Darmowa Wysyłka Inpost przy zakupach za min. 49 zł

Matrix oxydant, aktywator 3, 6, 9 lub 12% 1000ml do koloryzacji Socolor

 • 138 opinii, 30 pytań
 • Kod katalogowy: 1912/3%
 • Producent: Matrix
 • Dostępność: Duża ilość (wysyłka w 24h) Duża ilość (wysyłka w 24h)
 • Dostawa od: 10,90 zł
 • szt.
 • Cena katalogowa: 45,14 zł 30,22 zł
Dodaj do mojej listy

Prezentujemy aktywator firmy Matrix o stężeniu 3, 6, 9 lub 12% 1000ml do wszystkich koloryzacji Socolor

Marzysz o trwałej koloryzacji? Zatem konieczne skorzystaj z oxydantu, aktywatora Matrix 3, 6, 9 lub 12% 1000ml do koloryzacji Socolor, który sprawia, że kolor na dłużej zachowuje swoja głębię oraz intensywność.

Możliwość wyboru oxydantu Matrix

Woda utleniona w kremie, która przeznaczona jest do koloryzacji trwałej Matrix Socolor. Dostępna jest w następujących stężeniach:

Aktywator 3% / 10 Vol

 • do ciemnych odcieni,
 • farbowanie 100% siwych włosów,
 • farbowanie przed rozjaśnianiem włosów.

Aktywator 6% / 20 Vol

 • farbowanie ton w ton,
 • farbowanie siwych włsów,
 • rozjaśnianie o 1-2 tony.

Aktywator 9% / 30 Vol

 • rozjaśnienie o 2-3 tony,
 • farbowanie siwych włosów.

Aktywator 12% / 40 Vol

 • rozjaśnienie o 3-5 tonów.

Przeznaczony do każdego rodzaju włosów.

*Producent sukcesywnie zmienia szatę graficzną produktu na nową.

Pojemność: 1000ml

Pojemność: 1000ml
Producent: Matrix
Rodzaj koloryzacji: trwała

AQUA/WATER, HYDROGEN PEROXIDE CETEARYL, ALCOHOL, TRIDECETH-2 CARBOXAMIDEMEA, CETEARETH-25, GLYCERIN, TETRASODIUM ETIDRONATE, TETRASODIUM PYROPHOSPHATE, SODIUM SALICYLATE, PHOSPHORIC ACID.

Pytania i odpowiedzi
Magdalena
Farbuje włosy od dawna kolorem 505n z dodatkiem 505m (pół na pół) oksydant 6% Chciałabym ochłodzić kolor i rozjaśnić go o 2 tony czy uzyskam taki efekt uzywajac jaśniejszego odcienia naturalnego brązu (np506N 506NA 507N) z oxydantem 9%
Opiekun produktu

506 będzie jaśniejszy o ton, 507 o dwa tony. Aktywator 6% pozwoli rozjaśnić o 1-2 tony, 9% o 2-3 tony.

Klaudia
Witam chcę zamówić farbę 5av, obecnie mam średni brąz z pomarańczowym tonem i chciałabym je trochę ochłodzić. Jaki oxydant będzie najlepszy? Dodam że chciałabym też przykryć siwe włosy. Pozdrawiam
Opiekun produktu

6% zapewni najlepszy efekt na siwych włosach.

Monika
Witam wybrałam farbę nr 8NA jakie stężenie oxydantu powinnam dobrać mam rozjaśnione włosy i żółte odrosty
Opiekun produktu

3% dla stonowania koloru.

Wiktoria
Dzień dobry chciałabym przyciemnić włosy odcieniem farby 6AA obecnie odrost mam zbliżony do odcienia 6AA a końce mam rude jakiego oxydantu o jakim stężeniu użyć aby przyciemnić włosy I żeby farba się trzymała bardzo długo
Opiekun produktu

Oksydant 6% zapewni trwały efekt.

