Termix C-RAMIC ROSE Szczotka ceramiczna do modelowania włosów z funkcją jonizacji kolor rose

  • Dodaj recenzję:
  • Kod katalogowy: 13245
  • Producent: Termix
  • Dostępność: 2-5 dni roboczych
  • Dostawa od: 6,50 zł

Szczotka ceramiczna różowa, rozmiary 17mm, 23mm, 28mm, 32mm, 43mm

Potrzebujesz szczotki do włosów o nowoczesnym designie i doskonałej funkcjonalności? Marzysz o tym, by szczotka do stylizacji nie tylko ułatwiała modelowanie włosów, ale również dbała o ich kondycję? Wypróbuj szczotkę Termix C-RAMIC ROSE Szczotka ceramiczna do modelowania włosów z funkcją jonizacji kolor rose, która została zaprojektowana specjalnie z myślą o tworzeniu wyjątkowych fryzur.

Termix C-RAMIC ROSE Szczotka ceramiczna do modelowania włosów z funkcją jonizacji kolor rose. – lżejsza konstrukcja korpusu szczotki

Wysokiej jakości jonizujące włosie redukuje elektryzowanie się włosów, jeszcze lepiej je chroni i zapobiega ich uszkodzeniu. Profesjonalne szczotki do modelowania z serii C-RAMIC wykonane przy wykorzystaniu najnowszej ceramiczno-jonowej technologii. Podczas suszenia łuski włosów zamykają się, przez co stają się one bardziej miękkie i błyszczące. Lekka i wygodna w użyciu. Ergonomiczny, wygodny uchwyt ułatwia codzienną pracę. Ceramiczny korpus szczotki równomiernie rozprowadza ciepło z suszarki, przez co skraca czas suszenia.

Dostępna w rozmiarach: 17mm, 23mm, 28mm, 32mm, 43mm

Kolor: rose

Producent: Termix
widget po rozwinięciu