Matrix Light Master Lift & Tone puder rozjaśniający 453g

  • Dodaj recenzję:
  • Kod katalogowy: 7621
  • Producent: Matrix
  • Dostępność: Duża ilość (wysyłka w 24h) Duża ilość (wysyłka w 24h)
  • Dostawa od: 8,70 zł
  • szt.
  • Cena katalogowa: 116,85 zł 94,66 zł
Kupując ten produkt otrzymasz: 94 pktimg
Po opłaceniu zamówienia zostanie Ci przyznana taka ilość punktów lojalnościowych. Żeby zbierać punkty musisz być zarejestrowanym klientem.

Szybkie rozświetlenie włosów dobrane do twojego typu urody

Chcesz w profesjonalny sposób rozjaśnić swoje włosy? Sięgnij po innowacyjny puder rozjaśniający Matrix Light Master Lift & Tone 453g, który zapewni Tobie niesamowite efekty.

Łatwa aplikacja

Ten znakomity puder rozjaśniający powstał w oparciu  o innowacyjną formułę, która gwarantuje Tobie bardzo prostą aplikację.  Puder rozjaśnia włosy do 6 poziomów w zaledwie 10 minut.  Wzbogacony w prowitaminę B-5, dzięki której włosy pozostają piękne i zdrowe, a pasemka wyglądają bardzo naturalnie.

Wybierz najlepszy look

Stosując profesjonalny puder Color Graphics oraz jeden z czterech pigmentów masz szansę ekspresowo uzyskać wybrany przez siebie look.

Co możemy uzyskać?

Poniżej przedstawiamy zdjęcie, na którym widać cztery możliwe do uzyskania refleksy.
refleksy matrix

Przestrzenne refleksy

Chcąc uzyskać bardzo naturalny efekt świetlistych przebłysków, które sprawią, że Twój kolor nabierze głębi i stanie się wielowymiarowy należy zmieszać 2 miarki pudru, 2 miarki wybranego promotora oraz 1 miarkę pigmentu extra chłodnego.

Słoneczne refleksy

To nic innego jak efekt słonecznego blasku. Rozjaśnienie kosmyków przy twarzy zapewni Tobie wygląd, jak po powrocie z wakacji. Chcąc uzyskać taki rezultat należy wymieszać 2 miarki pudru, 2 miarki wybranego promotora oraz 1 miarkę chłodnego pigmentu.

Refleksy Ombre

Jest to delikatne i naturalne rozświetlenie całej fryzury dzięki efektowi rozjaśnienia końcówek. Chcąc to uzyskać należy wymieszać 2 miarki pudru, 2 miarki wybranego promotora oraz 1 miarkę pigmentu neutralnego.

Refleksy rozświetlające twarz

To refleksy wokół twarzy, które zapewnią Tobie promienny wygląd. Rozjaśnione pasma optycznie rozjaśnią twarz i sprawią, że cera stanie się promienna. Chcąc uzyskać taki efekt wystarczy wymieszać 2 miarki pudru, 2 miarki wybranego promotora oraz 1 miarkę pigmentu ciepłego.

Sposób użycia:

Stosować wyłącznie z zalecanymi utleniaczami o stężeniu 22 vol. (6,6%) lub 8 vol. (2,4%). Nie stosować z nadtlenkiem wodoru o stężeniu wyższym niż 22 vol. (6,6%). W zależności od pożądanego koloru używać wraz z tonerami Color Light Master Lift & Tone.

Pojemność: 453g

 

Pojemność: 454g
Produkty bez amoniaku: Nie
Opinie o Matrix Light Master Lift & Tone puder rozjaśniający 453g
Recenzje użytkowników Dodano
Najlepszy produkt jak dotąd z którym pracowałam , jest gęsty ale przy tym bardzo precyzyjny , refleksy są bardzo naturalne jakby musniete słońcem ale przy tym widoczne , i nie wypłukują się na żółto.
widget po rozwinięciu