Muhle Nom Marten Pędzel do golenia ecrue dla mężczyzn

  • Kod katalogowy: 16333
  • Producent: Muhle
  • Dostępność: Mała ilość (wysyłka w 24h) Mała ilość (wysyłka w 24h)
  • Dostawa od: 8,90 zł
  • szt.
  • 50,07 zł
Podobne produkty

Potrzebujesz pędzla do golenia łączącego nowoczesny design, wygodny kształt i przystępną cenę? Chcesz znaleźć pędzel, który będzie doskonałym rozwiązaniem do jakościowego przygotowania zarostu i skóry do tradycyjnego golenia na mokro? Chcesz znaleźć pędzel do golenia, który pozwala szybko i skutecznie wyrobić gęstą pianę? Dzięki pędzlowi do golenia Muhle możesz poczuć się swobodnie w czasie codziennego rytuału golenia.

Oryginalny design pędzla do golenia Muhle

Pędzel do golenia Muhle to świetne połączenie nowoczesnego designu, wygodnego kształtu i przystępnej ceny, co sprawia, że narzędzie jest doskonałym rozwiązaniem do jakościowego przygotowania zarostu i skóry do tradycyjnego golenia na mokro. Pędzel został wykonany w eleganckim i nowoczesnym stylu, a jego niestandardowy kształt podkreśla oryginalność pędzla. Uchwyt został wykonany z wytrzymałego i odpornego na uszkodzenia mechaniczne i chemiczne tworzywa sztucznego – dzięki temu możesz cieszyć się swoim ulubionym pędzlem znacznie dłużej. Starannie zaprojektowana konstrukcje pędzla gwarantuje uczucie komfortowego użycia. To idealny produkt dla początkujących, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z klasycznym goleniem na mokro. Włosie pędzla zostało wykonane z naturalnej szczeciny dzika, co pozwala maksymalnie skutecznie wyrobić gęstą pianę. Włosie z dzika to stosunkowo sztywny materiał, co pozwala na delikatny masaż poprawiający mikrokrążenie krwi w skórze twarzy. Chropowata powierzchnia szczeciny dzika ułatwia złuszczane martwego naskórka.

Sposób użycia: Zanurz pędzel w ciepłą lub gorącą wodę na 2-3 minuty, następnie weź odrobinę kremu na pędzel i wyrób pianę. Rozprowadź krem po całej długości zarostu i ogol się.

Producent: Muhle
Pytania i odpowiedzi