Revlon Gentle Meches - zestaw rozjaśniający włosy bez amoniaku

  • Dodaj recenzję:
  • Kod katalogowy: 6992
  • Producent: Revlon Professional
  • Dostępność: Duża ilość (wysyłka w 24h) Duża ilość (wysyłka w 24h)
  • Dostawa od: 11,90 zł
  • szt.
  • Cena katalogowa: 161,77 zł 103,41 zł
Wyjątkowy, bez amoniaku system rozjaśniający włosy do 5 tonów, na 6 aplikacji

Chcesz rozjaśnić swoje włosy? Jeśli tak, to fantastyczny zestaw rozjaśniający włosy Revlon Gentle Meches został opracowany specjalnie z myślą o Tobie i Twoich pragnieniach.

Znakomite działanie zestawu Gentle Meches

Ten fantastyczny zestaw nie zawiera w swoim składzie amoniaku. Posiada trwałą, kremową konsystencję, która sprawia że aplikacja produktu jest łatwa i szybka. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii produt jest bezpieczny dla włosów i pozwala rozjaśnić włosy nawet do 5 tonów. Posiada przyjemny, delikatny zapach i może być używany podczas wszystkich technik rozjaśniania włosów. Jeden zestaw wystarczy na 6 aplikacji.

Jeśli nie chcesz się zmagać z suchymi i zniszczonymi po rozjaśnianiu włosami ten produkt jest dla Ciebie. Zawiera składniki odżywcze takie jak woski i białka roślinne, dzięki czemu pozostawia włosy w doskonałej kondycji.

Sposób użycia:

Produkt można stosować z utleniaczami 3%, 6%, 9% i 12%, w zależności od tego jak mocno chcemy rozjaśnić włosy. Pozwala to na uzyskanie naturalnych słonecznych refleksów lub bardziej kontrastowych.

Aktywator (saszetka) łączymy z 1/2 kremu rozjaśniającego (tubka 30ml) i utleniaczem (30ml do 60ml). Mieszankę nanosimy na suche, nieumyte włosy i pozostawiamy na 30 minut. Jeśli chcemy skrócić czas rozjaśniania do 15 minut, należy użyć ciepła w postaci suszarki lub infrazonu.

Opakowanie zawiera 6 saszetek 50g (aktywatorów) i 3 tubki kremu rozjaśniającego 60ml

Producent: Revlon
Pojemność: 3 x 50ml krem, 6 x 50g saszetka wzmacniacz
Produkty bez amoniaku: Tak
widget po rozwinięciu