Valera ePower eQ 2020 Rotocord Suszarka do włosów z jonizacją, czarna lub biała 1600W
- Kod katalogowy: 13776/BLACK
- Producent: Valera
-
Dostępność:
Duża ilość (wysyłka w 24h)
-
-
526,22 zł
Cena rekomendowana przez producenta: 649,02 zł - W Klubie Fryzomania ten produkt kupisz taniej - zobacz
- Rata już od: Masz firmę? Weź w leasing
Bardzo mocna i bardzo wytrzymała suszarka do włosów z nowoczesnym silnikiem Digital ENDURO BLDC.
Suszarka Valera ePOWER 2020 Rotocord powstała specjalnie z myślą o profesjonalistach ceniących sprzęt najwyższej jakości. Została wyposażona w innowacyjny silnik Enduro Digital Brushless, który jest znacznie mocniejszy i dużo bardziej wytrzymały niż standardowe silniki. Pozwala zredukować pobór energii nawet o 25%. Silnik jest wyjątkowo cichy – emituje dźwięk o wielkości 69db. Suszarka została wyposażona w technologię optymalnego przepływu powietrz, co pozwala osiągać znacznie lepsze rezultaty suszenia – technologia skraca czas suszenia nawet o 50%. Suszarka jest wyposażona w sześć kombinacji nawiewu i temperatury, więc z łatwością można dopasować tryb suszenia do rodzaju włosów. Ergonomiczna budowa suszarki sprawia, że praca z nią to wielka przyjemność.
Dane techniczne:
- 2 wąskie dysze koncentrujące nadmuch powietrza (6 i 7,5cm )
- 6 kombinacji nawiewu/temperatury
- bardzo niska waga - tylko 495g
- dyfuzor w komplecie
- futerał na suszarkę w komplecie
- generator jonów 3 metrowy obrotowy kabel ROTOCORD z uchwytem SUPERFLEX
- produkowana w Szwajcarii
- wąska nienagrzewająca się dysza TOUCH ME
- wytrzymałość silnika - 10 000 godzin pracy
- zdejmowana metalowa osłona silnika
- dostępne kolory: biały, czarny
*Rotocord - obrotowy przewód 360°sukcesywnie zmienia design na czarny.
Producent: Valera
Model: ePOWER 2020 Rotocord
Gwarancja: 12 miesięcy
| Gwarancja: | 12 miesięcy od daty zakupu |
| Producent: | Valera |
| Wielkość suszarki: | standardowa |
| Jonizacja: | Tak |
| Prędkość nadmuchu: | 155km/h |
| Zimny nawiew: | Tak |
| Regulacja temperatury: | 3-stopniowa |
| Waga: | 495g |
| Poziom hałasu: | 69dB |
| Wbudowany tłumik hałasu: | Nie |
| Regulacja siły nawiewu: | 2-stopniowa |
| Kolor suszarki: | czarny |
| Moc urządzenia: | 1600W |