Milena
Jak długo może być używany oxydant od pierwszego użycia? Ma jakis termin przydatności?
Opiekun produktu

Oksydant powinien być zużyty przez rok od otwarcia.

Renata
Witam mam farbę N3 ciemny braz jaki okxsydant dolac mam włosy rozjaśnione prawie pomarańcz
Opiekun produktu

Aktywator 6%. Przy tak mocnym przejściu kolorystycznym, może być potrzebna pigmentacja włosów rozjaśnionych.

Edyta
Dzień Dobry, czy można do tonerów Matrix color sync stosować aktywator 6% dla wzmocnienia?
Opiekun produktu

Do tonera dodaje się oksydant 3%.

Anna
Witam mam Odcienie 10 i mocno rozjaśnione włosy. Chciałabym lekko przyciemnić np na 9N . Jaki oksydant wybrać?
Opiekun produktu

Aktywator 3%.

Magda
Dzień dobry Mam pytanie dot. Oxidant 2,7%. Ile po otwarciu można używać taki oxydant. Kupiłam 1000ml i mam go już rok a nadal nie zużyłam. Czy mogę go nadal używać ? Czy to jest bezpieczne?
Opiekun produktu

Po otwarciu opakowania, zakręcony w butelce oksydant można przechowywać 18 miesięcy.

Sandra
Witam Do tej pory farbowałam włosy tonerem w odcieniu 4A z użyciem 3% oxydantu. Jakiego utleniacza powinnam użyć farbując włosy farbą 4AA aby kolor był ciemniejszy, głęboki i chłodny?
Opiekun produktu

Wystarczy 3% oksydant.

Ania
Dzień dobry. Jak długo można stosować oxydant po otwarciu butelki?
Opiekun produktu

Przy odpowiednim przechowywaniu, 12 miesięcy.

Marta
Dzien dobry, obecnie mam na wlosach farbę 9N plus oksydant 6%, wlosy na górze wpadają trochę w rudość, na dole z kolei nie. Jaką farbę nałożyć żeby włosy były jaśniejsze, ale bardziej naturalne niż wpadające w rudość? Chciałabym coś z blondu, bo fabra 9 N jest dość ciemna jak na poziomy blond.
Opiekun produktu

Jaśniejszy efekt dadzą Extra Blondy Matrix.

Maria
Dzień dobry, nie znam się na koloryzacji. Do tej pory farbowałam pierwszą lepszą fioletową farbą, a chciałam uzyskać bardziej widoczny fiolet - czyli muszę rozjaśnić. Nie znam się na tonach. Moje włosy naturalnie to niej więcej 8,00. Chciałabym dobrze wydobyć ten fiolet. Jakiego oxydantu powinnam użyć i jaką farbę fioletową polecacie użyć.
Opiekun produktu

Polecam artykuł o tym jakimi sposobami można uzyskać kolorowe włosy, na blogu Fryzomanii znajdzie Pani wszystkie informacje.

Klaudia
Witam. mam włosy w kolorze ciepłym brązie. Chciałabym przefarbować na brązowy Ash 6AA lub 5 AA, jakiego utleniacza mam użyć żeby nie przyciemnić włosów, ale uzyskać ładny odcień Ash ?
Opiekun produktu

Do tonowania polecany jest oksydant 3%.

Marta
Witam mój naturalny odcień jest na poziomie 6-7 na końcach mam dość ciepły odcień na poziomie 8-9. Chciałam położyć 9AV na sam odrost z oksydantem 9%
Opiekun produktu

9% daje rozjaśnienie o 2-3 tony.

Mariola
Witam.Na odrosty to jaki oxydant? Miałam 6%ale niestety wyszedł odcień żółty.Prosze mi doradzić czy 9%czy 12% nie będzie za mocny?
Opiekun produktu

Wybór oksydantu zależy od poziomu rozjaśnienia jaki chcemy uzyskać (jak w opisie produktu).

