Tahe Botanic Styling Thermo Protector 2 Spray termoochronny do stylizacji włosów 100ml

  • Kod katalogowy: 12330
  • Producent: Tahe
  • Dostępność: Duża ilość (wysyłka w 24h) Duża ilość (wysyłka w 24h)
  • Dostawa od: 8,90 zł
  • szt.
  • 84,00 zł
  • 84,00 zł za 100 ml
  Podobne produkty

  Chcesz chronić swoje włosy przed zniszczeniami spowodowanymi termo stylizacją? Marzysz o tym, by Twoje włosy wyglądały zdrowo i zachwycająco? Nie chcesz zbytnio obciążać swoich włosów mocnymi kosmetykami ochronnymi? Wypróbuj lekką jak piórko formułę Tahe Botanic STYLING THERMO PROTECTOR Spray termoochronny do stylizacji włosów 100 ml, który odznacza się delikatną formułą i starannie oczyszcza włosy z zanieczyszczeń. Jest bogaty w związki ceramiczne, które chronią włosy z zewnątrz i od wewnątrz.

  Przygotuj swoje włosy do codziennych stylizacji – Tahe Botanic STYLING THERMO PROTECTOR Spray termoochronny do stylizacji włosów 100 ml

  Spray powstał z myślą o codziennej ochronie włosów przed działaniem wysokich temperatur – można go stosować do stylizacji do 200 stopni Celsjusza. Zapewnia utrwalonym włosom naturalny wygląd i jedwabisty blask. Idealny jako środek do obijania i podnoszenia włosów przy nasadzie. Chroni włosy przed działaniem promieni UV oraz przed szkodliwym wpływem ciepła urządzeń do stylizacji. Doskonale zabezpiecza włosy przed odparowaniem wody poprzez domkniecie łusek włosów. Zawarte w produkcie kompleksy roślinne wnikają w strukturę włosa i dodatkowo go uelastyczniają. Produkt posiada również filtry UVA i UVB. Dzięki niemu można cieszyć się zjawiskową i zdrowo wyglądającą fryzurą każdego dnia.

  Sposób użycia:

  A: Na włosy suche rozpylać z odległości ok. 20 cm, a następnie układać fryzurę.
  B: Rozpylić na wilgotne włosy od nasady i stylizować powietrzem z suszarki.
  C: Rozpylić na pasma włosów i stylizować lokówką lub prostownicą.

  Pojemność: 100 ml

   

  Pojemność: 100ml
  Producent: Tahe
  Rodzaj kosmetyku: spray
  Seria: Botanic Styling Stylizacja Tahe, kosmetyki do stylizacji Tahe
  Działanie: Termoochrona
  Stopień utrwalenia: lekkie utrwalenie
  Dla kogo: kobieta, mężczyzna
  Pytania i odpowiedzi