Dzisiaj Darmowa Wysyłka - szczegóły

Tahe ADVANCED BARBER kremowy oxydant 15vol 400ml

  • Kod katalogowy: 16019
  • Producent: Tahe
  • Dostępność: 2-5 dni roboczych
  • Dostawa od: 8,90 zł
  • szt.
  • 35,10 zł
  • 8,78 zł za 100 ml

kremowy oxydant 15vol 400ml

Podobne produkty

Potrzebujesz kremowego oxydantu do koloryzacji włosów przy użyciu farb od marki Tahe? Marzysz o głębokim i pełnym połysku kolorze włosów? Szukasz w pełni profesjonalnego kosmetyku, dzięki któremu stworzysz naturalnie wyglądającą fryzurę? Jeśli zależy Ci na najlepszych efektach koloryzacji, wybierz Tahe ADVANCED BARBER kremowy oxydant 15vol 400ml, który powstał specjalnie z myślą o farbach od marki Tahe.

Tahe ADVANCED BARBER kremowy oxydant 15vol 400ml – lekka konsystencja

Profesjonalny oxydant od marki Tahe powstał specjalnie z myślą o koloryzacji przy użyciu farb od marki Tahe. Dzięki niemu uzyskasz dokładnie taki efekt, o jakim marzysz. Oksydant ten charakteryzuje się działaniem pielęgnacyjnym. Ma podwyższone działanie kosmetyczne, pozostawia włosy miękkie oraz zdrowe. Dzięki temu nie trzeba obawiać się ewentualnych zniszczeń włosów, które mogą wynikać z farbowania. Niesamowicie lekka i kremowa konsystencja oxydentu sprawia, że mieszanka jest aksamitnie gładka, a dzięki temu znacznie lepiej rozprowadza się ją na włosach. Możesz więc spodziewać się precyzyjnej koloryzacji i zachwycających efektów. Doskonale wygładza strukturę włosa, nadaje optymalny poziom nawilżenia i sprawia, że proces farbowania przebiega łagodniej dla struktury włosa. Podstawowym składnikiem produktu od marki Tahe jest nadtlenek wodoru. Rozprasza on naturalny pigment zawarty we wnętrzu włosa, umożliwiając uzyskanie zamierzonego efektu farbowania. Bardziej intensywny proces koloryzacji utleniającej tak, jak w przypadku trwałych zabiegów koloryzacyjnych, daje większe możliwości zmiany koloru włosów, ale jednocześnie wiąże się ze zmianami struktury włosa, które mogą być głębokie i długotrwałe.

Sposób użycia: wymieszaj oxydant z farbą w proporcjach podanych na opakowaniu. Uważaj, by produkt nie dostał się do oczu. Koloryzację przy użyciu oxydantu od marki Tahe koniecznie przeprowadź w rękawiczkach.

Pojemność: 400ml

Pojemność: 400ml
Producent: Tahe
Rodzaj koloryzacji: trwała
Pytania i odpowiedzi