Matrix Socolor CULT Color eraser do usuwania farby z włosów, saszetka 22g

 • , 5 pytań
 • Kod katalogowy: 16071
 • Producent: Matrix
 • Dostępność: Chwilowo niedostępny Chwilowo niedostępny
 • Darmowa dostawa
 • szt.
 • 30,26 zł 25,36 zł
  Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 25,36 zł
 • Niedostępny

Chcesz usunąć niechciany kolor z włókien włosów? Szukasz preparatu przygotowującego włosy do kolejnych zabiegów? Potrzebujesz produktu do ściągania niechcianego koloru po farbach semipermanentnych, demipermanentnych i permanentnych? Marzysz o ekspresowym efekcie i łatwej aplikacji? Dzięki Matrix Socolor CULT Color eraserowi do usuwania farby z włosów, saszetka 22g zadziałasz szybko i skutecznie.

Matrix Socolor CULT Color eraser do usuwania farby z włosów, saszetka 22g – ściąga niechciane kolory

Czasami zdarza się, że po farbowaniu włosów, nie jesteśmy zadowoleni z ostatecznego efektu i jedyne, o czym marzymy, to jak najszybciej pozbyć się koloru, który przyprawia nas o ból głowy. Stoisz więc przed trudnym wyborem: po jaki środek do dekoloryzacji sięgnąć, by pozbyć się koloru i nie uszkodzić struktury włosów? Można korzystać z tradycyjnych rozjaśniaczy i dekoloryzantów, ale efekt może nas zaskoczyć jeszcze bardziej niż kolor włosów, od którego próbujemy uciec. Jedynym naprawdę sprawdzonym środkiem do usuwania farby z włosów jest saszeta Matrix Socolor CULT Color eraser. Preparat ściąga niechciany kolor i odcienie, przygotowując włosy do kolejnych zabiegów. Dekoloryzator działa szybko i skutecznie, a jego aplikacja nie sprawia żadnych trudności – wystarczy wymieszać proszek w miseczce z ciepłą wodą dejonizowaną, a potem nałożyć na włosy. Produkt poradzi sobie z farbami semipermanentnymi, demipermanentnymi i permanentnymi. Specjalnie opracowana formuła produktu wchodzi w reakcję z włóknami włosów, rozchyla łuski i wywabia cząsteczki pigmentu. Preparat jest bezpieczny dla skóry głowy i nie przesusza włosów.

Co zyskujesz stosując eraser do usuwania farby z włosów w saszetce Matrix Socolor CULT?

 • bezpieczny dla skóry głowy
 • delikatnie rozchyla łuski
 • działa szybko i skutecznie
 • nadaje się do stosowania z różnego rodzaju farbami z
 • nie przesusza włosów
 • przygotowuje włosy do kolejnych zabiegów
 • ściąga niechciany kolor

Sposób użycia: Wymieszaj proszek w miseczce z ciepłą wodą dejonizowaną zgodnie z proporcjami podanymi przez producenta (1 opakowanie + 60 ml wody), a potem przełóż do butelki z aplikatorem. Szybko nałóż na włosy w celu dekoloryzacji.

Czas aplikacji jest określony przez producenta w instrukcji - zależy on od rodzaju farby, którą chce się usunąć. Opakowanie jest przewidziane na włosy średniej długości i gęstości.

Pojemność: 22g  

Pojemność: 22g
Producent: Matrix
Pytania i odpowiedzi
Karolina
Proporcje mieszania to 1:2 ?
Opiekun produktu

Na 1 opakowanie dodaje się ok. 60 ml wody.

beata
Czy produkt usuwa tylko farbę z włosów, czy również naturalny kolor włosów będzie zmieniony? Chcę usunąć różowy kolor z końcówek włosów i zależy mi żeby kolor włosów naturalny nie zmienił się.
Opiekun produktu

Jest to dekoloryzator, usuwa farbę.

Patrycja
Czy ma takie składniki jak rozjaśniacz do włosów? Pytam gdyż ostatnio pół roku temu kilka razy rozjaśniacz drogeryjny oraz u fryzjera mnie uczulił i spuchlam cała..i szukam czegoś by zmyć kolor z włosów
Opiekun produktu

Producent Matrix deklaruje, że effasor jest delikatniejszy. Jednak nie możemy dać Pani gwarancji, jak zareaguje Pani skóra.

Każdy z produktów do rozjaśniania czy dekoloryzacji różni się od siebie. Nie jesteśmy w stanie udzielić Pani informacji, co spowodowało opuchliznę. Jest to kwestia zdrowotna wymagająca zbadania, prawdopodobnie jest Pani uczulona na jakiś składnik, jednak bez konsultacji z lekarzem nie będzie możliwe uzyskanie takiej wiedzy.

Przed użyciem jakiegokolwiek środka chemicznego zalecamy wykonanie testu na niewielkim obszarze skóry na ok. 24 godziny przed użyciem produktu. 

Nina
Na jaką długość włosów wystarcza saszetka?
Opiekun produktu

Zawartość opakowania wystarczy na włosy średniej długości i gęstości.

Halina
Dotyczy Matrix socolor cult color eraserChce usunąć czarny kolor z włosów, czy to jest zestaw, czy muszę jeszcze coś dokupić? Wodę destylowaną lub oksydant?
Opiekun produktu

Zawartość saszetki należy połączyć z wodą dejonizowaną (demineralizowaną). Saszetka zawiera sam proszek, bez wody.