Revlon Color Remover dekoloryzator do wlosów 2x100ml

  • Dodaj recenzję:
  • Kod katalogowy: 11901
  • Producent: Revlon Professional
  • Dostępność: Mała ilość (wysyłka w 24h) Mała ilość (wysyłka w 24h)
  • Dostawa od: 6,50 zł
  • szt.
  • Cena katalogowa: 172,24 zł 110,10 zł
Kupując ten produkt otrzymasz: 110 pktimg
Po opłaceniu zamówienia zostanie Ci przyznana taka ilość punktów lojalnościowych. Żeby zbierać punkty musisz być zarejestrowanym klientem.

Dekoloryzator do włosów - profesjonalny

Znasz to? W czasie profesjonalnejj koloryzacji włosów coś poszło nie tak? Teraz już tylko marzysz o tym, by kolor Twoich włosów przestał być tak bardzo intensywny i widoczny? Nie chcesz stosować jednak zbyt radykalnych zabiegów, które mogłyby uszkodzić strukturę włosów i sprawić, że będą jeszcze bardziej podatne na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych? Marzysz o tym by przeprowadzić delikatną korektę koloru włosów? Jeśli obawiasz się o efekty mocnej dekoloryzacji, sięgnij po Revlon Color Remover dekoloryzator do wlosów 2x100ml, który pozwoli usunąć nawet do trzech tonów (w zależności od nasycenia koloru wyjściowego).

Revlon Color Remover dekoloryzator do wlosów 2x100ml – zapomnij o niechcianym kolorze włosów

Kosmetyk przeznaczony jest do korekty koloru włosów. Jest to produkt przeznaczony do profesjonalnego stosowania. Specjalnie opracowana formuła w niewielkim stopniu ingeruje w strukturę włókien włosów. Dekoloryzator do włosów składa się s dwóch opakowań. Dzięki proporcjonalnemu połączeniu uzyskujemy mieszankę, która jest zdolna usunąć część pigmentów z włókien włosów. Jeśli chcemy nanieść następny kolor, wystarczy użyć farbę o pół tonu jaśniejszą od otrzymanego koloru.

Co zyskujesz stosując dekoloryzator do włosów Revlon Color Remover?

  • dekoloryzację nawet o 3 tony
  • zabezpieczoną strukturę włosów
  • naturalny kolor

Sposób użycia: Przed zastosowaniem korektora koniecznie wykonaj test uczuleniowy. Jeśli nie wystąpią żadne objawy alergiczne, przystąp do zabiegu. Wymieszaj w niemetalowej misce 50 ml preparatu z opakowania oznaczonego cyfrą 1 z 50 ml specyfiku z opakowania oznaczonego cyfrą 2. Jedna taka porcja wystarczy do dekoloryzacji krótkich oraz średniej długości pasm. Otrzymaną emulsję nanieś na suche, nieumyte włosy. Pozostaw na 10-15 minut (przy udziale źródła ciepła) lub 20-30 min (bez udziału źródła ciepła). Po tym czasie spłucz dokładnie specyfik z kosmyków, a następnie umyj je, stosując szampon Revlon Professional Post Color Shampoo. Jeśli planujesz ponowną koloryzację, użyj kosmetyku dedykowanego włosom po zabiegu usuwania pigmentu Revlon Professional Post Color Uperm Neutralizer.
Produkt nie może być trzymany na włosach dłużej niż 15-20 minut.
Pojemność: 2x100ml

Pojemność: 2 x 100ml
Produkty bez amoniaku: Nie
widget po rozwinięciu