyki naturalne, takie jak szampony bez SLS i SLES, czy bazujące na roślinnych wyciągach profesjonalne produkty, sięgnij po markę InSight. Godne polecenia są również naturalne kosmetyki dla mężczyzn InSight.