Justyna
Mam problem , jestem szatynką użyłam farby Matrix 10 N i wody 9 . Kolor po farbowaniu wyszedł mi dość ciemny daleko inny niż jasny blond. Proszę o pomoc.
Opiekun produktu

Aktywator 9% daje rozjaśnienie o 2-3 tony. Wiele zależy też od podatności włosa na rozjaśnianie.

Ewelina
Hej.cxy mogę do farby matrix so color prebond użyć oxydantu matrix so color ??
Opiekun produktu

Tak, oksydanty są dedykowane farbom SoColor.

Marta
Czy mając równy kolor włosów 7NW malowany z wodą 6%. (naturalny kolor z poziomu 7 i troche siwych), można pomalować włosy np odcieniem 8N i z jaką wodą ? Chciałabym mieć trochę jaśniejsze włosy i jeżeli tak to czy najpierw nakładać farbę na odrost czy na ?
Opiekun produktu

Można zastosować 8N z oksydantem 6%, aplikację zaczynając od odrostu.

Joanna
Dzień dobry. Mam włosy po dekoloryzacji, podwójnym rozjaśnianiu i farbowaniu na kolor palonej kawy (nie, żeby to były moje decyzje). Kolor naturalny mysi i naturalnie kręcone włosy, choć po tych zabiegach już się nie kręcą. Spod brązu przebija czerwień i pomarańcz. Chciałabym uzyskac naturalny ciemny brąz bez tych czerwieni. Nie aż tak ciemny jak palona kawa i żeby nie były prawie czarne(podoba mi się 4AA - o ile mój ekran nie przekłamuje) Jaki kolor powinnam wybrać i jaki antyoksydant?
Opiekun produktu

4AA to głęboki odcień popielaty. Po tak wielu zabiegach, polecam zastosować toner np. Matrix Socolor Sync z niskim stężeniem oksydantu.

Marta
Czy przy włosach ombre chcąc wyrownac kolor, najpierw nakladac farebę na odrost i ciemniejszą Górę czy na jasne włosy?
Opiekun produktu

To zależy od tego jaki jest kolor wyjściowy i docelowy.

Marta
Mam włosy ombre, góra z poziomu 7 (swój naturalny również mam mniej więcej z tego poziomu, pkus troche siwych włosów) , dół jasny blond myślę ze poziom 9-10, chciałabym wyrównać kolor, myślałam o kolorze 8N lub 8NW, ewentualnie 7N lub 7N, którą farbę by Państwo zalecali oraz jakiego oksydantu użyć
Opiekun produktu

Polecam wybrać z palety kolor najbardziej zbliżony do naturalnego. Oksydant 6%.

Patrycja
Witam. Jaki mam zamówić oxydant jeżeli chce pofarbować odrost odcieniem 5 a końce 7m.I w jakich proporcjach wymieszać farbę z wodą?
Opiekun produktu

Stężenie oksydantu zależy od tego jaki jest wyjściowy kolor włosów. Informacje o tym jaki oksydant wybrać, znajdzie Pani w artykule na blogu.

Karolina
Witam. Czy po dekoloryzacji odrostu mogę użyć oksydantu 3 % z farba superrozjasniajacą na poziomie 11 albo 12 żeby wyszło mi ton w ton? Aktualnie mam platynowy blond Czy wlosy mogą się bardzo zniszczyć? Ponieważ slyszalam że superblondy służą tylko do rozjasniania na dużym poziomie rozbieżności koloru
Opiekun produktu

Po dekoloryzacji polecam zastosowanie tonera, np. ColorSync.

Sabina
Jaki oxygant i w jakiej proporcji do farby 6a
Opiekun produktu

Przy każdej farbie są podane proporcje (są one różne w zależności od farby). Jeśli chodzi o stężenie, to wybór zależy od poziomu rozjaśnienia, jaki chce Pani osiągnąć. Tutaj więcej informacji o doborze oksydantu.

