Valera Salon Exclusive Unlimited 5000 Pro Suszarka do włosów z jonizacją, lekka, różne kolory 2400W
- Kod katalogowy: 20103/BLACK
- Producent: Valera
-
Dostępność:
2-5 dni roboczych
-
-
814,49 zł
Cena rekomendowana przez producenta: 861,00 zł - W Klubie Fryzomania ten produkt kupisz taniej - zobacz
- Rata już od: Masz firmę? Weź w leasing
Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego - cena widoczna dla klientów salonowych.
Jesteś fryzjerem? Prowadzisz salon?
Załóż konto i napisz do nas e-mail z prośbą o weryfikację. Załóż konto
Szukasz wysokiej jakości, profesjonalnej, trwałej i wydajnej suszarki do włosów? Chcesz, aby suszyła bezpiecznie, szybko, komfortowo i zarazem cicho? Twoje oczekiwania na pewno spełni doskonały model suszarki do włosów Valera - Salon Exclusive Unlimited 5000 Pro z jonizacją i niezwykle wytrzymałym, cicho pracującym silnikiem.
Solidna suszarka bezpieczna dla włosów
Suszarka do włosów Valera Salon Exclusive Unlimited 5000 Pro to profesjonalny sprzęt, który nie tylko szybko i skutecznie wysuszy włosy, ale zatroszczy się również o ich kondycję. Model ten ma wbudowany generator jonów ujemnych, który pomaga zachować odpowiednie nawilżenie włosów. Dzięki jonizacji, włosy będą też bardziej gładkie, zdrowsze i bardziej zdyscyplinowane. Zaawansowany silnik bezszczotkowy sprawia, że suszarka doskonale sprawdzi się podczas intensywnego użytkowania w salonie fryzjerskim. Także do domowego użytku warto wybrać suszarkę Valera Salon Exclusive Unlimited 5000 Pro, która ma wszystko, czego potrzebujesz - regulację prędkości, temperatury, czy przycisk zimnego powietrza sprawiający, że pasma są jeszcze bardziej gładkie i błyszczące. Urządzenie ma aż 6 kombinacji nawiewu i temperatury, co sprawdzi się przy suszeniu każdego rodzaju włosów.
Suszarka do włosów Valera Salon Exclusive Unlimited 5000 Pro – zalety:
- moc 2400 W
- bezszczotkowy silnik cyfrowy BLDC-ENDURO-X SELECT o trwałości do 10 tys. h
- szybsze suszenie o 50%
- adaptacyjny stabilizator ciśnienia powietrza
- przepływ powietrza: 85 m3/h
- cicha praca: 69 dB
- waga: 475 g
- generator jonów
- ujemnych
- 2 ultracienkie nasadki koncentratora: nasadka TOUCH ME cool (7,5 cm), nasadka standardowa (6 cm)
- wyjmowane filtry metalowe
- 6 ustawień przepływu powietrza/temperatury
- przycisk zimnego powietrza INSTANT COLD
- 3-metrowy kabel SuperFlex z ROTOCORD
| Gwarancja: | 12 miesięcy od daty zakupu |
| Producent: | Valera |
| Wielkość suszarki: | standardowa |
| Jonizacja: | Tak |
| Prędkość nadmuchu: | 85m3/h |
| Zimny nawiew: | Tak |
| Regulacja temperatury: | 3-stopniowa |
| Waga: | 475g |
| Poziom hałasu: | 69dB |
| Wbudowany tłumik hałasu: | Nie |
| Przewód zasilający: | 3.0m obrotowy - Rotocord |
| Regulacja siły nawiewu: | 2-stopniowa |
| Kolor suszarki: | czarny, różowe złoto |
| Moc urządzenia: | 2400W |
| Silnik bezszczotkowy: | Tak |
