Tahe ADVANCED BARBER No321 lakier do włosów z morskiej wody 125ml

  • Kod katalogowy: 16031
  • Producent: Tahe
  • Dostępność: Mała ilość (wysyłka w 24h) Mała ilość (wysyłka w 24h)
  • Dostawa od: 8,90 zł
  • szt.
  • 75,60 zł
  • 60,48 zł za 100 ml

  Potrzebujesz lakieru do włosów z morską wodą? Czy chcesz znaleźć spray do łatwego tworzenia stylizacji wyglądających naturalnie i swobodnie? Marzysz o ochronie włosów przed agresywnymi czynnikami środowiska? Jeśli chcesz znaleźć kosmetyk bogaty w składniki pochodzenia naturalnego, wypróbuj Tahe ADVANCED BARBER No321 lakier do włosów z morskiej wody 125ml, który pozwoli utrzymać stylizację przez cały dzień.

  Tahe ADVANCED BARBER No321 lakier do włosów z morskiej wody 125ml – z czerwonymi algami

  Lakier do włosów z morską wodą od marki Tahe ułatwia stylizację fryzury i teksturyzuje pasma w taki sposób, by podkreślić ich naturalny wygląd. Ten unikatowy lakier pozwala stworzyć efekt mokrych włosów. Najważniejsze jednak, że produkt nie skleja włosów i pozwala zachować ich naturalny wygląd. Pasma zachowują swoją naturalną lekkość, a stylizacja utrzymuje się przez cały dzień. Swoją skuteczność lakier zawdzięcza unikatowej formule opierającej się na czerwonych algach i żeń-szeniu indyjskim. Właściwości czerwonych alg sprawiają, że włosy są chronione przed agresywnym działaniem czynników środowiskowych, takich jak wilgoć, suchość powietrza, promieniowanie słoneczne. Żeń-szeń indyjski zwiększa dynamikę komórek skóry i chroni przed niebieskim światłem promieni słonecznych. Lakier zapewnia długotrwałe utrwalenie i pozwala cieszyć się nienaganną fryzurą przez cały dzień. Produkt nie obciąża włosów, nie powoduje ich przesuszenia. Kosmetyk nadaje fryzurze blask i sprawia, że całość wygląda elegancko i zdrowo.

  Sposób użycia: Wstrząśnij przed użyciem. Unikać kontaktu z oczami. Wygląd surferów: 10-20 razy spryskaj czyste, wilgotne włosy, w zależności od długości i grubości. Pozostaw do wyschnięcia w naturalny sposób i używaj rąk do stylizowania według potrzeb. Dla objętości: rozpyl 4-5 razy na wilgotne włosy i wysusz jak zwykle.

  Pojemność: 125ml

  Pojemność: 125ml
  Producent: Tahe
  Rodzaj kosmetyku: lakier
  Seria: kosmetyki do stylizacji Tahe
  Działanie: Nadanie tekstury, Utrwalenie
  Stopień utrwalenia: mocne utrwalenie
  Dla kogo: mężczyzna
  Cechy szczególne: z czerwonymi algami, z morskiej wody
  Pytania i odpowiedzi