Magda
Dzień dobry, mam zdekoloryzowane włosy, w kolorze rudego średniego blondu. Proszę o podpowiedź jakiego oksydantu użyć do farby popielaty blond 11A tej firmy, żeby uzyskać trochę jaśniejszy chłodny odcień. Dziękuję
Opiekun produktu

Do rozjaśnienia o 2 tony 6%, jeśli więcej - 9%.

Eliza
Witam, od dłuższego czasu używam farby Matrix socolor extra coverage 506 NA z 6% utleniaczem, jednakże od kilku miesięcy zauważyłam gorsze krycie moich siwych odrostów. Prawdopodobnie mam coraz więcej siwych włosów i zarazem są bardziej uporczywe do farbowania. Czy jest może jakiś środek lub sposób, który mogę zastosować, żeby uporać sie z tym problemem nie zmieniając farby na inną?Może 9% utleniacz, jakiś pigment lub inny dodatek może wzmocnić efekt farbowania na takich włosach? Dodam że to samo jest z farbą Goldwell Topic, Loreal Majirel oraz Matrix Dream Age, zawsze wybieram poziom 5 lub 6 z literą A zazwyczaj (lubię tylko zimne oraz popielate odcienie) i wszystkie nie kryją moich siwych odrostów z 6% utleniaczem.
Opiekun produktu

Polecam wybrać jedną z typowych farb do siwych włosów. Znajdzie je Pani np. w rankingu dobrych farb do siwych włosów na blogu Fryzomanii.

Magdalena
Zamierzam kupić farbę Matrix Socolor o odcieniu 7NV - jest to odcień zbliżony do mojego naturalnego, moim celem jest pokrycie siwych włosów. Chciałabym zapytać o stężenie aktywatora: czy 3% wystarczy czy porzebuję mocniejszego? Jaszcze chciałabym zapytać: w jakich proporcjach należy mieszać farbę + aktywator? Z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam!
Opiekun produktu

Najlepsze pokrycie siwych włosów uzyska Pani z aktywatorem 6%. Proporcje 1:1.

Magda
Witam, jaki oxydant powinnam wybrać do mieszania go z ciemnymi odcieniami farb? z góry dziękuje, pozdrawiam Magda
Opiekun produktu

Dobranie odpowiedniego oxydantu należy rozpoacząć od określenia obecnego koloru na włosach. Wszystko zależy od tego czy będzie Pani przyciemniać włosy czy chce je Pani rozjaśnić i o ile tonów. Jeśli włosy są ciemne i chce się delikatnie zmienić kolor należy użyć stężenia 3 % lub 6%.

Karolcia
Czy do farby matrix color sync gdzie jest wskazany aktywator 2,7% mogę jednak użyć 6% ze zgledu na pokrycie siwych włosów?
Opiekun produktu

do farb Matrix Color Sync zalecany jest tylko aktywator o stężeniu 2,7 %.

