Dzisiaj Darmowa Wysyłka. Kupuj teraz!

Stapiz Deep Plex No.1 & No.2 Kuracja odbudowująca do włosów, wzmacniacz 15ml + stymulator wiązań 60ml

  • 1 opinia
  • Kod katalogowy: 15535
  • Producent: Stapiz
  • Dostępność: Chwilowo niedostępny Chwilowo niedostępny
  • Darmowa dostawa
  • szt.
  • 32,52 zł 30,60 zł
    Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 30,60 zł
  • Niedostępny

Zestaw do pielęgnacji włosów

Planujesz poddać swoje włosy zabiegowi trwałej ondulacji lub koloryzacji? Obawiasz się jednak o swoje włosy? Wybierz więc Stapiz No1 Stymulator wiązań 15 ml + No2 60ml ochrona i odbudowa włosów i ochraniaj swoje włosy już na etapie zabiegu fryzjerskiego.

Stapiz No1 Stymulator wiązań 15 ml + No2 60ml ochrona i odbudowa włosów – odbudowuje wiązania

System ochrony i odbudowy włosów w trakcie i po zabiegach fryzjerskich przeznaczony jest dla każdego rodzaju włosów, ale sprawdzi się doskonale w przypadku włosów podatnych na zniszczenia, osłabionych lub mocno przesuszonych. Chroni i odbudowuje moc wiązań we włóknach włosów dzięki zastosowaniu multifunkcyjnych składników pochodzenia naturalnego o unikalnej budowie chemicznej. Oparty na nowatorskim kopolimerze, który dociera aż do kory włosa, dodając mu siły od wewnątrz przy jednoczesnym zapewnieniu bariery ochronnej. Pozwala na efektywną ochronę i odbudowę siły wiązań we włóknach włosów, nadając im ekstremalną ochronę, wzmocnienie i intensywny blask. Zwiększa połączenia keratynowe włosa, jednocześnie poprawiając i wzmacniając połączenia mostków siarczkowych uszkodzonych podczas poprzednich zabiegów chemicznych. Stymulator wiązań poprawia jakość i strukturę włosa widocznie i natychmiastowo, a do tego gwarantuje bezpieczeństwo dla każdego rodzaju zabiegów fryzjerskich. Jednocześnie chroni i zapobiega uszkodzeniu włosów podczas zabiegów. Kompatybilny z każdym produktem do farbowania, rozjaśniania, trwałej ondulacji czy chemicznego prostowania włosów.

Sposób użycia: stymulator wiązań dodajemy do mieszanki koloryzującej, rozjaśniającej, prostującej. Po zmyciu preparatu z głowy należy aplikować No2 w celu utrwalenia efektów.

Pojemność: 15ml+60ml

Producent: Stapiz
Etap w koloryzacji: Preparaty w trakcie koloryzacji
Pytania i odpowiedzi
Opinie o Stapiz Deep Plex No.1 & No.2 Kuracja odbudowująca do włosów, wzmacniacz 15ml + stymulator wiązań 60ml

Jak weryfikujemy recenzje?
Recenzje użytkowników Dodano
Justyna
Dobry produkt. Jest zauważalna różnica w koloryzowaniu włosów z dodatkiem tego produktu, a bez dodatku. Wlosy są bardziej miekkie, elastyczne i lśniące, jakby odnowione.
Recenzja zweryfikowana, potwierdzona zakupem
08-04-2021