Sunplex kuracja regenerująca włosy, odbudowa podczas zabiegów 5x500ml

  • Kod katalogowy: 13845
  • Producent: Sunplex
  • Dostępność: Duża ilość (wysyłka w 24h) Duża ilość (wysyłka w 24h)
  • Darmowa dostawa
  • szt.
  • Cena katalogowa: 486,31 zł 376,52 zł
  • Rata już od:
  • Masz firmę? Weź w leasing
Dodaj do mojej listy

Zabieg regeneracyjny Sunplex 2x500 i 3x500

Czy zauważasz, że Twoje włosy są zniszczone i wymagają silnej regeneracji? Pragniesz znaleźć taki kosmetyk, który będzie posiadał w swoim składzie wyselekcjonowane składniki o specjalnych właściwościach? Nie chcesz, by wybrany przez Ciebie kosmetyk, nazbyt obciążał Twoje włosy? Marzysz, by Twoje włosy stały się miękkie, błyszczące i jedwabiście miękkie? Chcesz długotrwałego wzmocnienia włosów na całej długości? Stawiasz wyłącznie na sprawdzone marki, które gwarantują efekty? Sięgnij więc po Sunplex kuracja regenerująca włosy, odbudowa podczas zabiegów 5x500ml, która łączy w sobie najlepsze składniki o działaniu nawilżającym.

Sunplex kuracja regenerująca włosy, odbudowa podczas zabiegów 5x500ml – najlepsze nawilżenie włosów zniszczonych

Sunplex składa się z dwóch substancji: płynu nr 1 i płynu nr 2. Sunplex nr 1 przywraca odpowiedni poziom keratyny przed, w trakcie i po agresywnych zabiegach chemicznych. Przywraca i regeneruje mostki siarczkowe we włosach. Sunplex nr 2 współdziała ściśle z Sunplexem nr 1 i został opracowany w celu dopełnienia i zakończenia zabiegu. Jest to koncentrat substancji organicznych, maksymalizujący wydajność i dający gwarancję doskonałych rezultatów. Stosowanie kuracji regenerującej Sunplex nie zaburza procesu farbowania czy rozjaśniania włosów. Dzięki Sunplex włosy w trakcie farbowania, rozjaśniania lub podczas trwałej ondulacji stają się silniejsze, bardziej sprężyste, odzyskują połyk i nie łamią się. Sunplex można używać jako klasycznej regeneracji do odbudowy włosów. Stosowanie tej nowoczesnej regeneracji jest łatwe, bezpieczne i zapewnia bardzo dobre efekty.

Sposób użycia w czasie kuracji odbudowującej:
Wymieszaj 10ml Sunplex nr 1 i 30ml wody. Nałóż równomiernie na włosy 15ml Sunplexu nr 1 z wodą. Po 5 min. nałóż 15ml Sunplexu nr 2(możesz pomóc sobie grzebieniem). Po 10-20 min. spłucz włosy letnią wodą. Umyj włosy ulubionym szamponem. Nałóż odżywkę, spłucz ją letnią wodą.

Sposób użycia w czasie farbowania i farbowania włosów:
Wymieszaj Sunplex nr 1 z farbą lub proszkiem rozjaśniającym wg. proporcji wskazanych poniżej: Sunplex nr 1 5ml 30ml farby 10ml 60ml farby 10ml 60g proszku rozjaśniającego Dodaj aktywator(oxydant) zgodnie z instrukcją używania farby lub rozjaśniacza. Czas farbowania zgodny z instrukcją używanej farby. Pracuj w rękawiczkach ochronnych. Stosuj się do wszystkich zaleceń producenta farby. Czas rozjaśnienia proszkiem powinien być zgodny z wskazaniami producenta proszku. Sprawdzaj postępy rozjaśniania co jakiś czas. Jakiekolwiek reakcje podrażnienia podczas rozjaśniania spowodowane są rozjaśniaczem, nie Sunplexem. W razie podrażnienia spłukać włosy obficie wodą. Spłucz starannie włosy letnią wodą. Nałóż 15ml Sunplex nr 2 na całą długość włosów zaczynając od końcówek. Minimalny czas trzymania Sunplex nr 2 to 10 min. (dla zniszczonych włosów zalecany czas to 20 min.) Spłucz letnią wodą Sunplex nr 2 Umyj głowę ulubionym szamponem i użyj ulubionej odżywki do włosów. Spłucz odżywkę letnią wodą.

Sposób użycia w czasie trwałej ondulacji:
Wymieszaj 10ml Sunplex nr 1 i 30ml wody. Po aplikacji neutralizatora na wałki, nałóż na nie Sunplex nr 1. Czas działania to 5 min. Po 5 min. wyjmij wałki i spłucz dokładnie włosy Nałóż 15ml Sunplex nr 2 i pozostaw na 10 min. Następnie spłucz letnią wodą. Użyj swojego ulubionego szamponu, a następnie odżywki lub maski. Spłucz włosy.

Sposób użycia w czasie chemicznego wygładzania:
Wymieszaj 10ml Sunplex nr 1 i 30ml wody. Nałóż Sunplex nr 1 na włosy. Pozostaw na 8 min, a następnie spłucz obficie wodą. Nałóż 15ml Sunplex nr 2 i pozostaw na 10 min., a następnie spłucz letnią wodą. Użyj swojego ulubionego szamponu, a następnie odżywki lub maski. Spłucz włosy.

Pojemność: 2500ml - Sunplex nr. 1 (2x500ml) i Sunplex nr. 2 (3x500ml)

Pojemność: 5 x 500ml
Producent: Farouk
Etap w koloryzacji: Preparaty w trakcie koloryzacji
Pytania i odpowiedzi