Opinie o Matrix oxydant, aktywator 3, 6, 9 lub 12% 1000ml do koloryzacji Socolor
Recenzje użytkowników Dodano
polecam zakup
Używam od dawna . Jestem bardzo zadowolona
Super
polecam
super
polecam
Bardzo dobry produkt. Szybka i sprawna wysyłka, produkty bardzo dobrze zapakowane.
Super
Wszystko super
wszystko super
polecam sklep
polecam sklep
produkt się sprawdza
wszystko ok
polecam oksydant
polecam
Produkt spełnił moje oczekiwania. Dostawa bardzo szybka.
Fajne oksydanty, nie mam zastrzeżeń. Dobrze uzupełniają system pre bonded w nowej serii farb matrixa.
Polecam
Świetny oxydant
Super
Super produkt. Niezmiennie kupuje go tutaj. Polecam.
Polecam
Zgodny z opisem
Super! Starczy mi spokojnie na kilka farbowań. Polecam!
Супер продукт, много довольных клиентов. Рекомендую!
Bardzo dobry oxydant. Polkecam
Wygodne opakowanie, działają zgodnie z opisem.
Super produkt
Oxydant 9% świetnie sprawdził się do farby 10Sp. Choć następnym razem wybiorę 12% dla jeszcze lepszego efektu :) sam Oxydant mega, super konsystencja, zapach i łączenie się z farbą. Polecam!
Dobry oxydant, pojemne opakowanie, wystarcza na długi okres czasu. Po zmieszaniu z farbą tworzy kremową konsystencje.
Najlepszy produkt!
Fajny i dobry produkt. Bardzo dobrze działa na włosach w połączeniu z farbą Matrix Socolor.beauty. Polecam!
Dobry produkt
Polecam
Bardzo dobrze nadaje się do rozjaśnienia z ciemnych włosów do jasnego blondu, polecam :)
Bardzo wydajny i ekonomiczny. Kryje siwe włosy. Polecam!
Bardzo bezpieczny produkt !! W połaczeniu z farba Matrix idealny duet !! POLECAM WARTO !!!!!!!!!!
Świetna opcja mało wydajny produkt a stacza na duzo razy polecam
Polecam. Jest bardzo dobry.
Świetny efekt :)
Jeszcze nie wypróbowałam.Czekam na dostawę,ale na pewno jest super.
Ekstra
Bardzo dobry produkt
Polecam
Dobry aktywator, 9% na skórze glowy nie piecze!
zamawiałam po raz pierwszy, jestem zadowolona
ok
Polecam serdecznie:)
Bardzo dobry
Bardzo dobry produkt.
Oksydant dobrej jakości jest bardzo istotny w koloryzacji, zawsze wybieram Matrix.
Wg.opisu:) polecam :)
Super oxydanty,zakupiłam 12 i 6 aby móc uzyskać 9.Duża ilość naprawdę wystarcza na wiele farbowań.Polecam :)
Polecam!
w pelni wartosciowy produkt. Dobry , latwy w uzyciu.
Aktywator nie jestem pewna, czy nie wybrałam zbyt słabego stężenia. Wydajny
polecam
Doskonały oxydant do farbowania siwych włosów Polecam
Dobry produkt,polecam.
polecam
Najlpszy producent Matrix
Najlepszy i jedyny oxydant do mojej ulubionej farby. Żaden inny sobie nie poradzi z rozjaśnieniem tak dobrze jak Matrix :)
Polecam!!!
Sprawdzają się, dobrej jakości, polecam.
Bardzo dobry produkt, wypróbowany zarówno w koloryzacji zimnego jak i ciepłego blondu, nie niszczy włosów. Jest bezpieczny ;) polecam serdecznie! ;)
Dobrze się miesza z farbą, zapach do zaakceptowania.
Dostawa byla szybka i produkt byl dokladnie taki jak w opisie. Jestem bardzo zadowolona. Obsluga klienta byla niezwykle pomocna. Bardzo dziekuje.
Polecam
Polecam !
100% profesionalne
POLECAM !
super
Polecam, produkt zgodny z opisem i spełnia swoją rolę. Najlepsza hurtownia jaką znam, błyskawiczna obsługa i przesyłka.
produkt zamówiłam kierując się b.dobrymi opiniami.
Po 12% wychodzą żółte.
Super produkt. Jestem bardzo zadowolona. Używaniu nawet w domu, a rezultat jak w salonie.
