Olivia Garden Black Label flex szczotka do modelowania

  • 2 opinie
  • Kod katalogowy: 16003
  • Producent: Olivia Garden
  • Dostępność: Duża ilość (wysyłka w 24h) Duża ilość (wysyłka w 24h)
  • Dostawa od: 6,50 zł
  • szt.
  • Cena katalogowa: 58,90 zł 50,68 zł

Potrzebujesz szczotki do modelowania, która zapewni idealną i perfekcyjną fryzurę? Szukasz szczotki o specjalnie wyprofilowanym kształcie umożliwiającym masaż głowy w czasie stylizacji? Chcesz znaleźć szczotkę, którą można stosować zarówno na sucho, jak i na mokro? Jeśli zależy Ci na znalezieniu profesjonalnej szczotki do stylizacji włosów, sięgnij po Olivia Garden Black Label flex szczotkę do modelowania, która delikatnie stymuluje skórę głowy.

Olivia Garden Black Label flex szczotka do modelowania – ergonomiczny uchwyt

Szczotka Black Label flex to model dla profesjonalistów, którzy chcą zadbać o komfort w czasie stylizacji włosów. Dzięki niej można zadbać o profesjonalną fryzurę bez żadnych kompromisów. Szczotka ma specjalny kształt, który umożliwia masowanie skóry głowy. Można ją stosować zarówno na mokrych, jak i na suchych włosach – szczotka przeciwdziała elektryzowaniu się włosów. Zawiera mieszankę czystego włosia dzika, którego zadaniem jest wygładzenie powierzchni włosów podczas stylizacji i nadanie włosom niezbędnego połysku, a także włókna nylonowe, które delikatnie stymulują skórę. Szczotka została wykonana w technologii ceramicznej, która znakomicie rozprowadza ciepło na całej powierzchni korpusu i tym samym zapewnia równomierne suszenie na całej powierzchni. Duże otwory w powierzchni szczotki zapewniają lepszy przepływ powietrza. Rezultatem jest szybsze i bardziej wydajne suszenie, które gwarantuje nienaganny kształt fryzury. Ergonomiczny uchwyt rączki został wykonany z antypoślizgowego materiału. 

Rozmiar: 70mm

Producent: Olivia Garden
Pytania i odpowiedzi
Opinie o Olivia Garden Black Label flex szczotka do modelowania
Recenzje użytkowników Dodano
polecam
Wspaniała szczotka, tak samo jak inne z kolekcji Olivia Garden. Wspaniale masuje skórę głowy i doskonale rozczesuje włosy. Polecam