Dzisiaj Darmowa Wysyłka - szczegóły

Olivia Garden Display Black Lable zestaw 4 szczotek do modelowania włosów

  • 3 opinie
  • Kod katalogowy: 15654
  • Producent: Olivia Garden
  • Dostępność: Produkt wycofany Produkt wycofany
  • Darmowa dostawa

Potrzebujesz multifunkcyjnego zestawu szczotek do modelowania włosów? Chcesz, by dużo lepiej radziły sobie z włosami każdej długości i o różnej fakturze? Wypróbuj Olivia Garden Display Black Lable zestaw 4 szczotek do modelowania włosów, który powstały z myślą o prostszej stylizacji i pielęgnacji włosów.

Olivia Garden Display Black Lable zestaw 4 szczotek do modelowania włosów – technologia ceramiczna

Zestaw szczotek dedykowany jest do użytku w profesjonalnym salonie fryzjerskim. Można tu znaleźć szczotki o różnych wielkościach i możliwościach zastosowania do różnej długości włosów. Wszystkie szczotki powstały w nowoczesnej technologii ceramicznej, która sprawia, że korpus szczotki nagrzewa się dużo szybciej i znacznie dłużej utrzymuje ciepło. To zapewnia dużo efektywniejszą stylizację. Bardzo duże otwory wentylacyjne zapewniają znacznie lepszą cyrkulację powietrza oraz skracają czas suszenia. W efekcie włosy pozostają miękkie, nawilżone, a do tego spektakularnie błyszczące. Antystatyczne kolce z polerowanymi końcówkami są delikatne dla włosów i skóry głowy, co zwiększa efekt stylizacji. Końcówki delikatnie masują skórę głowy i poprawiają mikro cyrkulację krwi. Nylonowe włókna połączono z naturalną szczeciną z dzika. Ma ona naturalny kolagen, który jest chemicznie identyczny z kolagenem we włosach ludzkich. Dlatego też szczotka nie powoduje elektryzowania się włosów. Specjalny pierścień eliminuje nieprzyjemne uczucie ciągnięcia włosów podczas stylizacji. Ergonomiczny, wygodny uchwyt ułatwia codzienną pracę. Wyjmowany szpikulec pozwala dzielić i separować partie włosów.

Rozmiar szczotek w zestawie:

  • 24mm
  • 34mm
  • 44mm
  • 54mm

Producent: Olivia Garden
Pytania i odpowiedzi
Opinie o Olivia Garden Display Black Lable zestaw 4 szczotek do modelowania włosów

Jak weryfikujemy recenzje?
Recenzje użytkowników Dodano
B..r
Produkt spełnił moje oczekiwania, jest w ładnym opakowaniu. Paczka została dostarczona błyskawicznie, opakowanie nie było uszkodzone. Jestem zadowolona i polecam serdecznie.
Recenzja zweryfikowana, potwierdzona zakupem
10-05-2022
K..r
polecam
Recenzja zweryfikowana, potwierdzona zakupem
25-03-2022
A..a
polecam 100%
Recenzja zweryfikowana, potwierdzona zakupem
23-03-2022