Produkty Matrixa to na prawdę świetny wybór w koloryzacji. Nie miałam problemu z używaniem oxydantu do farb innej firmy, bez problemu radził sb z farbami. Nie niszczy włosów wręcz je pielęgnuje.
Oxydant stosowany z farba Matrixa daje efekt który chce sie uzyskać polecam bardzo :) Ogólnie polecam stronę fryzomania
Produkt super, klientki mega zadowolone z efektów, ja sama z uzytkowania produktu. Gorąco polecam wszystkim, ktorzy cenia sobie dobra jakosc produktu!!!
Produkt: Matrix Oxydant 9% lub 12% 180ml do farby Matrix Socolor Ultra.Light Blonde 90ml spełnia oczekiwania
jestem zadowolona z tego produktu, dobrze działa
Bardzo chroni strukturę włosa, nie niszcząc go. Polecam z czystym sumieniem. Osobiście bazuję na tych produktach, stosując do farby rozjaśniającej " Matrix " o kolorze UL - AA czyli bardzo jasnym popielatym blondem , gdy nasz naturalny kolor włosach jest zbliżony do średniego blondu. Bardzo serdecznie polecam ten produkt ;-)
Produkt godny polecenia.Zapach jest trochę wyczuwalny ale jak przy każdym oxydancie.Jestem zadowolona z tego produktu.
Jestem zadowolona z jakości do ceny. Kupuję oxydant z tej samej firmy co farbę i sprawdza sie idealnie.
Produkt bez zastrzeżeń.
Oxydant 9% polecam szczególnie do farb super blond firmy Matrix, dla brunetek. Dla szatynek polecam Oxydant 12 %
3% z farba sored sr-rv na wlosach naturalnych I farbowanych na czerwien. Krycie rowne I piekny efekt
Woda 6% uzywana z socolor 9m I sored sr-rv idealnie dopelnila farby, dobra konsystencja. Kolor idealny. Polecam.
Oxydant w połączeniu z farbą tej samej marki nie niszy włosów, sprawia, że włosy pozostają lśniące, miękkie. Super
Wszystko w najlepszym porządku, fachowa obsługa, szybka wysyłka
Produkt ok. Super Sprzedawca Polecam.
W połaczeniu z dedykowanymi farbami - super . Uzywam od dawna i jestem bardzo zadowolona. Polecam produkt
wszystko zgodnie z opisem- polecam dostawcę
Woda okej ;) nie ma z nią problemu fajnie łączy się z farbami .
Oxydant w porzadku, jest niezbędny do rozrobienia farby. Bardzo dobrze zabezpieczony do wysyłki. Polecam...
Polecam produkt
Wydajna duża butla oxydantu, wystarcza mi na długo i dzięki temu nie muszę pamiętać ciągle o zakupie. Polecam
dziękuję , super szybka przesyłka
Oxydant 9% polecam w celu rozjaśnienia koloru włosów. U mnie sprawdził się idealnie. Poprzedni użyłam oxydantu 6% nie było takiego efektu jakiego oczekiwałam.
Tego produktu używam do farby Matrix Socolor Dream.Age jest 6% czyli mocniejszy efekt pokrycia i uzyskania koloru . Ładnie się łączy z farbą i bardzo dobrze kładzie na włosach, efekt farbowania też super . Polecam
Nie niszczy włosów. Super współgra z farbą Socolor. Zawsze używam Oxydantu 6%. Pojemność w połączeniu z farbą w zupełności wystarcza na długie włosy.
Matrix oxydant 3, 6, 9 lub 12% 1000ml - jestem bardzo zadowolona z oxydantu, mam 6 i 12 w razie potrzeby mogę zmieszać proporcjonalne aby otrzymać 9
Matrix Oxydant 3 farby Matrix Socolor 90ml polecam. Cena adekwatna do jakości. Oxydant ma dość wodnistą kontystancję. Trzeba uważać przy używaniu.
Warto kupić. Niewielka cena a jakość świetna . Mała pojemność , którą warto wypróbować. Kolejny napewno kupicie większy bo warto. Oxydant nie odrzuca zapachem
Super produkt, świetnie współgra z farbą . Nie ma nieprzyjemnego odpychającego zapachu jak inne oxydanty. Godny polecenia.
