Schwarzkopf BLONDME White Blending Krem rozjaśniający kryjący białe włosy rozjaśnienie do 4 tonów 60ml

  • Dodaj recenzję:
  • Kod katalogowy: 12490/IB
  • Producent: Schwarzkopf
  • Dostępność: Duża ilość (wysyłka w 24h) Duża ilość (wysyłka w 24h)
  • Dostawa od: 6,50 zł
  • szt.
  • Cena katalogowa: 60,27 zł 33,15 zł
Kupując ten produkt otrzymasz: 33 pktimg
Po opłaceniu zamówienia zostanie Ci przyznana taka ilość punktów lojalnościowych. Żeby zbierać punkty musisz być zarejestrowanym klientem.

Kremy koloryzujące kryjące białe włosy

Potrzebujesz kosmetyku, który powstał ze starannie dobranych składników aktywnych i naturalnych? Chcesz wzmocnić wiązania włosów, by stały się bardziej odporne na działanie czynników zewnętrznych? Marzysz o tym, by Twoje włosy przestały się łamać w trakcie tlenienia i rozjaśniania? Stosujesz kosmetyki, które nie zawierają siarczanów? Taki właśnie jest Schwarzkopf BLONDME White Blending Krem rozjaśniający kryjący białe włosy rozjaśnienie do 4 tonów 60ml, który pozwala rozjaśnić włosy nawet o cztery tony.

Schwarzkopf BLONDME White Blending Krem rozjaśniający kryjący białe włosy rozjaśnienie do 4 tonów 60ml – kryje włosy białe

Zaawansowany system wzmacniania wiązań (Advanced Bonding System) w kremie rozjaśniającym do koloryzacji i pielęgnacji ogranicza łamliwość włosów w trakcie tlenienia i rozjaśniania. Spersonalizowana, niezawierająca siarczanów seria do pielęgnacji i koloryzacji, która pozwala podtrzymać doskonałe efekty koloryzacji w odcieniach blondu. Schwarzkopf BlondMe, krem rozjaśniający kryjący białe włosy umożliwia rozjaśnienie aż do 4 poziomów. Sprawdzi się na włosach naturalnych o odcieniach bazowych na 6 poziomie i wyższych. Używając tego produktu rozjaśniasz włosy (produkt kryje włosy białe) jednocześnie je tonując, unikając dodatkowych zabiegów chemicznych, które uwrażliwiają włosy. Unikalna formuła wzmacnia wiązania w strukturze włosa ograniczając zniszczenia związane z rozjaśnianiem.

Sposób użycia:

łączyć z deweloperem 12%/40 Vol. (odcienie naturalne początkowe poziom 6 lub 7) lub z deweloperem 9%/30 Vol. (odcienie naturalne początkowe poziom 8 i wyższe); mieszać w proporcji 1:1.

Pojemność: 60ml

white blending

Koloryzacja: do włosów blond
Producent: Schwarzkopf
Pojemność: 60ml
Produkty bez amoniaku: Nie
widget po rozwinięciu