Olivia Garden Display Mega Ceramic-Ion zestaw 6 szczotek z jonizacją

  • Kod katalogowy: 4568
  • Producent: Olivia Garden
  • Dostępność: 2-5 dni roboczych
  • Darmowa dostawa
  • szt.
  • Cena katalogowa: 532,90 zł 445,64 zł
  • Rata już od:
  • Masz firmę? Weź w leasing
Kupując ten produkt otrzymasz: 445 pktimg
Po opłaceniu zamówienia zostanie Ci przyznana taka ilość punktów lojalnościowych. Żeby zbierać punkty musisz być zarejestrowanym klientem.
Dodaj do mojej listy

Zestaw szczotek Ceramic

Potrzebujesz zestawu szczotek do modelowania włosów dla swojego salonu fryzjerskiego? Chcesz, by były w pełni profesjonalne i przyspieszały codzienną pracę? Chcesz mieć możliwość wyboru w wielkościach, by móc dostosować średnicę szczotki do grubości i długości włosów? Kompleksowy Olivia Garden Display Mega Ceramic-Ion zestaw 6 szczotek z jonizacją zapewni Ci swobodę w pracy i najlepsze efekty modelowania.

Olivia Garden Display Mega Ceramic-Ion zestaw 6 szczotek z jonizacją – dla profesjonalnych salonów fryzjerskich

Zestaw szczotek jest dedykowany do użytku w profesjonalnym salonie fryzjerskim. Każda szczotka jest wyposażona w antypoślizgowy uchwyt, który sprawia, że szczotka pewnie leży w dłoni i zapewnia wielki komfort użytkowania. Możesz więc zapomnieć o nienaturalnie wygiętych nadgarstkach w czasie długotrwałych stylizacji. Włosie szczotek posiada właściwości antystatyczne, co zapobiega puszeniu się i elektryzowaniu włosów. Szczotki mają funkcję jonizacji, co pozwala domknąć łuski włosów. To oznacza, że w czasie termostylizacji z włókien włosów wydostaje się znacznie mniej wody. Włosy są więc odpowiednio nawilżone i miękkie w dotyku. Dzięki temu włosy zachowują właściwy poziom nawilżenia i nie elektryzują się. Szczotki są odporne na działanie wysokich temperatur, więc nie odkształcają się. Okrągła szczotka pozwala na dokładne wyciąganie włosów w czasie suszenia. Wyciągany szpikulec pozwala na dowolną modulację szczotki i dostosowanie jej do własnych potrzeb. Duży wybór rozmiarów pozwoli znaleźć odpowiednią wielkość dla każdej długości i grubości włosów.

Szczotki w zestawie:
2 sztuki szczotek T65
2 sztuki szczotek T80
2 sztuki szczotek T115

Producent: Olivia Garden
Pytania i odpowiedzi
widget po rozwinięciu