Novex Brazilian Keratin System 3 - preparat do keratynowej regeneracji włosów 500ml

  • Kod katalogowy: 12976
  • Producent: Novex
  • Dostępność: Duża ilość (wysyłka w 24h) Duża ilość (wysyłka w 24h)
  • Dostawa od: 8,70 zł
  • szt.
  • Cena katalogowa: 308,59 zł
  • Rata już od:
Dodaj do mojej listy

Preparat do keratynowej regeneracji włosów

Potrzebujesz produktu, który będzie intensywnie regenerował włosy i uczyni je idealnie gładkimi? A może potrzebujesz produktu, który będzie opierał się na połączeniu naturalnych składników, które będą naprawiać uszkodzone struktury włókien włosów, a dzięki temu staną się odporne na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych? Wypróbuj więc Novex Brazilian Keratin System 3 - preparat do keratynowej regeneracji włosów 500ml, który zapewni najlepsze i najbardziej trwałe efekty.

Novex Brazilian Keratin System 3 - preparat do keratynowej regeneracji włosów 500ml – doskonale gładkie włosy

Preparat przeznaczony jest do stosowania po zabiegu keratynowego prostowania włosów. Formuła produktu opiera się na oryginalnej brazylijskiej keratynie Liss Repair System®, która nie tylko regeneruje włosy, ale również zapewnia im długotrwałą gładkość i zachwycającą miękkość. Oprócz tego można tu znaleźć proteiny pszenicy, kukurydzy i soi, które uzupełniają uszkodzone partie włosów. Efekt keratynowego prostowania utrzymuje się nawet do sześciu miesięcy. Dodatkowo kompleks naturalnych protein- PowerNutriProtein- sprawia, że włosy są silniejsze i bardziej elastyczne. Produkt bez parabenów.

Sposób użycia: Podziel włosy na 4 sekcje i nałóż produkt na całej długości włosów. Odczekaj około 40 minut (co 5 minut przeczesuj włosy grzebieniem o cienkich ząbkach) i spłucz obficie. Usuń nadmiar wody ręcznikiem. Przejdź do KROKU 4. Brazilian Keratin System stanowi najważniejszy KROK 3 zabiegu keratynowej regeneracji włosów NUTRI SALON. Zaleca się sprawdzenie działania produktu na kosmyku włosów, aby wykluczyć niepożądany efekt! Po użyciu tego produktu nie zalecamy używania produktów opartych na kwasie tioglikolowym.

Pojemność: 500ml

Producent: Novex
Pytania i odpowiedzi