Tahe ORGANIC CARE Oxydant 1,5%, 3%, 6%, 9%, 12%, organiczna emulsja aktywująca 900ml

 • 5 opinii, 2 pytania
 • Kod katalogowy: 16363/1,5
 • Producent: Tahe
 • Dostępność: Duża ilość (wysyłka w 24h) Duża ilość (wysyłka w 24h)
 • Dostawa od: 9,90 zł
 • szt.
 • 87,16 zł
Dodaj do mojej listy

Potrzebujesz emulsji utleniającej, dzięki której osiągniesz optymalne efekty koloryzacji i w pełni wykorzystasz potencjał produktów do koloryzacji? Chcesz, by włosy po koloryzacji były miękkie, błyszczące, zdrowe i nawilżone? Szukasz produktu utleniającego bogate w składniki pochodzenia naturalnego, takie jak wosk ryżowy? Dzięki organicznej emulsji aktywującej Tahe możesz cieszyć się doskonałą koloryzacją i całkowitym pokryciem siwych włosów.

Wosk ryżowy w organicznej emulsji aktywującej Tahe

Organiczna emulsja aktywująca Tahe to produkt, który zapewnia maksymalne krycie. Oxydant przeznaczony jest do profesjonalnego farbowania włosów z użyciem farb Tahe. Formuła opiera się zawartości delikatnych wosków, które ochraniają strukturę włosów w czasie zabiegu farbowania. Gęsta konsystencja sprawia, że oxydant nie spływa z włosów i bardzo dobrze łączy się z farbą. Lekka konsystencja sprawia, że mieszanka idealnie pokrywa włosy na całej długości. Oxydant zapewnia mieszance jednorodną koloryzację i długotrwały połysk włosów. Niewielkie stężenie oxydantu pomoże przyciemnić włosy, stonować kolory blondu oraz odświeżyć kolor na tym samym poziomie. Znakomicie sprawdzi się w przypadku koloryzacji w stylu ombre. Oxydant zapewnia mieszance jednorodną koloryzację i długotrwały połysk włosów. W składzie oxydantu znalazł się nadtlenek wodoru, który jest substancją o wyjątkowych właściwościach utleniających, co znakomicie wpływa na efekty koloryzacji.

Co zyskujesz stosując organiczną emulsję aktywującą Tahe?

 • delikatna formuła
 • długotrwały połysk
 • do profesjonalnego farbowania z farbami Tahe
 • do różnych typów koloryzacji
 • gęsta konsystencja
 • idealne pokrycie włosów na całej długości
 • jednolita koloryzacja
 • lekka konsystencja
 • ochrona struktury włosów w czasie zabiegu farbowania

Sposób użycia: wybraną emulsję połącz z farbą w stosunku 1:1,5, czyli 60ml farby:90ml emulsji. Mieszaj do uzyskania jednorodnej konsystencji. Aplikować na suche, nieumyte włosy za pomocą pędzla. Należy przestrzegać zalecanego czasu ekspozycji. Pod koniec ekspozycji emulgować masując opuszkami palców.

Pojemność: 900ml

Pojemność: 900ml
Producent: Tahe
Rodzaj koloryzacji: trwała, półtrwała i ton w ton
Zobacz video
Pytania i odpowiedzi
Kornelia
Witam. Chciałam się zapytać chce mieć jasny blond- w odcieniu bardziej ciepłym. I żeby farba złapała ciemny odrost i oczywiście siwe włosy.
Opiekun produktu

W palecie farby Organic znajdzie Pani ciepłe odcienie blondu, np. złociste. Odcienie superrozjaśniające (naturalny to 100) z oksydantem 12% w proporcji 1:2 dają rozjaśnienie do 3 tonów.

Sylwia
Dzień dobry, czy w przypadku farb Tahe również najlepsza jest woda 6%. Mam teraz na włosach kolor 8,1 Alfaparf Evolution Color Wear,ale chcę przejść na farbę trwałą bez amoniaku 8,23. Czy jest to dobrej jakości farba? Zależy mi na jak najlepszej jakości farby
Opiekun produktu

Jest to farba profesjonalna, wysokiej jakości, organiczna i delikatna dla włosów. Aktywator 6% zapewnia najlepsze pokrycie włosów siwych.

Opinie o Tahe ORGANIC CARE Oxydant 1,5%, 3%, 6%, 9%, 12%, organiczna emulsja aktywująca 900ml

Jak weryfikujemy recenzje?
Recenzje użytkowników Dodano
I..a
polecam
Recenzja zweryfikowana, potwierdzona zakupem
04-11-2022
A..a
polecam produkt
Recenzja zweryfikowana, potwierdzona zakupem
13-06-2022
E..r
Spełnił moje oczekiwania. Dostawa ok
Recenzja zweryfikowana, potwierdzona zakupem
07-05-2022
B..
Po otrzymaniu przesyłki produkt był uszkodzony i odżywka ubyło. Nie jestem przekonana by cokolwiek zamawiać
Recenzja zweryfikowana, potwierdzona zakupem
13-04-2022
Liwia
Aktywator do farby najwyższej jakości. Razem z farba tworzą duet doskonały. To jedyny zestaw po którym nic nie piecze i nie szczypie , w dodatku nie ma duszacego zapachu jest przyjemny. Konsystencja żelu dość wicna i trzeba due przyzwyczaić do nakładania.
Recenzja zweryfikowana, potwierdzona zakupem
05-03-2021