Novex Brazilian Keratin Thermo 4 - odżywka termoochronna po keratynowej regeneracji włosów 500ml

  • Kod katalogowy: 12975
  • Producent: Novex
  • Dostępność: Duża ilość (wysyłka w 24h) Duża ilość (wysyłka w 24h)
  • Dostawa od: 8,70 zł
  • szt.
  • Cena katalogowa: 123,00 zł
Kupując ten produkt otrzymasz: 123 pktimg
Po opłaceniu zamówienia zostanie Ci przyznana taka ilość punktów lojalnościowych. Żeby zbierać punkty musisz być zarejestrowanym klientem.
Dodaj do mojej listy

Odżywka termochronna po keratynowej regeneracji włosów

Chcesz chronić swoje idealnie gładkie włosy przed zniszczeniami spowodowanymi termo stylizacją? Marzysz o tym, by Twoje włosy wyglądały zdrowo i zachwycająco? Nie chcesz zbytnio obciążać swoich włosów mocnymi kosmetykami ochronnymi? Wypróbuj lekką jak piórko formułę Novex Brazilian Keratin Thermo 4 - odżywka termoochronna po keratynowej regeneracji włosów 500ml, która odznacza się delikatną formułą. Jest bogata w związki odbudowujące, które chronią włosy z zewnątrz i od wewnątrz.

Novex Brazilian Keratin Thermo 4 - odżywka termoochronna po keratynowej regeneracji włosów 500ml – ochraniaj swoje włosy

Odżywka powstała z myślą o ochronie włosów przed działaniem wysokich temperatur w czasie keratynowego prostowania – można ją stosować do stylizacji do 200 stopni Celsjusza. Doskonale zabezpiecza włosy przed odparowaniem wody poprzez domkniecie łusek włosów. Produkt nadaje się do profesjonalnego użytku w salonie fryzjerskim. Nutrisalon Brazilan Keratin Thermo Protector Leave In zapewnia termo aktywną ochronę podczas procesu prostowania włosów prostownicą, chroniąc włosy przed wysoką temperaturą. Zawiera również kompleks naturalnych protein – PowerNutriProtein- który wzmacnia strukturę włosów.

Sposób użycia: Po spłukaniu i odsączeniu włosów po etapie 3 kuracji, nałóż małą ilość odżywki termo-ochronnej na włosy. Nie spłukuj. Wysusz włosy suszarką i stylizuj prostownicą. Termo Protector stanowi ostatni KROK 4 zabiegu keratynowej regeneracji włosów NUTRI SALON.

Pojemność: 500ml


Producent: Novex
Seria: Brazilian Keratin Novex
Działanie: Keratynowe prostowanie
Pytania i odpowiedzi
widget po rozwinięciu