Olivia Garden ON THE GO D&S Składana szczotka z włosia dzika

  • Kod katalogowy: 12740
  • Producent: Olivia Garden
  • Dostępność: Duża ilość (wysyłka w 24h) Duża ilość (wysyłka w 24h)
  • Dostawa od: 6,50 zł
  • szt.
  • Cena katalogowa: 44,90 zł 33,14 zł
Kupując ten produkt otrzymasz: 33 pktimg
Po opłaceniu zamówienia zostanie Ci przyznana taka ilość punktów lojalnościowych. Żeby zbierać punkty musisz być zarejestrowanym klientem.
Dodaj do mojej listy

Szczotka składana z lusterkiem

Potrzebujesz szczotki o unikatowym kształcie, która pozwoli masować skórę głowy oraz rozdzieli wszystkie splątane włosy? Chcesz znaleźć szczotkę, która pozwoli czesać zarówno na sucho, jak i na mokro? Zatem właśnie dla Ciebie jest Olivia Garden Szczotka ON THE GO Detangle&Style, która powstała specjalnie z myślą o wymagających użytkownikach.

 

Olivia Garden Szczotka ON THE GO Detangle&Style – antystatyczne włosie

 

Szczotka powstała z myślą o codziennej pielęgnacji włosów – nadaje się do włosów normalnych, jak i tych wymagających. Antystatyczne naturalne włosie sprawia, że możesz zapomnieć o elektryzujących się i puszących włosach spowodowanych tarciem włosia szczotki o włókna włosów. To również ogranicza uszkodzenia struktury włosów. W efekcie włosy stają się zachwycająco proste oraz lśniące. W szczotce -oprócz naturalnego włosia z dzika – zastosowano również włókna nylonowe, których końcówki zaokrąglono, by nie kaleczyły skóry głowy, nie wywoływały podrażnień i nie uszkadzały włosów. Składana szczotka jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą wyglądać doskonale w każdej sytuacji – szczotka ma niewielkie rozmiary i została wyposażona w małe lusterko. Duże otwory w korpusie szczotki zapewniają doskonały przepływ powietrza w czasie suszenia, co znacznie skraca tę czynność.

Producent: Olivia Garden
Pytania i odpowiedzi
widget po rozwinięciu