Muhle Nom Lasse Pędzel do golenia biały dla mężczyzn

  • Kod katalogowy: 16335
  • Producent: Muhle
  • Dostępność: Duża ilość (wysyłka w 24h) Duża ilość (wysyłka w 24h)
  • Dostawa od: 8,90 zł
  • szt.
  • 36,81 zł
Podobne produkty

Potrzebujesz minimalistycznego pędzla do golenia z włosiem z dzika? Chcesz znaleźć pędzel do golenia, który pozwoli Ci wytworzyć gęstą i delikatną pianę? Szukasz pędzla do golenia, który będzie odporny na uszkodzenia mechaniczne i chemiczne? Dzięki pędzlowi do golenia Muhle rytuał golenia będzie znacznie przyjemniejszy.

Gęsta piana dzięki pędzlowi do golenia Muhle

Pędzel do golenia Muhle to nowoczesne narzędzie, które uprzyjemni codzienny rytuał golenia. Najważniejszą cechą pędzla Muhle jest zastosowanie naturalnego włosia z dzika. Szczecina z dzika to materiał wysokiej jakości o wyjątkowych właściwościach – jest niezwykle sztywne, więc w czasie nakładania delikatnie masuje skórę twarzy, poprawia cyrkulację krwi i ułatwia złuszczanie martwego naskórka. Włosie z dzika pozwala wytworzyć gęstą i delikatną pianę, którą można z łatwością nałożyć na twarz. Szczecina z dzika ma chropowatą powierzchnię, więc w czasie aplikacji podbija zarost tuż nad skórę, więc włosy z łatwością wskakują pod ostrze maszynki. Pędzel do golenia z włókna jest bardziej wydajny i ekonomiczny w użytkowaniu, gdyż pozwala na użycie mniejszej ilości mydła lub kremu do golenia. Rękojeść została wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które jest odporne na uszkodzenia mechaniczne i chemiczne. Dzięki temu możesz cieszyć się swoim ulubionym pędzlem znacznie dłużej. Pędzel znakomicie sprawdzi się zarówno w użytku domowym, jak i w profesjonalnych salonach barberskich.

Sposób użycia: Zanurz pędzel w ciepłą lub gorącą wodę na 2-3 minuty, następnie weź odrobinę kremu na pędzel i wyrób pianę. Rozprowadź krem po całej długości zarostu i ogol się.

Producent: Muhle
Cechy szczególne: naturalne włosie z dzika
Pytania i odpowiedzi