Novex Brazilian Keratin Primer 1 - podkład przed keratynową regeneracją włosów 500ml

  • Kod katalogowy: 12978
  • Producent: Novex
  • Dostępność: Duża ilość (wysyłka w 24h) Duża ilość (wysyłka w 24h)
  • Dostawa od: 8,70 zł
  • szt.
  • Cena katalogowa: 123,00 zł
Kupując ten produkt otrzymasz: 123 pktimg
Po opłaceniu zamówienia zostanie Ci przyznana taka ilość punktów lojalnościowych. Żeby zbierać punkty musisz być zarejestrowanym klientem.

Szampon oczyszczający włosy przed keratynową regeneracją włosów

Szukasz sposobu na zabezpieczenie włosów przed keratynową regeneracją włosów?Cchesz przygotować swoje włosy do stopniowego wygładzania i wyeliminować pozostałości po szamponach i odżywkach? Wypróbuj Novex Brazilian Keratin Primer 1 - podkład przed keratynową regeneracją włosów 500ml i przekonaj się, że cały zabieg może być dużo bardziej skuteczny.

Novex Brazilian Keratin Primer 1 - podkład przed keratynową regeneracją włosów 500ml – regeneracja włosów

Nutrisalon Brazilian Keratin Professional jest to profesjonalna linia kosmetyków przeznaczonych do progresywnego odbudowywania włosów oparta na oryginalnej brazylijskiej keratynie z ekskluzywną formułą Liss Repair System® która intensywnie regeneruje włosy zapewniając doskonale wygładzone i lśniące włosy. W systemie LissRepairSystem połączono odżywczą brazylijską keratynę z proteinami pszenicy, kukurydzy oraz soi. Brazilian Keratin Hair Primer z Protein przygotowuje włosy do stopniowego wygładzania, eliminując pozostałości po szamponach i odżywkach.

Sposób użycia: przed umyciem włosów spryskaj je podkładem Hair Primer na całej długości i odczekaj 10 minut. Hair Primer stanowi KROK 1 zabiegu keratynowej regeneracji włosów NUTRISALON.

Pojemność: 500ml

Producent: Novex
Seria: Brazilian Keratin
Pytania i odpowiedzi
widget po rozwinięciu