Bardzo dobry oxydant używałam z wieloma farbami rożnych producentów i za każdym razem taki sam świetny efekt. mam 6% wersję. polecam serdecznie
Produkt bardzo dobry, delikatny dla włosów; przepiękny kolor. Niska cena za świetny efekt. Kontrahent godny polecenia, bardzo szybka przesyłka jestem bardzo zupełnie zadowolona.
duża pojemność,br uszkodzeń pod czas transportu.
Idealnie współgra z Farba jaka kupuje. Mam wrażenie iz nie niszczy tak włosów jak farby ze sklepu w których komplecie jest woda. Serdecznie polecam
po połaczeniu z farba w odpowiednich proporcjach bardzo fajna łatwa kosystencja do nakładania butelki szcelnie zamknięte
Razem z farba tej samej firmy sprawdził się doskonale.Pochwała za szybką wysyłke i bardzo konkurencyjną cenę.
Jak najbardziej polecam
Bardzo dobry produkt , pierwszy raz użyłam tej marki i bardzo mi się efekt podoba.
Naprawdę działa. Nie niszczy włosów. Jest bardzo delikatny ale zarazem skuteczny. Piękny zapach. Przystępna cena. Serdecznie polecam.
Bardzo dobry produkt polecam !!!
Bazowałam na słabszym oxydancie 3 ale do farby, którą teraz kupiłam zaleca się 6 , włosy są piękne nic się nie dzieje dla mnie osobiście matrix to najlepszy produkt dla włosów . POZDRAWIAM i polecam:)
Doskonały produkt w połączeniu z farbami, które stosuję do koloryzacji włosów tej samej firmy - Matrix. Poleciła mi go moja fryzjerka a ja polecam innym klientkom.
Doskonały produkt w połączeniu z farbami, które stosuję do koloryzacji włosów tej samej firmy - Matrix. Poleciła mi go moja fryzjerka a ja polecam innym klientkom.
delikatny, nie śmierdzi
Polecam oxydant
Bardzo dobry produkt efekt koloryzacji był taki jak oczekiwałam . Gorąco polecam
Używam go razem z farbą do włosów siwych i bardzo dobrze się sprawdza. Poza tym opakowanie jest bardzo ekonomiczne.
BARDZO DOBRY PRODUKT, ,WYSOKIEJ KLASY WODY I CENA W TYM SKLEPIE RÓWNIEŻ ZASKAKUJĄCA SKLEP RÓWNIEŻ BARDZO DOBRY, MOŻNA DOSTAC W NIM WSZYSTKO MATRIX DO DOSKONAŁA I CENIĄCA SIĘ FIRMA JESTEM Z NIEJ BARDZO ZADOWOLA I CIESZE SIE ŻE COŚ TAKIEGO JEST NA NASZYM RYNKU POLSKIM :)... ŚMIAŁO MOGĘ POLECIC WSZYSTKIE PRODUKTY TEJ FIRMY....
JESTEM ZADOWOLONA Z TEGO PRODUKTU.NIE WYTWARZA ZBYT OSTREGO DUSZĄCEGO ZAPACHU W PORÓWNANIU Z INNYMI OXYDANTAMI.POLECAM.
Oxydant bardzo ładnie wymieszał się z farbą ul A +; nie podrażniał mimo tego, że był oxydant 12%. Bardzo szybka dostawa towaru pod wskazany adres. Polecam wszystkim fryzomanię!!!!!
Wraz z odpowiednią farbą nadaje rewelacyjny kolor. Polecam wszystkim. Nie niszczy przy tym włosów co jest istotne przy koloryzacji.
Bardzo dobry produkt używam 3% jest delikatny z farbą i nie niszczy włosów, bardzo ładnie pokrywa. Stosuje te produkty naprawdę przez wiele lat i nie zamieniłabym na inną firmę :)
Oksydant Dobrze współgra z farbą Matrix Super sprawa polecam każdemu młodemu i starszemu. Szybka aplikacja i fajny efekt.
Polecam oxydant
Bardzo dobry produkt.
Niezawodny produkt.Używam od bardzo dawna. Jestem zadowolona zawsze uzyskuję kolor o jaki mi chodzi.
Polecam!
Produkt zgodny z przeznaczeniem.
Polecam produkt!
doskonały produkt
Polecam. Bardzo dobre produkty.
Używałam różnych mark tańszych, droższych , ale oxydant marki Matrix najbardziej spełnił Moje oczekiwania, polecam bardzo ,nie zawiedzie Was.