Valera Swiss Light 3200 Pro suszarka do włosów 1600W
- Kod katalogowy: 11813
- Producent: Valera
-
Dostępność:
Mała ilość (wysyłka w 24h)
Autoryzowany sprzedawca marki Valera Professional
Dostawa od: 11,90 zł
-
199,49 zł
Cena rekomendowana przez producenta: 239,00 zł - W Klubie Fryzomania ten produkt kupisz taniej - zobacz
szt.
Podobne produkty
Opis
Szukasz w pełni bezpiecznej suszarki do włosów? Zdecyduj się na Valera Swiss Light 3200 Pro suszarkę do włosów 1600W.
Lekka, komfortowa i w pełni bezpieczna dla włosów
Valera Swiss Light 3200 Pro suszarka do włosów 1600W idealnie sprawdzi się zarówno w użytku domowym, jak i profesjonalnym. Suszarka została wyposażona w wysokiej jakości, bardzo wytrzymały silnik DC-PRO Motor, który zapewnia komfortową i wydajną pracę. 6 kombinacji nawiewu i temperatury sprawia, że Valera Swiss Light 3200 Pro suszarka doskonale nadaje się do wszechstronnej stylizacji każdego rodzaju włosów.
Valera Swiss Light 3200 Pro suszarkę do włosów 1600W:
- wytrzymały silnik DC-PRO Motor
- moc - 1600 W
- przycisk chłodnego nawiewu
- bardzo lekka - tylko 370 g
- 6 kombinacji nawiewu/temperatury
- wąska dysza koncentrująca nadmuch
- wytrzymałość silnika - min. 800 godzin pracy
- 3 metrowy kabel z uchwytem SuperFlex
- produkowana w Szwajcarii
Gwarancja: 12 miesięcy
Cechy produktu
| Gwarancja: | 12 miesięcy od daty zakupu |
| Producent: | Valera |
| Technologia: | ceramiczna |
| Wielkość suszarki: | standardowa |
| Jonizacja: | Nie |
| Zimny nawiew: | Tak |
| Regulacja temperatury: | 3-stopniowa |
| Waga: | 370g |
| Poziom hałasu: | 69dB |
| Akcesoria dodatkowe: | koncentrator powietrza |
| Wbudowany tłumik hałasu: | Nie |
| Regulacja siły nawiewu: | 2-stopniowa |
| Kolor suszarki: | czarny |
| Moc urządzenia: | 1600W |

Pytania i odpowiedzi
Magda
Czy suszarka posiada funkcję jonizacji?
Opiekun produktu
Suszarka nie ma jonizacji.
Opinie o Valera Swiss Light 3200 Pro suszarka do włosów 1600W
Jak weryfikujemy recenzje?
| Recenzje użytkowników | Dodano |
|---|---|
|
Teresa
Suszarka faktycznie jest lekka i cicha. Niestety jakość suszenia jest średnia, słaba siła nawiewu. Plus za ciepłe powietrze, które przy największym stopniu nie jest gorące,że aż pali skórę. Recenzja zweryfikowana, potwierdzona zakupem |
08-05-2018 |
