Stapiz Color Art Desiree Oxydant w kremie o stężeniach 1,9%, 3%, 6%, 9%, 12% 150ml

  • 2 opinie, 1 pytanie
  • Kod katalogowy: 16537/1,9
  • Producent: Stapiz
  • Dostępność: 2-5 dni roboczych
  • Dostawa od: 9,90 zł
    Inne pojemności:
  • szt.
  • Cena katalogowa: 5,10 zł 4,80 zł
  • Niedostępny
Dodaj do mojej listy

Potrzebny Ci skuteczny i bezpieczny oksydant do farby, który sprawdzi się zarówno w profesjonalnym salonie fryzjerskim, jak i podczas domowej koloryzacji? Szukasz produktu bezpiecznego, który będzie delikatny dla włosów i jednocześnie zapewni optymalne efekty koloryzacji? Idealną propozycją może być Stapiz Color Art Desiree Oxydant w kremie o stężeniach 1,9%, 3%, 6%, 9%, 12% (150ml) - stworzony z myślą o fachowcach!

Idealny oksydant do bezpiecznej koloryzacji

Stapiz Color Art Desiree Oxydant to woda utleniona w kremie. Przeznaczona jest do stosowania podczas profesjonalnych zabiegów koloryzacji włosów. Posiada innowacyjną formułę, która opiera się na obecności alfa-bosabololu - naturalnego składnika występującego w olejku z rumianku. Wykazuje on działanie antyseptyczne (przeciwbakteryjne), przeciwzapalne i łagodzące podrażnienia, co czyni oksydant bezpiecznym dla włosów.  Produkt wzbogacony został także przyjemną nutą zapachową. Oksydant Stapiz doskonale łączy się z farbą Color Art Desiree, gwarantując jednolitą i łatwą w aplikacji konsystencję. Produkt o pojemności 150 ml sprawdzi się także w przypadku osób planujących domową koloryzację włosów z wykorzystaniem profesjonalnych farb fryzjerskich.

Dostępne stężenia: 1,9 3%, 6%, 9% oraz 12%.

Pojemność: 150ml

Pojemność: 150ml
Producent: Stapiz
Rodzaj koloryzacji: trwała, półtrwała i ton w ton
Pytania i odpowiedzi
Justyna
Czy jeśli mam siwe włosy ok 50%a chcę rozjaśnić o więcej niż jeden ton jakiego oksydantu powinnam użyć 6czy 9%
Opiekun produktu

Lepszy efekt na pewno dałoby stężenie 9 %, natomiast jeżeli włosy są delikatne najlepiej użyć oxydantu 6 %, aby ich nie uszkodzić.

 

 

Opinie o Stapiz Color Art Desiree Oxydant w kremie o stężeniach 1,9%, 3%, 6%, 9%, 12% 150ml
Recenzje użytkowników Dodano
W porządku, ładnie pachnie
Swietny produkt,zgodny z opisem,Polecam,Do tej pory używałem innych odsiwiaczy ale ten jest zdecydowanie najlepszy,Większy efekt i kolor bardzo naturalny.