Termix C-RAMIC ROSE Zestaw szczotek do modelowania włosów z funkcją jonizacji kolor rose

  • Dodaj recenzję:
  • Kod katalogowy: 13247
  • Producent: Termix
  • Dostępność: 2-5 dni roboczych
  • Dostawa od: 11,90 zł

Zestaw szczotek ceramicznych kolor różowy

Potrzebujesz eleganckiego i wielofunkcyjnego zestawu szczotek do modelowania włosów? Chcesz mieć pod ręką każdy rodzaj szczotki, który w danej chwili będzie niezbędny? Potrzebujesz szczotek najwyższej jakości, które ułatwią modelowania? Wypróbuj Termix C-RAMIC ROSE Zestaw szczotek do modelowania włosów z funkcją jonizacji kolor rose, które wyróżniają się eleganckim wyglądem i zapewniają najlepsze efekty.

Termix C-RAMIC ROSE Zestaw szczotek do modelowania włosów z funkcją jonizacji kolor rose – zestaw szczotek do każdego salonu fryzjerskiego

Wysokiej jakości jonizujące włosie redukuje elektryzowanie się włosów, jeszcze lepiej je chroni i zapobiega ich uszkodzeniu. Profesjonalne szczotki do modelowania z serii C-RAMIC wykonane przy wykorzystaniu najnowszej ceramiczno-jonowej technologii. Podczas suszenia łuski włosów zamykają się, przez co stają się one bardziej miękkie i błyszczące. Lekka i wygodna w użyciu. Ergonomiczny, wygodny uchwyt ułatwia codzienną pracę. Ceramiczny korpus szczotki równomiernie rozprowadza ciepło z suszarki, przez co skraca czas suszenia.

Dostępna w rozmiarach: 17mm, 23mm, 28mm, 32mm, 43mm

Kolor: rose

Producent: Termix
widget po rozwinięciu